Coronavirus ایمیل: رسمی فدرال هشدار داد از ماسک و دستکش کمبود یک ماه پیش

Category: دیلی بیست Comments: No comments

توسط Rachana Pradhan و کریستینا Jewett, قیصر سلامت نیوز

یک مقام عالی رتبه فدرال و مقام رسمی در اواخر ماه فوریه هشدار داد که ایالات متحده نیاز به برنامه ریزی برای داشتن کافی نیست تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران پزشکی به عنوان آنها شروع به نبرد رمان coronavirus با توجه به ایمیل های داخلی به دست آمده توسط قیصر سلامت نیوز.

پیام ارائه یک تضاد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در آن زمان که تهدید coronavirus مطرح به آمریکا باقی مانده است “بسیار کم است.” در واقع نگرانی های در حال حاضر نصب این ایمیل نشان می دهد که پزشکی کارگران و اولین پاسخ دهندگان نمی خواهد به اندازه کافی ماسک و دستکش و در صورت سپر و دیگر منابع شناخته شده به عنوان PPE برای محافظت از خود در برابر عفونت زمانی که درمان COVID-19 بيمار.

ایمیل بخشی از یک زنجیره طولانی با عنوان “Red Dawn شکستن بد” شامل مقامات ارشد در سراسر وزارت امور سربازان سابق وزارت خارجه وزارت امنیت داخلی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین به عنوان خارج از دانشگاهیان و برخی از مقامات بهداشتی دولت. KHN به دست آمده مکاتبات از طریق یک درخواست سوابق در شهرستان کینگ واشنگتن که در آن مقامات تلاش به عنوان ویروس بر یک خانه سالمندان در منطقه سیاتل در نهایت کشتن 37 نفر. آن صحنه از عمده شیوع در کشور است.

“ما باید برنامه ریزی فرض کنید ما نمی خواهد به اندازه کافی PPE—بنابراین نیاز به تغییر میدان جنگ و چه ما تصور می کنیم یا حتی تعریف خط مقدم” دکتر کارتر Mecher یک پزشک و پزشکی ارشد مشاور در وزارت امور سربازان سابق نوشت: Feb. 25. این امر می تواند هفته قبل از خط مقدم سلامت کارگران را به رسانه های اجتماعی با هشتگ #GetMePPE و قبل از سیستم های سلامت خواهد درخواست تجدید نظر به مردم برای اهدای دنده محافظ.

در ایمیل Mecher گفت: تایید مثبت بیماران باید در طبقه بندی دو گروه مختلف با مدل مراقبت برای هر: کسانی که با علائم خفیف باید تشویق به ماندن در خانه تحت خود انزوا در حالی که بیماران جدی تر باید به اورژانس بیمارستان ،

“تقاضا در حال افزایش است و هیچ تضمینی وجود ندارد که ما را می توانید در ادامه با عرضه از زنجیره عرضه شده است مختل,” اوا لی مدیر مرکز تحقیق در عملیات در پزشکی و بهداشت و درمان در گرجستان فناوری و بهداشت سابق دانشمند در آتلانتا و مرکز پزشکی نوشت که در همان روز با اشاره به کمبود تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی. “من نمی دانم اگر ما منابع به اندازه کافی برای محافظت از تمام خط مقدم ارائه دهندگان.”

من نمی دانم اگر ما منابع به اندازه کافی برای محافظت از تمام خط مقدم ارائه دهندگان.

رسیده در شنبه لی گفت که او مطمئن نیست که دیدم پیام دنباله اما “آنچه من می خواهم این است که ما اقدام کنند چرا که در پایان روز ما نیاز به نجات بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

Mecher نیز رسیده روز شنبه گفت: این ایمیل شد “یک گروه غیر رسمی از ما که شناخته شده اند هر سال تبادل اطلاعات است.” او گفت: نگرانی های پخش شده در زمان در پزشکی دنده محافظ بودند بالای ذهن اکثر مردم در مراقبت های بهداشتی. بیش از 35 نفر در ایمیل های زنجیره ای بسیاری از آنها مقام عالی رتبه دولت.

همان روز Mecher و دیگران مطرح نگرانی در پیام مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اظهارات به یک کسب و کار میزگرد گروه در دهلی نو, هندوستان.

“ما فکر می کنم ما در شکل بسیار خوبی در ایالات متحده,” او گفت که ایالات متحده بسته مرزها به برخی از مناطق. “اجازه دهید فقط می گویند که ما خوش شانس هستید تا کنون. و ما فکر می کنیم آن را به باقی می ماند که راه.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. در یک بیانیه VA دبیر مطبوعاتی کریستینا Mandreucci گفت: “همه و امکانات مجهز به اقلام ضروری و لوازم برای رسیدگی اضافی coronavirus موارد و بخش است که به طور مداوم نظارت بر وضعیت از این موارد برای اطمینان از قوی زنجیره تامین است.”

