Coronavirus: خانواده به دنبال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه محل اقامت Herron پس از مرگ مادر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک نرم افزار برای راه اندازی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه محل اقامت Herron در Dorval, Que., که در آن حداقل 30 نفر کشته شده اند در ماه گذشته در میان رمان coronavirus همه گیر شده است در زمینه کبک دادگاه عالی.

منجر شاکی باربارا اشنایدر که مادر مریم پس از درگذشت پیمانکاری COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در حالی که در دراز مدت مراقبت از تاسیسات درخواست اجازه به دنبال حداقل 2 میلیون دلار خسارت تنبیهی برای چه پیشنهادی طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که “غیر انسانی و اهانت آمیز بدرفتاری” از ساکنان.

ادامه مطلب: شرایط کار در محل اقامت Herron و صاحب گذشته تحت بررسی

به عنوان بخشی از برنامه, شاکی نیز به دنبال $25,000 در هر ساکن در آسیب های اخلاقی است. همچنین درخواست برای $25,000 در هر خانواده برای ساکنان که فوت کرده اند پس از 13 مارس COVID-19 اعلام شد اضطراری برای بهداشت عمومی توسط دولت کبک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر مجاز به حرکت رو به جلو آن را به دنبال $10,000 در آسیب های اخلاقی برای خانواده ها هر یک از 130 ساکنان و بازپرداخت هزینه اجاره برای ماه های مارس و آوریل سال 2020 برای همه ساکنان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این نرم افزار می گوید که مریم اشنایدر 93, درگذشت مارس 10 در Herron اقامت پس از او مبتلا به بیماری های دستگاه تنفسی و بیماری به سرعت در حال بدتر شده است. او تا به حال شده به یک مقیم در دراز مدت مرکز مراقبت از اواخر فوریه.

ادامه مطلب: مونترال با COVID-19 علائم مشغول به کار در خانه سالمندان که در آن حداقل 30 ساکنان درگذشت

درخواست برای یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ برابر Herron اقامت, Chartwell, Quebec منابع و Katasa که دارای اقامت.

پیشنهاد طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که Herron ساکنان محروم بودند حقوق خود و “در معرض غفلت و بدرفتاری درد و ناراحتی است.”

اقامت در غرب مونترال در حال حاضر موضوع مونترال تحقیقات پلیس و پزشکی قانونی استنطاق پس از مرگ از 31 ساکنان از مارس 13. حداقل پنج نفر از کسانی که مرگ و میر نسبت داده شده به COVID-19.

این Herron اقامت در حال حاضر تحت حکومت قیمومت. محلی بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات برای اولین بار در صحنه وارد شده در مارس 29.

ادامه مطلب: 31 مرده سالمندان تحت پوشش در مدفوع در Dorval مراقبت دراز مدت تسهیلات

کاترین Chowieri که خانواده صاحب اقامت, گفت اخبار جهانی در مصاحبه اخیر خود که کارکنان در Herron اقامت در تلاش برای مهار این ویروس و حفظ کارکنان خود را در نزدیکی در ماه مارس به دلیل آن مواجه شد کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان با وجود درخواست دولت برای کمک به تهیه لوازم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما همه چیز را در قدرت ما و ما همه چیز را به ارائه تمام خدمات به هر یک از بیماران که ما تا به حال — و یا هر یک از ما شهروندان و ارائه خدمات است. ما هرگز به پایان رسید یک روز بدون تضمین این که خدمات ارائه شد به هر بیمار است.”

این Katasa گروه به طور کامل همکاری با پلیس با توجه به Chowieri.

هیچ یک از اتهامات ذکر شده در این نرم افزار تست شده اند و یا در دادگاه به اثبات برسد.

Coronavirus: صاحبان Herron مرکز مراقبت طولانی مدت در Dorval صحبت کردن

Coronavirus: صاحبان Herron مرکز مراقبت طولانی مدت در Dorval صحبت کردن

با فایل های از اخبار جهانی’ Anne Leclair آماندا Jelowicki و کانادا مطبوعات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>