Coronavirus درایوهای بیمه سلامت به Obamacare

بیمه سلامت فرار از قانون مراقبت مقرون به صرفه در اوایل سال قانون از ترس این که ضرر و زیان از پوشش بیش از حد بسیاری از افراد بیمار می خوردن دور در سود خود را.

در حال حاضر شرکت های بیمه به طور فزاینده مشاهده Obamacare به عنوان یک مزیت در حالی که کار بر سلامت پوشش چهره خود را بزرگترین تهدید در عین حال در یک توفنده اقتصاد است.

با ده ها میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود را — و فواید آنها — همراه با کاهش عمده به پزشکی بیمه ببینید ثبات و وعده سالم به اندازه کافی ثبت نام در بازار ارائه می دهد که دولت یارانه بیمه خصوصی به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول یک بیماری همه گیر.

ایران, بهداشت و درمان, ملت بزرگترین بیمه گر در روز سه شنبه گفت: آن را دوباره وارد مریلند Obamacare به بازار و برنامه ریزی بسط دیگر بعد از ترک 34 متحده ACA مبادلات پس از سال 2016. سرود و Cigna نیز ساخته شده حرکت افزایشی بیش از دو سال گذشته.

فقط-منتشر شد مطالعه از بنیاد خانواده کایزر, یافت, بیمه, خدمت, Obamacare بیماران را دیدم ادامه داد: سود سال گذشته است که وجود دارد هیچ نشانه ای که حذف قانون فردی قیمومیت که در زمان اثر در سال 2019 منجر به گسترده خروج از سالم مشتریان.

“این کسب و کار است که به عنوان حیاتی و دوام آن را تا کنون بوده است” Centene مدیر عامل شرکت مایکل Neidorff گفت: سرمایه گذاران با مراجعه به سلامت کلی بازار بیمه زمانی که او مطرح شده این شرکت پیش بینی درآمد برای سال جاری حتی با بیکاری رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. این شرکت آغاز شده به عنوان یک بازیکن تو رفتگی در دیوار اداره مزایای پزشکی و به تدریج گسترش یافته و به Obamacare.

بیمه’ استراتژی های خوانده شده را علامت عمده نقطه عطف پس از سال ها از نوسانات این قانون — و بیشتر نشانه ای از چگونه ACA بازار همچنان به رشد و خدمت بیشتر به مردم در حالی که جمهوری خواهان و تهمت اداره مطبوعات طرح دعوی در دادگاه فدرال است که می تواند پایان برنامه. و به عنوان درگیری بین سیاست و مراقبت های بهداشتی با واقعیت تر می شود استارک در طول همه گیر برخی از ناظران صنعت دیدن اضافه شده انگیزه ای برای شرکت های بیمه به همه در حمایت از قانون در پیش بینی از یک دموکرات برنده کاخ سفید در این پاییز.

تقریبا 27 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن کار خود را بر اساس بطور متوسط با توجه به همه گیر با توجه به قیصر. چند خواهد بود قادر به ثبت نام موقت محل کار و بیمه, شناخته شده به عنوان کبرا برنامه ای است که پر هزینه و بدون کارفرما یارانه ها که به طور معمول پوشش سهم از حق بیمه ماهانه. که برگ Obamacare به بازار و یا پزشکی که ممکن است در دسترس برای بسیاری از افراد فقیر در 14 متحده است که گسترش برنامه های تحت سلامت و به احتمال زیاد در صورت کاهش متحده به عنوان سفت و بودجه در پاسخ به بحران است.

Obamacare برنامه ها جذاب تر به بیمه از پزشکی, کسب و کار, چرا که آنها به طور معمول می تواند شارژ بالا deductibles و copays و تعداد پرداخت در کمتر ادعا می کند برای همه اما بیماران بدحال. که به نظر می رسد مدل برگزاری حتی در اوایل هفته از این بیماری همه گیر.

“وجود دارد در حال رشد است و مزه برای یارانه, کسب و کار” گفت: کتی Hempstead, بیمه درمانی متخصص در بنياد رابرت وود جانسون.

شرکت های بیمه در حال به تصویر کشیدن Obamacare به عنوان یک بندر امن به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر را تهدید می کند کار مبتنی بر برنامه های بهداشتی که درایو خود را به سود.

“در ماه های آینده میلیون ها نفر از افراد انتظار می رود که به نوبه خود به ACA مبادلات به منظور حفظ پوشش” لابی گروه آمریکا در طرح بیمه سلامت گفت: دیوان عالی کشور روز شنبه در یک مختصر اصرار قاضیان حکومت در برابر ایران-led طرح دعوی در دادگاه به باطل Obamacare.