پزشکان و دیگر خط مقدم پزشکی کارگران در هفته پس باید تشدید نگرانی ها در مورد کمبود پزشکی دنده ابراز هشدار در مورد نیاز به حفاظت از خود و خانواده های بیماران در برابر COVID-19, که از شنبه شب تا به حال بیمار بیش از 121,000 در ایالات متحده و کشته شدن حداقل 2000.

به عنوان Mecher و دیگران ارسال ایمیل در مورد رشد PPE نگرانی HHS وزیر الکس آذر شهادت به قانونگذاران است که ایالات متحده تا به حال 30 میلیون N95 ماسک ماسک انبار اما نیاز به 300 میلیون دلار برای مبارزه با شیوع. برخی از مقامات ارشد آمریکا و مقامات دولتی نیز هشدار عمومی برای خرید ماسک خود را به صرفه جویی در مصرف عرضه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams توییتی در فوریه. 29: “به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک! آنها نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

هنوز در فوریه. 27 FDA در بیانیه ای گفت که مقامات آگاه بودند نه از گسترده کمبود تجهیزات است.

“ما آگاه گزارش از CDC و دیگر شرکای ایالات متحده از افزایش سفارش از طیف وسیعی از انسان های پزشکی محصولات از طریق توزیع کنندگان به عنوان برخی از امکانات بهداشت و درمان در ایالات متحده در حال آماده سازی برای نیازهای بالقوه اگر شیوع شديد شود” آژانس گفت.

همزمان مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان خطر از رمان coronavirus به آمریکا حتی اگر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شد هشدار آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آن را در سراسر کشور است. در فوریه. 29, CDC همچنین به روز رسانی آن استراتژی برای سلامت کارگران برای بهینه سازی منابع N95 ماسک.

یک HHS سخنگو گفت که این گروه شده است و در “تمام تلاش خود را برای بسیج امریکا ظرفیت” برای تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم از جمله امکان استفاده از صنعتی N95 ماسک در مراقبت های بهداشتی تنظیمات و اعطای قرارداد به چندین خصوصی تولید کنندگان به خرید حدود 600 میلیون ماسک بیش از 18 ماه آینده.

“مراقبت های بهداشتی در زنجیره تامین هستند و بخش خصوصی محور” سخنگوی گفت. “فدرال نقش است که برای حمایت از کار و هماهنگی اطلاعات در سراسر این صنعت و با دولت و یا سازمان های محلی در صورت نیاز در مواقع اضطراری و رانندگی تولید و تقاضا به عنوان بهترین ما می توانیم.”

ایمیل های از پادشاه مسئولان شهرستان و دیگران در واشنگتن نیز نشان می دهد نگرانی های فزاینده در مورد قرار گرفتن در معرض از کارکنان مراقبت های بهداشتی به ویروس و همچنین به عنوان یک نمایش به مقامات محلی’ تلاش برای کمک گرفتن از سی دی.

در یک مثال پزشکی محلی رهبران نگران شد که امدادگران و دیگر پرسنل اورژانس شد و احتمالا در معرض پس از مواجهه با تایید مثبت بيماران در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند سیاتل-منطقه خانه سالمندان که در آن حدود سه ده نفر کشته شده اند از آنجا که از virus.

ما با داشتن یک چالش جدی مرتبط با بیمارستان تماس و تاثیر بر سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما در حال داشتن یک چالش جدی مرتبط با بیمارستان تماس و تاثیر بر سیستم مراقبت های بهداشتی” دکتر جف Duchin بهداشت عمومی افسر سیاتل و پادشاه شهرستان نوشت: در یک ایمیل به CDC مقامات آوریل 1. Duchin التماس برای یک تیم به میدان آزمون در معرض کارکنان مراقبت های بهداشتی و حمایت های بیشتر است.

Duchin ایمیل آمد ساعت پس از یک پزشک در پزشکی UW مورد نوشت که “بسیار نگران” در مورد مواجهه در چند بيمارستان و تلاش خود را برای منزوی کردن آلوده کارگران است.

“من شک دارم که ما قادر خواهد بود به دنبال زمان CDC [توصیه] برای در معرض HCWs [بهداشتی] یا” نوشته دکتر جان لینچ مدیر پزشکی سلامت کارکنان برای Harborview Medical Center و دانشیار مهندسی پزشکی و آلرژی و بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن است. “همانطور که شما migh [sic] تصور کنید من خیلی نگران این بیمارستان در این نقطه است.”

این نگرانی شده است تأکید غیر معمول آخر هفته در بیانیه ای از دکتر پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا که نشان دهنده پزشکان خواستار شنبه برای هماهنگی بیشتر از مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

“در این لحظه بحرانی, یک تلاش یکپارچه ضروری و مورد نیاز برای شناسایی شکاف در عرضه و عدم دسترسی به هوای لازم برای مبارزه با COVID-19” این بیانیه می گوید. “پزشکان آماده ارائه فوری به مراقبت های پزشکی در خط مقدم در یک بحران همه گیر. اما آنها نیاز به دنده محافظ است که به همان اندازه ضروری و لازم است.”

قیصر سلامت نیوز (KHN غیر انتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>