Coronavirus: COVID-19 قرار گرفتن در معرض هشدار صادر شده برای ساسکاتون بازار خریداران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این Saskatchewan Health اقتدار مشاوره هر کسی که دو بازدید از کسب و کار در ساسکاتون را Midtown پلازا مرکز خرید تست کنید و یا خود مانیتور علائم رمان coronavirus پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

در بیانیه منتشر شده در روز جمعه سازمان بهداشت گفت: یک کارمند در گاراژ لباس و نرم Moc کار کرده بود “در طول زمان آنها به احتمال زیاد عفونی با COVID-19.”

آن اظهار داشت: هر کسی که بازدید نرم Moc در جمعه, جولای 10 و چهار شنبه, جولای 11 بین 10:30 صبح و 6:30 p. m. و گاراژ لباس در جمعه 12 جولای بین 10:30 صبح و 6:30 p. m. باید تماس HealthLine 811 برای دریافت تست ارجاع و یا شروع به نظارت بر علائم.

ادامه مطلب: 3 بهبود coronavirus موارد مجددا به عنوان ساسکاچوان کل افزایش می یابد به 936

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به شاه گفت: آن صدور مشورتی به عنوان یک اقدام احتیاطی تنها و کارمند بود با پوشیدن ماسک در هر دو مکان.

از جمعه وجود دارد 128 موارد فعال در این استان با 12 نفر در حال حاضر در بیمارستان است.

15 نفر فوت کرده اند از رمان coronavirus در ساسکاچوان.

ادامه مطلب: Saskatchewan پرستاران اتحادیه خواستار اجباری ماسک

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

Coronavirus: دکتر Lukasz Kwapisz پاسخ خود را COVID-19 سوالات

Coronavirus: دکتر Lukasz Kwapisz پاسخ خود را COVID-19 سوالات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>