Coronavirus انفجار در ایتالیا تهدید اروپا است. می توانید آن را شامل می شود ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رم—کلمه قرنطینه می آید از 17 قرن ونیزی گویش برای 40 روز بود که این مقدار از زمان کشتی ها تا به حال به صبر در انزوا قبل از ورود به برخی از پورت ایتالیایی در طول همه گیر شناخته شده به عنوان “مرگ سیاه”. در حال حاضر این کلمه استفاده می شود دوباره در ایتالیا اعمال شده به دولت واکنش شدیدی به coronavirus و این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 به نظر می رسد هدف قرار دادن کشور با انتقام. بیش از 50 ، 000 ایتالیایی ها زندگی در 10 جوامع هستند به معنای واقعی کلمه قفل شده رو احکام زندان و جریمه اگر آنها را ترک خانه های خود با تشکر از بزرگترین شیوع خارج از آسیا است.

این شهر در شمال این کشور قطع از بقیه ایتالیا در حال حاضر حتی قطار توقف زمانی که آنها رول را از طریق. کلیسا لغو و فرو بردن یک دست در آب مقدس ممنوع است. سه گروه عمده از سری بازی های فوتبال در این منطقه شده است به تعویق افتاد و مدارس باید همه بسته شده اند برای آینده قابل پیش بینی. هر کسی هجوم محدودیت مواجه سه ماه زندان و جریمه در حدود 250 دلار است.

اما در سراسر کشور پارانویا در حال گسترش است سریع تر از ویروس. جورجیو آرمانی توییتی که او را در حال حاضر نگه داشتن خود را در پاییز سال 2020 نشان می دهد در پشت درهای بسته در میلان این هفته livestreaming باند از خالی تئاتر است. شهردار میلان یک شهر بیش از 1.3 میلیون نفر یکشنبه اعلام کرد که همه مدارس و دانشگاه ها بسته خواهد شد برای حداقل یک هفته حتی اگر این شهر نمی قفل شده است و در حال حاضر تحت قرنطینه.

در رم عصبی رانندگان تاکسی در خارج از فرودگاه فیومیچینو بودند مردد به انتخاب کنید تا مسافران و یک زن چینی در تورین گزارش داد در حال حمله برای به سادگی در حال چینی.

نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد که تمام مدرسی سفر به داخل و خارج از کشور به حالت تعلیق درآمد و از جمله شامل این خبرنگار را که کشیده شد از یک پرواز به بوداپست همراه با 30 دانش آموز دیگر در اوایل صبح روز یکشنبه.

Matteo Salvini رهبر راست لیگ حزب می خواهد به نزدیک مرز هر چند کشورهایی که مرز ایتالیا به احتمال زیاد فکر همان چیزی که از سمت خود. شیوع این گسترده و تلخ است که به احتمال زیاد به تاثیر همه از اروپای غربی به سرعت اگر نه با این بیماری خود را پس از آن با اقدامات احتیاطی گرفته شده به سعی کنید به آن را متوقف کند.

از جمعه ایتالیایی مقامات تایید کرده اند بیش از 130 نفر از جمله دو مرگ و میر در شمال کشور است. سه نفر از جمله دو گردشگران چینی بودند که تایید مثبت در رم در ماه گذشته را پس از بهبود و دیگر اعتقاد بر این بود مسری است.

چینی توریستی درگذشت در فرانسه در اوایل این ماه اما مرگ و میر در ایتالیا برای اولین بار اروپایی ها کشته شده توسط ویروس. هر دو از قربانیان خود را در 70s به. برای اولین بار بود که در بیمارستان جان سپرد و خود نیز رنج می برد از دیگر مشکلات تنفسی. دوم شد و یک زن مرده را در خانه اش در صبح روز شنبه به وضوح غافل او حتی تا به حال ویروس. مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در تماس بوده اند ،

سریع گسترش این بیماری در این بیماری و عدم اطمینان در مورد چگونه آن را به ایتالیا به ویژه نگران کننده است.

در شمال شهر کدگنو در نزدیکی میلان 39 افرادی که در ابتدا آزمایش مثبت همه به بیمارستان محلی و یک به اصطلاح “بیمار صفر” بود که فکر می کردم به آن را آورده و برگشت از شانگهای. مشکل این است که “بیمار صفر” هرگز آزمایش مثبت برای ویروس. مقامات فکر می کنم او ممکن است یک سکوت حامل آلوده کردن یک دوست به عنوان “بیمار یکی” که تنها کراوات به چین بود که یکی از دوستان “بیمار صفر است.” مقامات در ابتدا فکر می کردم “بیمار صفر” تا به حال ویروس و بهبود, اما آنها تن است که در واقع ممکن است منبع دیگری. این است که نه یک علم کامل.

در صبح روز یکشنبه به منطقه ای فرماندار لومباردی Attilo فنتنا تایید کرد که 89 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس و بسیار بزرگتر اما تعداد نامشخص به عنوان موارد مشکوک.

دوم کانون در منطقه ونتو در نزدیکی ونیز است که جشن Carnevale را تا حدودی کاهش جمعیت. دوازده نفر در منطقه باید آزمایش مثبت حتی اگر هیچ یک از آنها تا به حال شده است به سرزمین اصلی چین و یا به عنوان دور به عنوان شناخته شده است در این نقطه شده است در تماس با هر واضح بردار. هشت چینی ساکنان دو نفر از آنها آمد بازگشت از ووهان از طریق از طریق آلمان تحت قرنطینه—اما آنها باید آزمایش مثبت است. آن است که هنوز مشخص نیست در صورتی که خوشه ای رشد خواهد کرد.

موارد دیگر در تورین و میلان تایید کرد صبح روز یکشنبه با گسترش وحشت و حتی بیشتر. بسته شدن چنین شهری مراکز خواهد بود لجستیکی و اقتصادی فاجعه است.

نخست وزیر کونته می گوید وضعیت “مایع” خواهد بود و در ارزیابی وضعیت حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>