واکسن ساز مدرن به خود جلب درخشان عناوین و صعودی سرمایه گذاران هنگامی که آن را نشان داد که هشت شرکت کنندگان در مقدماتی کارآزمایی بالینی از آن coronavirus واکسن در حال توسعه آنتی بادی ها به ویروس. این شرکت قیمت سهم شروع به پریدن کرد و نزدیک به 20 درصد است که روز را به عنوان آن را منتشر گسترده سهام ارائه شده است.

اما نتایج کامل 45-ایمنی فرد مطالعه نشده است منتشر شده و حتی مدرن شروع یک دوم بزرگتر از محاکمه در اواخر ماه مه با هدف تعیین اینکه آیا واکسن کار می کند. چندین واکسن محققان می گویند این اندک اطلاعات عمومی در اوایل ایمنی مطالعه سخت است برای ارزیابی از آنجا که آدرس آن کمتر از 20 درصد از شرکت کنندگان است.

تماس با آن علم با آزادی مطبوعات — یک تاکتیک است که شرکت های داروسازی به طور فزاینده ای با تکیه بر خود را به تنظیم تجربی coronavirus داروها و واکسن ها از هم جدا در یک شلوغ زمینه شکل دادن به افکار عمومی و دادگاه تنظیم کننده. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این روش می تواند به افزایش فشار سیاسی بر مقامات بهداشت فدرال چراغ سبز برای دارو و واکسن قبل از آن روشن است آنها امن هستند یا موثر با پیامد های بالقوه خطرناک.

“وجود دارد یک سابقه طولانی از تولید کنندگان دارویی قرار دادن خود در خدمت مطبوعات مربوط به کارآزمایی بالینی داده است که آنها در حال توسعه است که در حال حاضر بیش از حد تصویر گلگون داده ها معمولا با یک boilerplate سلب مسئولیت در پایان است که نسبتا بی فایده” گفت: هارون Kesselheim سلامت اقتصاددان در دانشکده پزشکی هاروارد.

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی از اعتیاد به مواد مخدره و فشار سیاسی مؤثر در ایالات متحده coronavirus پاسخ. غذا و دارو مجاز اضطراری استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در ماه مارس بدون اثبات هر که آن را بی خطر و موثر برای coronavirus بیماران — اما با حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آغاز شده بود شعار درمان در طول روزانه کاخ سفید جلسات.

مطالعات بعدی نشان داده است که هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند کسانی که با Covid-19 و می تواند باعث عوارض جانبی بالقوه کشنده. و یک دولت بالا دانشمند, ریک, روشن, زمینه یک whistleblower شکایت در مارس ادعا که او سرنگون شد و از کار خود پیشرو پزشکی تحقیقاتی پیشرفته سازمان پس از او در برابر فشار سیاسی به greenlight استفاده گسترده از مواد مخدر است.

“FDA باقی مانده است تزلزل ناپذیر و مبتنی بر علم با صدای کمک به راهنمای تمام-از-دولت پاسخ” آژانس کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت. “من هرگز احساس هر گونه فشار برای تصمیم گیری نسبت به فوریت وضعیت در اطراف COVID-19.”

اما ناظران نیست بنابراین مطمئن شوید. “از خارج به دنبال وجود دارد به نظر می رسد بیشتر فشار سیاسی تر از همیشه گفت:” مارک Scheineson سابق کاردانی کمیسر در FDA و سر از FDA گروه در Alston & پرنده. “به عنوان مثال در کاخ سفید است trickling پایین و وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر FDA … به رنگ اطلاعات در خوش بینانه طرف برای اهداف سیاسی است و شدیدا روند نگران کننده است.”

یک سخنگوی مدرن که دریافت کرده است نزدیک به یک و نیم میلیارد دلار از دولت آمریکا و ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این شرکت پیش نمایش آن آزمایش واکسن نتایج آزادی مطبوعات به خاطر آن نگران بود که داده ها ممکن است نشت. موسسه ملی بهداشت بالا بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci, حال اشاره در نتیجه در مصاحبه با نشنال جئوگرافیک و داده ها را از یک محاکمه تجربی مواد مخدر remdesivir تا به حال به بیرون درز کرد در ماه آوریل است.

