Coronavirus: کشتی های کروز ‘طراحی نشده است به عنوان قرنطینه امکانات,’ کارشناس می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کشتی های کروز برخورد با کروناویروس شیوع بیماری باید به سرعت خود را با هیچ پورت برای هزاران نفر از مسافران به کشور در چهار قاره باید قرنطینه عروق و یا نگهداری آنها در دریا برای روز.

نگه داشتن تمام مسافران در هیئت مدیره به جای اجازه دادن به آنها را پیاده بر روی زمین یک استراتژی است که می تواند نتیجه معکوس به گفته کارشناسان از آنجا که سیستم های تهویه و محله های نزدیک از کشتی های آنها را به مکان ایده آل برای بیماری به پرش از یک نفر به بعد.

“آنها طراحی شده به عنوان قرنطینه امکانات برای قرار دادن آن ملایم گفت:” همین میلتون متخصص اپیدمیولوژی با دانشگاه مریلند.

ادامه مطلب: Coronavirus: ناکامی کوه به عنوان بزرگ شاهزاده خانم مسافران باقی می ماند در کشتی

یک کشتی با بیش از 3500 نفر سرنشین بود, قایقرانی در محافل سواحل کالیفرنیا در روز شنبه پس از 19 خدمه و دو مسافر آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است. در اصل محدود برای San Francisco, Grand شاهزاده خانم ممکن است فرستاده می شود به جای آن به یک غیر تجاری بندر, مقامات گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که رستوران ها و دیگر مکان های کشتی بسته شد مسافران قادر به تماشای تلویزیون و استفاده از اینترنت و یا اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس به یک خارج رفتن در بالکن مشرف به آب است.

CORONAVIRUS CRUISE SHIP

مسافر کارن شوارتز Dever گفت که او و شوهرش بودند با بهره گیری از بالکن خود را و نگه داشتن خود مشغول کارت بازی در حالی که وعده های غذایی و آب شد و تحویل توسط خدمات اتاق. اما او نگران برخی از دیگر مسافران.

“من با کسی که در وسط شیمی برای, سرطان,” او گفت:. “افرادی هستند که بر روی اکسیژن است. نیز وجود دارد که کودکان در هیئت مدیره. من نمی توانم تصور آنچه در آن می خواهم اگر آنها در داخل کابین.”

فردریکتون, زن و شوهر, بازگشت به خانه پس از قرنطینه در کشتی کروز با توجه به COVID-19

فردریکتون, زن و شوهر, بازگشت به خانه پس از قرنطینه در کشتی کروز با توجه به COVID-19

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و نمی خواهید Grand شاهزاده خانم به حوض او همچنین گفت که عملکرد به توصیه های مقامات بهداشتی. امتناع از اجازه کشتی به بندر برای مدت طولانی می تواند در تسریع و گسترش ویروس در هیئت مدیره ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ایالات متحده ردیابی کشتی است که ممکن است به اشتراک گذاشته اند خدمه با کروناویروس-آمار بوش کروز: پنس

میلتون که مطالعات گسترش ویروس ذرات در هوا گفت: تیراژ هوا بر روی یک کشتی کروز سیستم تهویه همراه با زندگی مردم در محله های نزدیک و در جمعی از تنظیمات را به رگ های آسیب پذیر به گسترش عفونت است.

“شما در حال رفتن به تقویت عفونت با نگه داشتن مردم در قایق,” او گفت:.

COVID-19: پنس در دیدار با کروز خط مقامات برای رسیدگی به گسترش ویروس

COVID-19: پنس در دیدار با کروز خط مقامات برای رسیدگی به گسترش ویروس

یک دانشگاه درجه کیفیت کارشناس گفت: کشتی کروز سیستم های تهویه مطبوع طراحی شده برای فیلتر کردن ذرات کوچک به عنوان coronavirus.

“مسافران باید قرنطینه در ساحل, در صورتی که مناسب تسهیلات” Qingyan چن گفت: در یک پیام ایمیل. بزرگ شاهزاده خانم “باید اجرا 100 درصد هوای هوا در سیستم تهویه مطبوع و استفاده از recirculated هوا.”

بالا خط کروز مدیران ملاقات روز شنبه با معاون رئیس جمهور مایک پنس در بندر باتلاقی در فورت لادردیل فلوریدا پس از آن پنس اعلام کرد: “تغییر قابل توجهی” به صنعت به جلو رفتن داد اما هیچ نشانه ای چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی با Grand شاهزاده خانم.

