Coronavirus coverup است ‘چین چرنوبیل لحظه,’ هشدار می دهند 100 سیاستمداران و کارشناسان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تلاش برای سرپوش گذاشتن بر coronavirus همه گیر علائم چین “چرنوبیل لحظه” با توجه به نامه.

بیش از 100 بین المللی سیاستمداران و سیاست بین المللی کارشناسان را امضا کرده اند در این نامه از جمله سابق کانادا وزیر دادگستری و مدافع حقوق بشر اروین کاتلر.

ادامه مطلب: Freeland نمی گویند اگر کانادا دیده می شود ایالات متحده اینتل ضعیف چینی coronavirus داده

در آن امضا کنندگان هشدار می دهند که coronavirus بحران را نشان می دهد آن است مهم تر از همیشه برای بالا بردن و گوش دادن به صداهای مستقل در چین با توجه به رژیم خاموش از کارشناسان که سعی در بالا بردن زنگ زنگ.

“چین چرنوبیل لحظه ای است که یک زخم خود تحمیل” نامه متحده است.

“CCP [حزب کمونیست چین] سکوت پزشکان چینی که می خواستند برای هشدار دادن به دیگر متخصصان بهداشت و درمان در مراحل اولیه وقوع.”

آن می رود به انتقاد از سازمان بهداشت جهانی برای رکوع به فشار به تطهیر شدت از این وضعیت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این یک انتقاد است که این سازمان مواجه شده است در حال حاضر برای ماه می باشد.

شیوع کروناویروس: Pompeo می گوید: “زمان برای قصاص کشته سوال در مورد چین شفافیت

شیوع کروناویروس: Pompeo می گوید: “زمان برای قصاص کشته سوال در مورد چین شفافیت

شده اند وجود دارد, تکرار هوش نشت در هفته های اخیر مصاحبه تردید رسمی در مورد تعداد رمان coronavirus گزارش شده توسط چین به سازمان بهداشت جهانی است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بلومبرگ اولین گزارش شده در مارس 1 که جامعه اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیدند در یک گزارش طبقه بندی شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین که گزارش coronavirus موارد و مرگ و میر جعلی.

که در گزارش ذکر سه متحده مقامات اطلاعاتی فراخوانی داده ها از چین “عمدا ناقص است.”

بیشتر بخوانید: مقامات هشدار کانادا نمی تواند اجرای coronavirus قرنطینه برای مسافران از چین — یادداشت

روز بعد نیویورک تایمز گزارش داد که سازمان سیا بوده است هشدار دولت آمریکا از اوایل فوریه که چین coronavirus برگه نمی تواند مورد اعتماد باشد.

هوش مقامات ذکر شده در این گزارش گفت: به احتمال زیاد باعث شد که مقامات بهداشتی در ووهان چین شده بود پنهان اعداد حقیقی از ترس از دست دادن شغل خود.

در نامه سرگشاده کارشناسان می گویند که در آن coverup نهفته است “ریشه همه گیر.”

آنها مصرانه از مردم در سراسر جهان برای مقابله با “حقیقت ناخوشایند” در مورد چین است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“توسط سیاسی تمام جنبه های زندگی از جمله سلامت مردم, ادامه استبدادی یک حزب حکومت در جمهوری خلق چین است در معرض خطر همه” آنها در نوشتن نشان می دهد که نیت از حزب کمونیست چین دیگر نمی توان اعتماد کرد.

“ما باید پرداخت توجه بیشتر به صدای چه چیزی را می توان نامیده می شوند ‘غیر رسمی’ چین است. این مستقل فکر دانشگاهیان و پزشکان کارآفرینان شهروند روزنامه نگاران منافع عمومی وکلا و دانشجویان جوان دیگر را قبول CCP حکومت با ترس. نه باید به شما.”

دیگر امضا کنندگان به نامه شامل انگلستان MP Damian کالینز که ریاست بین المللی grand کمیته بررسی حریم خصوصی و رسانه های اجتماعی اطلاعات غلط سال گذشته همراه با اعضای پارلمان اروپا از لیتوانی استونی کشور جمهوری چک در پارلمان اروپا و انگلستان

نیز وجود دارد چند از وزرای سابق امور خارجه در امور دفاع و خانه همراه با طیف گسترده ای از فعالان مدنی و دانشگاهیان از جمله کانادا نویسنده جاناتان Manthorpe.

هیچ کانادا اعضای پارلمان از هر حزب امضا این نامه است.

کانادا وزیر بهداشت Patty Hajdu در اوایل این ماه با حمله به یک خبرنگار که پرسید در مورد اینکه آیا چین داده ها را می توان قابل اعتماد و انتقاد از آنها به عنوان “تغذیه تئوری های توطئه است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>