Coronavirus: پارک سگ, رشته های ورزشی, بازگشایی در کینگستون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

همانطور که از شنبه, برخی, هوای آزاد, امکانات رفاهی در کینگستون, Ont., خواهد شد یک بار دیگر به روی عموم باز در حال حاضر که این استان به آرامی آغاز به لغو محدودیت در محل قرار داده و با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

خارج از دسته سه تایی سگ, پارک, رشته های ورزشی این CaraCo صفحه اصلی زمینه پیگیری تمام دادگاه های ورزشی و پارک اسکیت بازی را دوباره باز پس شمشیربازی حذف شده است یک فرایند است که شروع این هفته این شهرستان گفت.

ادامه مطلب: ‘بحرانی انتقال’ — مرحله 1 انتاریو تدریجی بازگشایی پنج شنبه آغاز می شود

تصمیم می آید را به عنوان استان اجرا کرده است که مرحله اول آن تدریجی بازگشایی فرایند اجازه می دهد همه کسب و کار قادر به انجام منظقه وانت به بازگشایی و خاص, بهداشت و پزشکی, خدمات فصلی و فعالیت های تفریحی و خانگی و حیوانات خدمات به از سرگیری عملیات به عنوان از آوریل 19.

شهر کینگستون می گوید: از آن خواهد شد نصب علائم در همه تازه افتتاح زمینه ها و فضاهای تفریحی به مردم یادآوری کند که استانی اقدامات ایمنی و شهرستان آیین نامه هنوز هم در اثر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اجتماعی-فاصله مقررات هنوز هم انتظار می رود مانند نگه داشتن یک فاصله از دو متر بین هر فرد و جمع در یک گروه بزرگتر از پنج نفر است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این شهر همچنین منع هر تیم بازی یا دونفره مسابقات در رشته های ورزشی و دادگاه های ورزشی مگر اینکه بازیکنان از همان خانواده است.

کینگستون سر ساکنان در خارج از منزل در تعطیلات آخر هفته

کینگستون سر ساکنان در خارج از منزل در تعطیلات آخر هفته

این شهر همچنین تشویق تمام پارک را برانگیخت را به خود ضد عفونی کننده دست و آب برای شستن دست های خود را قبل و پس از بازدید از پارک.

تعطیلی امکانات رفاهی در پارک ها و زمینه ها هنوز در اثر. خدمات زیر هنوز به روی عموم بسته شده:

  • washrooms عمومی
  • تجهیزات زمین بازی
  • چلپ چلوپ پد
  • سواحل
  • آب چشمه
  • نیمکت پارک
  • جداول پیک نیک
  • پیک نیک پناهگاه
  • کباب کردن در فضای باز

— با یک فایل از اخبار جهانی’ بئاتریس Britneff

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>