“شما تا به حال این اطلاعات در حال حرکت به طور گسترده ای در سراسر NIH و remdesivir نشت نیز در ذهن ما” از مدرن سخنگوی گفت.

اما پیتر باخ مدیر یادبود اسلون-کترینگ مرکز بهداشت سیاست و نتایج گفت: Moderna تلاش برای پیش نمایش یافته های آن در مطبوعات “می تواند به عنوان تلاش برای مطمئن شوید که آنها بخشی از گفتگو و آن را کار کرده است.”

گروه های دیگر نیز نمایش خود را به شدت مورد پیش بینی واکسن مطالعات انجام شده در مطبوعات است. در اواخر ماه آوریل نیویورک تایمز نشان داد که شش میمون ها داده می شود یک واکسن تهیه شده توسط محققان در انگلستان دانشگاه آکسفورد مانده بود و سالم برای 28 روز با وجود پایدار قرار گرفتن در معرض coronavirus. این مقاله به نقل از وینسنت مونستر یک محقق در NIH کوه راکی آزمایشگاهی که انجام میمون مطالعه در بریتانیا دانشمندان برسند.

آکسفورد محققان که یک قرارداد امضا شده با AstraZeneca دو روز بعد به توسعه واکسن تجربی نیست انتشار رسمی تجزیه و تحلیل علمی از میمون داده تا اواسط ماه مه. این مطالعه نشان داد که بینی واکسن میمون ها و میمون های واکسینه نشده شامل سطوح مشابه coronavirus, ذرات, نشان می دهد که واکسن حیوانات هنوز هم می تواند به گسترش این بیماری و واکسن ممکن است به عنوان موثر به عنوان پیش رو اشاره کرده بود.

AstraZeneca از جوهر $1.2 میلیارد مقابله با دولت ایالات متحده به ارائه 300 میلیون دوز واکسن و £65.5 میلیون (80 میلیون دلار) توافق با دولت انگلیس به عرضه 30 میلیون دوز.

لیز Derow یک سخنگوی آکسفورد Jenner, موسسه که در آن واکسن محققان بر اساس هستند گفت: آنها نمی دهد میمون اطلاعات به نیویورک تایمز. NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که در عمل به کوه های راکی آزمایشگاه گفت: ارائه اطلاعات به روزنامه — اما یکی از آن محققان, Vincent مونستر صحبت به یک بار خبرنگار در مورد میمون یافته ها در درخواست از Jenner موسسه.

“من واقعا ناراحت نیست فقط مدرن اما آکسفورد گروه و همچنین ارائه آزادی مطبوعات بدون دیتا, بدون, علمی, نقد و بررسی, بدون دانستن آنچه آزادی مطبوعات بر اساس” گفت: Barry شکوفه درمان در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد. “و بسیار مثبت به اندازه کافی به منظور بالا بردن قیمت سهام تا دو روز بعد مقامات در این شرکت به فروش سهام خود را و پول زیادی که آیا یا نه این واکسن کار می کند.”

چهار نفر از شرکت دارویی مدیران ارشد هم دیدم دستاوردهای 29 میلیون از prescheduled خرید و فروش سهام این شرکت در دو روز پس از واکسن اعلام. این شرکت هنوز در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد سهام و خرید و فروش.

نه آکسفورد و نه مدرن واکسن در دسترس عموم است. اما برخی از داروها که ایمنی و اثر بخشی در حال حاضر در حال مطالعه شده اند repurposed و یا مجاز برای استفاده در دوران بیماری همه گیر. با عجله به انتشار قطعه از اطلاعات در مورد مواد مخدر محاکمات مطبوعاتی پیش از کامل نتایج را ترک کرده است برخی از پزشکان تعجب کنید که چگونه به بهترین در درمان بیماران خود را.

