Coronavirus: برنامه ریز مالی می گوید همه گیر را نشان می دهد اهمیت صرفه جویی در پول

پس از رمان coronavirus همه گیر و پس از آن مستند آغاز شد و در ماه مارس نخست وزیر جاستین ترودو و کابینه اش باید به طور منظم پرده برداری از راه های جدید برای ارائه کمک های مالی به کانادایی ها.

این اقدامات شده اند به دانش آموزان کسب و کارهای کوچک و کارگران و در حال حاضر شرکت های بزرگ.

دامنه بسته مالی دریافت کنندگان نشان می دهد که چگونه هیولا پیامدهای اقتصادی همه گیر هستند.

ادامه مطلب: رکود اقتصادی جهانی از COVID-19 می تواند بدتر از اول پیش بینی شده: صندوق بین المللی پول

آن را نیز برجسته یکی دیگر از روند — که کانادایی ها خوب نیست در صرفه جویی در پول.

ساسکاتون-بر اساس برنامه ریز مالی Janea Dieno گفت که چون ما در یک فرهنگ توسط مصرف.

“ما آب گرفتگی با ‘خرید این خرید که. شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی برای یک کوزه شیر و یک قرص نان و شما دوباره با کفش های جدید,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Dieno گفت: این بیماری همه گیر را نشان می دهد که چقدر مهم است برای کانادایی ها به صرفه جویی در پول.

به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, یک گروه از بیشتر کشورهای ثروتمند کانادا در رتبه 21 از 35 ثروتمندترین کشورهای جهان برای صرفه جویی در.

ادامه مطلب: کانادا و برطرف coronavirus محدودیت تست باید افزایش: کارشناسان

در سال 2018 در این سال های اخیر که داده ها در دسترس است متوسط کانادا را نجات داد فقط 1.49 درصد سالانه خود درآمد قابل تصرف.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

متوسط آمریکایی را نجات داد کمتر از هشت درصد است.

Dieno گفت که ایالات متحده آموخته آن درس بعد از بحران مالی 2008.

“خود را زیان کار شدند بسیار بیشتر از آنچه ما زیان کار شدند و خود سیستم مالی خراب کردن نسبت به آنچه در سیستم مالی ما بود,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم (کانادا) احساس آن را به عنوان بسیار به عنوان آنها بود و بنابراین اگر شما نگاه شما می دانید اگر شما احساس که خیلی درد, رفتن, رو به جلو, شما در حال رفتن به انجام کاری درباره آن.”

ادامه مطلب: کانادا ریختن 2 میلیون شغل در ماه آوریل میان COVID-19: StatCan

درد مالی چیزی است که بسیاری از کانادایی ها در حال تجربه.

دو میلیون کانادایی خود را از دست داده مشاغل در ماه آوریل و آخرین آمار کانادا نظرسنجی نشان می دهد که سه در 10 کانادایی ها می گویند این مستند است که با داشتن یک عمده به وزش تاثیر بر توانایی خود را برای دیدار با تعهدات مالی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Dieno گفت: همه گیر نشان می دهد که کانادایی ها نیاز به یادگیری برای صرفه جویی در پول بیشتر.

ادامه مطلب: 3 در 10 کانادایی ها نمی تواند پرداخت صورتحساب اگر آنها از دست رفته کار با توجه به کروناویروس در هر نظرسنجی ایپسوس

او گفت: موج دیگری از COVID-19 را مسائل مالی بدتر و از آن خواهد شد حداقل یک سال قبل از اقتصاد شروع به بهبود می یابند از دور اول از عفونت.

اما دانشگاه رجینا اقتصاددان Jason کودکان گفت: کانادایی ها صرفه جویی در پول بیشتر تاثیر می گذارد که چگونه به سرعت بهبود اقتصاد.

“می خواهیم به مانند بچه های مدرسه گرفتن اجازه از در زنگ تفریح stampeding به رستوران ها و کافه ها و باز کردن کیف پول ما واقعا مشتاقانه? اگر ما می خواهیم قادر به بازیابی نسبتا به سرعت و یا به شدت نسبتا” او گفت:.

“اگر ما نمی — اگر ما خیلی بیشتر مراقب باشید و محتاط — بازیابی رفتن به کندتر است.”

ادامه مطلب: رایان Meili خواستار مذاکرات با نخست وزیر معارف به reconvene ساسکاچوان مقننه

Dieno گفت: کانادایی ها نیاز به نگرانی در مورد حساب های بانکی خود را قبل از گسترده تر اقتصاد کانادا و کانادایی ها باید تمرکز بر حمایت از اقتصاد محلی هنگامی که آنها را خرید.

“شماره یک چیز این است که مطمئن شوید که امور مالی خود را در خانه و مراقبت از هستند چون در نهایت شما نمی تواند کمک به هر کسی دیگری اگر شما می توانید به خودتان کمک کند.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر