Coronavirus تب: آلوده کشیش اتهام قتل و کمبود آزمون

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رم—آن است که در حال حاضر غیر ممکن است برای نگه دارید تا با سرعت در حال تغییر coronavirus آمار: تعداد موارد تایید شده در کشور جدید به نظر می رسد به رول مانند نوار صدای تیک تیک. آخرین تأیید شامل یک دانش آموز آمریکایی, تحصیل در ایتالیا که بنا به گزارش ها فقط آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در یک سفر آخر هفته به جمهوری چک یکی از اولین سه مورد وجود دارد. اضافه کردن به که ده مورد جدید در انگلستان و افزایش نزدیک به نیمی در ایران به 978 موارد گزارش شده.

لحظه به لحظه جدید کشور اعلام مرگ و میر بیش از حد—برای اولین بار در استرالیا و تایلند به دنبال برای اولین بار در ایالت واشنگتن شنبه شب.

اما به عنوان عجیب و غریب دنیای جدید زندگی در زمان coronavirus طول می کشد نگه دارید و چند داستان هنوز موفق به گرفتن توجه. روز یکشنبه معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت: در سی ان ان که بیش از 10000 تست کیت “در پست” به منطقه ای مقامات بهداشت در تلاش برای جلوگیری از گسترش پس از تایید که تنها حدود 500 نفر در کل ایالات متحده آمریکا آزمایش شده اند. که تکان دهنده تعداد هنگامی که شما در نظر بگیرید که نزدیک به 100,000 تست شده اند در کره جنوبی و بیش از 21,000 شده در ایتالیا مورد آزمایش قرار گرفته دو تا از مهم ترین شیوع در جهان است.

در مجارستان دولت است که با استفاده از ترس از گسترش به بستن مرزها و مناطق حمل و نقل به مهاجران در این حرکت هر چند آنها هستند و نه سیاسی به ویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و راست رهبر Matteo Salvini در ایتالیا مشابه انجام داده اند.

در رم روز یکشنبه در سفید hazmat مناسب swooped در نزدیک به معروف لوئیجی دی Francesi کلیسا در کنار پیازا Navona که در خانه های سه اصلی کاراواجو نقاشی. یک کشیش فرانسوی که در رم به جشن چهارشنبه توده بود فقط آزمایش مثبت در فرانسه که در آن تعداد موارد تایید شده در حال رشد است. ایتالیا دیده است تعداد موارد صعود به حدود 1,700 و تعداد مرگ و میر افزایش به 34 اما تا به حال — آن را به حال شده است یک مشکل در رم.

گسترش در فرانسه باعث لوور در پاریس در روز یکشنبه درهای خود را زود در میان نگرانی رو به رشد کارگران که آنها ممکن است در معرض خطر. معلوم نیست چه مدت یکی از معروف ترین در جهان موزه ها بسته خواهد شد.

در کره جنوبی که شاهد یک انفجار در تعدادی از موارد—در حال حاضر در 3,730—و 21 مرگ و میر وابسته به Shincheonji فرقه مذهبی بنیانگذار و 11 نفر دیگر شده اند به اتهام قتل باعث آسیب و نقض بیماری های عفونی و کنترل عمل می کنند.

تا به امروز بیش از 85,403 موارد تایید شده اند در بیش از 60 کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. بیش از 2900 نفر کشته شده اند در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>