پس از درز اطلاعات از یک محاکمه جلعاد را آزمايش ضد ویروسی remdesivir پیشنهاد این دارو ممکن است برای اولین بار نشان داده شده است برای کمک به کروناویروس مبتلا به شرکت قرار داده و از آزادی مطبوعات در اواخر ماه آوریل اذیت کردن نتایج از یک بزرگتر دولت-اجرا و مطالعه است. ساعت بعد Fauci نشان داد برخی از یافته های این مطالعه در طول یک بیضی دفتر مطبوعاتی اسپری.

اما تجزیه و تحلیل کامل از NIAID نتایج آزمایش منتشر نشده بود تا سه هفته بعد. تا زمانی که نقطه خط مقدم پزشکان تا به حال هیچ راهی برای بدانید که بیماران در هواکش بهره مند نیست از remdesivir درمان این معنی است که پزشکان ممکن است سهوا تلف برخی از ایالات متحده محدود سهام از مواد مخدر است.

این عدم درک در مورد نحوه استفاده از remdesivir مشهود بود در بررسی های اخیر بیش از 250 بيمارستان the American Society of Health-System داروسازان که در بر داشت که تنها 15 درصد برنامه ریزی شده خود را به استفاده از remdesivir دوز به عنوان شرح داده شده در FDA اضطراری مجوز برای مواد مخدر است.

Andre Kalil یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا که منجر NIAID دادگاه گفت سیاسی است که پزشکان می تواند طرح خود را با استفاده از remdesivir در دوز داده شده در دادگاه.

دیگران می گویند پزشکان با استفاده از درمان های تجربی باید به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است.

“اگر ما می خواهیم پزشکان را منطقی تصمیم گیری پزشکی بر اساس داده ها و سپس قبل از مجاز محصول می رسد بیماران, اطلاعات باید در دسترس برای بررسی در برخی از راه, نه فقط یک بیانیه مطبوعاتی گفت:” ولید Gellad مدیر دانشگاه پیتسبورگ مرکز سیاست دارویی و تجویز.

Kesselheim هم گفت که کارآزمایی بالینی اطلاعات باید شده در کنار هر شرایط اضطراری مجوز به پزشکان “حداکثر میزان کمک آنها نیاز دارند بدانند که چگونه به تجویز دارو.”

جلعاد نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما NIAID گفت که ضرورت coronavirus باعث Fauci برای به اشتراک گذاشتن نتایج اولیه قبل از تجزیه و تحلیل کامل شد و آماده برای انتشار.

ایوان اورانسکی استاد ژورنالیسم پزشکی در دانشگاه نیویورک و از بنیانگذاران این وبلاگ جمع شدن که مانیتور اشتباهات و سوء رفتار در پژوهش های علمی گفت: سیاسی او معتقد است که وسوسه به انجام علم با آزادی مطبوعات را دریافت کنید “بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

جهان در حال رشد است بیشتر از جان گذشته برای دارو و واکسن است که می تواند coronavirus به پاشنه. و بسیاری از اعضای عمومی و سیاستمداران در حال درمان هر قراضه از اطلاعات علمی در مورد این بیماری همه گیر به همان اندازه به او گفت: — این که آیا داده ها می آید از یک مطالعه کارشناسی و یا یک شرکت مطبوعاتی.

“شده اند وجود دارد مکانیسم به نقد و بررسی علمی و انتقادی است که با توجه به سرعت Covid رفته از پنجره به بیرون” گفت: بلوم.

و تفسیر نتایج حاصل از کارآزمایی بالینی داده می شود و تحت بهترین شرایط — به ویژه هنگامی که داده های مربوط به یک ویروس بود که ناشناخته برای علم تا دسامبر سال گذشته است. زمانی که برای پایان دادن به محاکمه و که نتیجه گیری را برجسته هستند و در بسیاری از موارد یک ماده در اختیار گفت: Scheineson.

“این یک هنر است نه یک علم, در این رابطه,” او گفت:. “من برای یک, را نمی خواهد برای اولین بار در خط به جدید مدرن واکسن یا جدید جلعاد واکسن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im