پنس های کروز گفت: مقامات توافق کردند که به افزایش ورود و خروج قراضه و برای ایجاد کشتی برای تست ویروس همراه با قرنطینه استانداردهای ایجاد شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. صنعت نیز خواسته شده بود به آمده تا با سرمایه گذاری در یک طرح جدید در مورد چگونه به حمل و نقل مسافران کروز که قرارداد این بیماری است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: ایالات متحده بیمار سرطانی روی Grand شاهزاده خانم می تواند از دست شیمی درمانی

شاهزاده خانم گفت: مقامات جدید پروتکل های شامل تمامی مسافران به نشانه سلامت اعلام و متوسط قراضه به عنوان مسافران را ترک کنند. هر کسی که از یک “منطقه در معرض خطر بالا نیز تحت یک ارزیابی پزشکی” دکتر گرانت Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال شرکت به خبرنگاران گفت:.

مقامات دولتی روشن ساخته است در زبان خود را که آنها راه رفتن در یک خط خوب با مقامات صنعت در مورد بهترین راه برای جلوگیری از این بیماری از گسترش بدون ایجاد اقتصادی قابل توجهی به مشکلات خطوط کروز.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که مردم آمریکا می تواند همچنان به عنوان ما در برخورد با کروناویروس, برای لذت بردن از کروز خط صنعت” پنس گفت.

در همین حال شاهزاده مقامات همچنین به نظر می رسد نا امید در مورد فقدان جزئیات در گرند شاهزاده خانم‘ گام های بعدی بارها و بارها گفتن خبرنگاران منتظر بودند اطلاعات قطعی در مورد زمانی که و که در آن کشتی خواهد حوض که تست خواهد شد و اینکه آیا مسافران اجازه خواهد داشت برای دریافت کردن.

حداقل 21 نفر سرنشین Grand شاهزاده تست مثبت برای COVID-19

حداقل 21 نفر سرنشین Grand شاهزاده تست مثبت برای COVID-19

“ما نیاز به کشتی به یک پورت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: Jan Swartz, گروهی جمهور شاهزاده Cruises و کارناوال استرالیا.

در ژاپن شد برای انتقاد از محدود بیش از 3,700 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم به صورت دو هفته در ماه گذشته به دلیل ویروس. حدود 700 نفر بیمار در کشتی و سه سالگی درگذشت. ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان در دفاع از قرنطینه به عنوان لازم و کافی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: کشتی کروز بر روی رودخانه نیل قرنطینه بیش ویروس خوشه

در آسیا مالزی بندر پنانگ تبدیل دور کشتی کروز کاستا فرتونا با 2000 نفر سرنشین به دلیل وجود 64 مسافران از ایتالیا و مرکز اروپا بیماری همه گیر. این دومین بندر پس از پوکت در تایلند را رد کشتی است که در حال حاضر رهبری به سنگاپور.

در مصر یک کشتی کروز بر روی رود نیل با بیش از 150 سرنشین بود قرنطینه پس از 12 نفر تست مثبت برای ویروس. و در دریای مدیترانه در کشور مالت است که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس کارشناس Opera توافق برای ورود به بندر حتی اگر وجود دارد هیچ عفونت تایید در هیئت مدیره.

COVID-19: تهمت به او می گوید ترجیح می دهم به ترک همه’ در بزرگ شاهزاده خانم کروز

COVID-19: تهمت به او می گوید ترجیح می دهم به ترک همه’ در بزرگ شاهزاده خانم کروز

هنر reingold می رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت گفت: بار است که مقامات به هماهنگی تغذیه و مراقبت از بسیاری از مردم بدون گسترش عفونت بیشتر است.

“این بدیهی است که برای رفتن به یک چالش واقعی,” او گفت:. “من هیچ شکی نیست که خدمه تعامل با مسافران پس از آن به نظر می رسد کاملا قابل قبول وجود دارد می تواند اضافی انتقال.”

چالش این است که کاملا جدید است: کشتی قبلا تحت تاثیر بیماری های دیگر مانند نورو ویروس که باعث استفراغ و اسهال و می تواند به سرعت گسترش در محله های نزدیک از یک کشتی و در میان مسافران با تضعیف سیستم ایمنی بدن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آسوشیتد پرس خبرنگاران دیزی Nguyen و جینی هار در سان فرانسیسکو و Kelli کندی در میامی کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>