این یک تغییر بزرگ از اوایل سال سلامت قانون زمانی که بسیاری از بیمه فرار ACA بازار spooked با ضرر و زیان ناشی از بالاتر از حد انتظار ادعا می کند. پس از آن بیشتر عدم قطعیت به دنبال آن به عنوان توافق-رهبری کنگره سوار بیهوده تلاش برای لغو قانون رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید حیاتی یارانه برای جبران طرح بهداشتی و زیان.

اما اخیرا برخی از برنامه های بهداشتی باید به این نتیجه رسیدند که Obamacare امن و پایدار کسب و کار در بخش, از آنجا که مردم با شرایط از پیش موجود را تضمین دسترسی به پوشش تحت ACA. سرود پس از خروج کشت و بازارهای در سال 2018 شروع به ساخت تا خود را Obamacare کسب و کار دوباره در سال 2019 و 2020. Cigna سه سال را صرف پوسته پوسته شدن قبل از re-ورود بیش از دو سال گذشته.

در حال حاضر با یک بیماری همه گیر همراه با بیکاری گسترده و بحران های بیمه می توانند خالص تا بیشتر به تازگی بیکاری آمریکایی به عنوان به خوبی به عنوان جدید تکه های در حال ایجاد.

سرود مدیر عامل شرکت گیل Boudreaux گفت: سرمایه گذاران در اواخر ماه گذشته که اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر ممکن است به درایو یک “بی سابقه شیفت” از مردم از محل بیمه مدیکید و Obamacare رول و شرکت “سرعت جابجایی منابع” برای کمک به مردم را به حرکت می کند.

“جن در حال رفتن به آن مکان” Hempstead اشاره کرد. “که تمام [کارفرما] بخش کاهش است. شما باید برای رفتن به جایی که مردم در حال رفتن است.”

نیز وجود دارد, او گفت:, یک, سیاسی, انگیزه ای برای شرکت های بیمه به موقعیت خود را در پشت ACA به عنوان بسیاری از دموکرات ها در آغوش دولت بزرگتر بسط به مراقبت های بهداشتی, احتمالا از جمله یک گزینه است که می تواند به رقابت با بخش خصوصی در نظر دارد.

یک ناشناخته است چه اتفاقی می افتد به کسب و کارهای کوچک که به خرید پوشش برای کارگران است. این کارفرمایان گرفته اند بزرگترین ضربه را در طول همه گیر با بسیاری از خاموش کردن برای خوب است. کسانی که در حال برگزاری در نمی توانیم حق بیمه بالا بنابراین بیمه گران در حال تلاش برای انتقال کارگران خود را به برنامه های فردی.

آنها همچنین به دنبال با علاقه در یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست است که اجازه می دهد تا شرکت های خرید Obamacare پوشش برای کارگران با دلار مالیات از طریق بازپرداخت سلامت حساب. هر چند کسب و کار نمی عجله به آغوش ایده در ابتدا آنها در حال حاضر بحث آن — در حالی که شرکت های بیمه آن را به عنوان یک راه برای به دست آوردن یک هجوم مشتریان.

Obamacare به بازار هنوز هم نیست بالا-حاشیه کسب و کار پر سود کارفرما سیستم بیمه و قانون نیاز به برنامه های بهداشتی به صرف 80 درصد از حق بیمه های جمع آوری آنها در مراقبت از بیمار است. شرکت های بیمه نیز احتیاط آنها هنوز هم نمی دانم چقدر از این لایحه آنها پا برای آینده واکسن برای Covid-19 و اینکه آیا پول آنها صرفه جویی از لغو اعمال جراحی الکتیو و مراقبت های دیگر به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر به زودی تبخیر شود.

حتی پس از, کارشناسان می گویند که افزایش نرخ آنها به دنبال برای سال آینده متوسطی هستند.

در حالی که اکثر برنامه ها و متحده هنوز در حال مذاکره نرخ 2021 ورمونت در هفته گذشته اعلام کرد پیشنهاد جدید از آن Obamacare به بازار است. آبی صلیب آبی سپر طرح نیست درخواست برای افزایش با توجه به Covid-19. دیگر حامل MVP مراقبت های بهداشتی تن به تن فقط یک قیمت کوچک دست انداز.

“از نشانه های اولیه هستند و نرخ در حال رفتن به مطلوب شبیه به آنچه که ما تا به حال چند سال گذشته گفت:” دیو دیلون یک شخص با جامعه Actuaries که مشورت با کشورهای در Obamacare. “به نظر نمی رسد Covid 19 خواهد بود قابل توجهی متغیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر