Coronavirus: فدرال مادر در تاریخ راه اندازی برای تماس با-ردیابی برنامه پس از انتاریو خلبان تاخیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دولت فدرال نیست و در عین حال گفت: دقیقا زمانی که کانادایی ها می توانید انتظار برای دانلود در ملی برنامه گوشی های هوشمند توسعه یافته برای پیگیری تماس های از تایید coronavirus موارد نزدیک به سه هفته پس از تاریخ این برنامه قرار بود به خلبان در انتاریو است.

داوطلبانه تماس با ما-ردیابی برنامه تعیین شده برای راه اندازی در این استان در جولای 2 — با یک ملی به دنبال اجرای — اما این رویداد به تعویق افتاد با کمی توضیح. در یک کنفرانس خبری با خبرنگاران در روز دوشنبه, Ontario برتر داگ فورد گفت: او می دانست که این برنامه — به نام COVID هشدار — ممکن است در روز جمعه.

ادامه مطلب: آقای کنی می گوید دولت فدرال گفت: اپل و گوگل برای کار با آلبرتا در تماس با ردیابی برنامه های کاربردی

پرسید که آیا این مورد بهداشت فدرال دفتر وزیر را تایید نمی کند اما گفت که دولت همچنان به کار با شرکای خود در این پروژه از جمله اپل و گوگل و فدرال کمیسر حریم خصوصی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما متعهد به ساخت و راه اندازی یک طراحی خوب و کاربر تست شده نرم افزار است که امن و قابل اعتماد و آسان برای استفاده” بیانیه ای از دولت فدرال وزیر بهداشت را گفت.

“به مفید ترین در تلاش های ما برای مبارزه با COVID-19 این برنامه نیاز به در دسترس و مورد استفاده به عنوان بسیاری از کانادایی ها به عنوان امکان پذیر است.”

یک مقام دولتی سخن گفت که به اخبار جهانی در زمینه گفت: این برنامه ساخته شده است در فن آوری توسعه یافته توسط Shopify داوطلبان — در دسترس خواهد بود برای دانلود به زودی اما نمی ارائه بتنی تاریخ.

آقای کنی می گوید فدرال باید گفت که گوگل و اپل به کار با استان ها در برنامه ردیابی

آقای کنی می گوید فدرال باید گفت که گوگل و اپل به کار با استان ها در برنامه ردیابی

این تیم شده است رفع باگ انجام آزمایش کاربر و تکمیل لازم به دلیل سعی و کوشش افزود کانادا خدمات دیجیتال — آژانس فدرال پیشرو در برنامه توسعه — در حال حاضر ثابت “مسائل مختلف” که شناسایی شدند.

در اعلام برنامه در ژوئن 18, نخست وزیر جاستین ترودو گفت: برنامه “از توابع به طور کامل در یک ناشناس اساس” و آن باقی خواهد ماند تا به کانادایی ها به انتخاب کنید که آیا برای دانلود و استفاده از این فن آوری است. کارشناسان گفته اند که برنامه اثربخشی به عنوان یک ابزار مکمل دستی تماس با ردیابی بستگی به خود جذب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای راه اندازی در سراسر کشور در اوایل ماه ژوئیه ترودو می گوید:

اگر یک فرد آزمایش مثبت برای coronavirus آنها داده می شود و کد می توانید انتخاب خود را آپلود وضعیت آزمون ناشناس به یک شبکه ملی و هشدار به تمام کاربران شده اند که در نزدیکی آنها در دو هفته قبل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بر اساس یک چارچوب به طور مشترک توسعه یافته توسط اپل و گوگل این نرم افزار را با استفاده از بلوتوث سیگنال — به جای GPS ردیابی برای شناسایی و ضبط زمانی که کاربر گوشی را به تماس.

وجود نگرانی های حریم خصوصی با کانادا جدید COVID-19 تماس با ردیابی نرم افزار ؟

وجود نگرانی های حریم خصوصی با کانادا جدید COVID-19 تماس با ردیابی نرم افزار ؟

دولت لیبرال گفت: ردیابی برنامه “تحت کامل حریم خصوصی ارزیابی” در انتشار اخبار در مورد اعلام.

در بیانیه ای در روز سه شنبه یک سخنگوی فدرال کمیسر حریم خصوصی گفت: ناظر دفتر بوده است “فعالانه” در بررسی آن برنامه است و در “ارتباط نزدیک” با بهداشت کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این سخنگو گفت: این دفتر به ارائه “توصیه های اولیه” به دولت کاهش یافته است اما برای ارائه جزئیات بیشتر در این زمان گفت: آن را در آن نمایش ها در برنامه های عمومی “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

ادامه مطلب: Coronavirus ردیابی برنامه هنوز OK می خواهم با حفظ حریم خصوصی watchdog اما خارج از کارشناسان را شست

دفتر انتاریو کمیسر حریم خصوصی گفت: همچنین مشورت با دولت انتاریو در برنامه است. در بیانیه ای گفت که این بررسی “نسخه تست” از برنامه و استانی حریم خصوصی ارزیابی تاثیر و دومی خواهد بود برای عموم منتشر شد هنگامی که آن را به نهایی.

“بر اساس اطلاعات دولت انتاریو ارائه شده ما به تاریخ و خود را متعهد به پیروی از توصیه های ما راضی هستند که انتاریو به طور فعال با توجه و پرداختن به حفظ حریم خصوصی و امنیت جنبه” بیانیه ای گفت:.

برنامه ‘یک گلوله نقره ای نیست اما می تواند مفید باشد: کارشناسان

به عنوان شهر و استان در ادامه به شل و تغییر و بهداشت عمومی محدودیت های اعمال شده در طول مستندات خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس در حال حرکت در اطراف بیشتر و ریسک “کمی بالاتر” گفت: Zain Chagla, یک متخصص بیماری های عفونی و استادیار پزشکی در دانشگاه مک مستر.

داشتن برخی از فن آوری برای کمک به ردیابی استبسیار مهم” با توجه به Chagla. او اشاره شده اخیر شیوع در مونترال که در آن مقامات بهداشت عمومی خواست هر کسی که بازدید از یک نوار محلی از ژوئیه 1 به آزمایش coronavirus.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“[در] این نوع سناریو … یک برنامه می خواهم که یک کل خیلی بیشتر مفید می گویند, ‘OK اگر شما بوده ام به نوار X یا Y در دو هفته گذشته به دریافت آزمایش’ به جای گفتن همه رفتن به میله” Chagla گفت: در مصاحبه روز سه شنبه.

“که با دقت در حال حاضر به عنوان ما در حال باز کردن چیزهایی است که احتمالا کمی بهتر نه تنها هدف مردم اما هدف حق مردم به دریافت تست شده و منزوی.”

چگونه قرارداد ردیابی در حال کار در B. C.

چگونه قرارداد ردیابی در حال کار در B. C.

که گفت: نه هنوز در سراسر کشور قرارداد-برنامه ردیابی نیست به طور قابل توجهی مانع ما بهداشت عمومی در پاسخ به گفته کالین Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است. در حالی که این برنامه یکی دیگر از ابزار آن را “نه یک گلوله نقره ای” او گفت:.

زمان و حرکت نیست تمام شود و پایان همه از تماس با ردیابی او استدلال کرد و اشاره کرد برنامه نمی گرفتن “nuance” است که انسان در تماس با ردیاب تواند از طریق “پیچیده” مصاحبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چه coronavirus تماس با ردیابی و چقدر مهم است که آن را به عنوان کانادا بازگشایی?

“شما می تواند با ایستادن در کنار کسی که در یک اتوبوس — شما هر دو با پوشیدن ماسک و شما هر دو رو به دور از هر یک از دیگر. [یا] شما می تواند با ایستادن در اتوبوس, بوسیدن, فرد, عاشقانه, و یا هر چیزی در میان است. گوشی خود را نمی دانید تفاوت” Furness گفت.

“با استفاده از تکنولوژی بلوتوث شما می تواند در عرض شش متر از یکدیگر با پلکسی گلاس مانع و یا حتی یک دیوار جامد… بلوتوث نمی دانم.”

اما Furness گفت: تماس با ما-ردیابی نرم افزار می تواند “شاید حرکت سوزن” وقتی که می آید به برخی از جمعیت یعنی تکنولوژی زرنگ و دانا, بزرگسالان جوان که به نظر می رسد از موازین عمومی هیت قوانین و جمع آوری دوباره در گروه های بزرگ.

انتاریو برای مثال مشاهده شده سنبله در موارد بیش از آخر هفته در اتاوا مرتبط تا حد زیادی به مردم در 20s خود که با حضور احزاب خصوصی.

ادامه مطلب: 43 جدید کروناویروس موارد در اتاوا در روز سه شنبه استان ها می گوید

با وجود هر گونه محدودیت یک COVID-19 تماس با ردیابی برنامه ممکن است Chagla گفت: “100 درصد” برنامه ای برای دانلود آن را یک بار آن را در دسترس است. Furness گفت: همان,, حتی اگر او گفت: او را بالا امید در برنامه “همه گیر مدیریت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“یکی [دلیل] این است که من یک شرکت معتقد است که ما باید به عنوان ما در حال گفت و اگر ما شروع به انتخاب کنید و را انتخاب کنید که بهداشت عمومی اقدامات ما در حال رفتن به قبول همه ما دچار مشکل,” او گفت:. “شماره دو است اگر این چیزی که کار نمی کند و یا آن را با این نسخهها کار تا حدی تنها راه ما در حال رفتن به قادر به بهبود آن است که اگر مردم در واقع از آن استفاده کنید.”

بحث: کانادا-برنامه های ساخته شده

بحث: کانادا-برنامه های ساخته شده

در پایان روز Furness استدلال کرد: “همه فعالیت های انسان را می توان با جایگزین تکنولوژی و تماس با ردیابی نظر من یکی از آنها است.”

“به عبارت دیگر ما نباید درخواست می شود که در آن برنامه این است که ما باید درخواست: ‘است که در آن منابع مالی پایدار برای گسترش رد پا از بهداشت عمومی واحد به انجام تماس ردیابی?’

“است که تفاوت را,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

-با فایل های از اخبار جهانی’ رایان Rocca

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>