Coronavirus نگرانی جرقه تماس برای مهاجران منتشر خواهد شد از B. C. برگزاری مرکز

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

گروهی از معترضان در خارج از ساری مهاجرت برگزاری مرکز در روز یکشنبه پیوست در سراسر کشور تماس بگیرید برای بازداشت مهاجران به آزاد شدن از زندان در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اعتراض یکی از پنج صورت گرفت که خارج از مراکز در تورنتو, کینگستون, Ont., و مونترال در همکاری با همبستگی در سراسر مرزهای یک مهاجر عدالت گروه مستقر در مونترال.

به اصطلاح چند شهر کاروان در مقابل زندان برانگیخته شد توسط هشت روز اعتصاب غذا آغاز شده توسط چندین مهاجران بازداشت شده در لاوال مهاجرت نظارت مرکز در کبک.

ادامه مطلب: تعدادی از بازداشت شدگان برگزار شد در کانادا مهاجرت برگزاری مراکز در حال کاهش است در میان COVID-19 ترس

اعتصاب برگزار شد به منظور به دست آوردن آزادی و مراقبت های پزشکی برای زندانیان که ادعا کرد آنها که تحت فشار و تهدید مقامات مرکز بودند که با حفظ شرایط بد داخل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Meenakshi Mannoe یک مبارز با Pivot حقوقی جامعه گفت: متهم بازداشت مراکز بالقوه باغ برای COVID-19 به گسترش در میان بازداشت شدگان و کارکنان شبیه به زندان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او با اشاره به شیوع این بیماری در فدرال ماموریت موسسه در سال قبل از میلاد که در آن 60 زندانیان و 10 کارکنان باید آزمایش مثبت برای این بیماری و اهل بیت اعتقاد بر این است که فوت کرده اند با توجه به عوارض ناشی از COVID-19.

کارگران مهاجر و خارجی و دانشجویان خواستار کمک های مالی

کارگران مهاجر و خارجی و دانشجویان خواستار کمک های مالی

شیوع بیماری تایید شده اند در دیگر استانی و فدرال زندانها در B. C., انتاریو و کبک.

“آنها نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله و یا خود جدا که چه هر کس دیگری که نیاز به انجام” Mannoe گفت. “ما واقعا به دنبال به دولت برای [آزادی] این افراد به سرعت در حال.”

Mannoe گفت که او و دیگر طرفداران نوشت: به کانادا امنیت عمومی وزیر بیل بلر در اوایل این ماه برای جلب توجه به این موضوع اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ.

ادامه مطلب: Coronavirus: چهار مرد ادامه اعتصاب غذا در مهاجرت نظارت مرکز در لاوال

ایمنی عمومی کانادا و کانادا آژانس خدمات مرزی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Mannoe گفت: این گروه خواستار بازداشت مهاجران منتشر شود به “جامعه است.”

“مردم نیاز به دسترسی به خود شامل واحد های که در آن آنها می توانند قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان مناسب است که هر کسی لازم است به صورتی که در حال ورود به کانادا,” او گفت:.

او افزود: معترضان همچنان به بازگشت به ساری برگزاری مرکز تا مهاجران منتشر می شوند.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>