Coronavirus: ژنتیک کارآگاهان برای شروع ردیابی گسترش COVID-19 در کانادا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا کارشناسان بهداشت عمومی شده است مسابقه ای برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تلاش برای کشف کردن که چگونه همه آن آنها ممکن است داده اند آن را به.

اما حتی این تلاش بیش از چهار ماه گذشته را ترک کرده اند و پزشکان و مانع در مورد منبع بیش از یک سوم از این کشور شناخته شده COVID-19 عفونت.

ادامه مطلب: گله ایمنی نمی خواهد ما را نجات از این بیماری همه گیر کوروناویروس

در حال حاضر محققان در حال استفاده از ابر رایانه ها به نوبه خود ژنتیک آزمایشگاه به کارآگاه سازمان ها و شروع کار به شکل از چگونه تقریبا هر مورد در کانادا به وجود آمد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اندرو مک آرتور, مدیر پزشکی کشف و تجاری سازی برنامه در دانشگاه مک مستر می گوید و خود را یک فشار بیش از ماه آینده به مقایسه مواد ژنتیکی از نسخه های رمان coronavirus جدا شده از نمونه خون هزاران کانادایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: چگونه عملی است که کار از خانه در دراز مدت?

Coronavirus: چگونه عملی است که کار از خانه در دراز مدت?

این ویروس جهش زیادی است که مفید برای توسعه واکسن و درمان, اما این تغییر فقط کافی است که هر فردی می تواند ایجاد یک نقشه راه از انواع چگونه این ویروس از طریق ملت است.

مک آرتور می گوید این اطلاعات را شناسایی که در آن نقاط ضعف در بهداشت عمومی اقدامات اولیه و کمک به سرعت تمبر از شعله ور شدن یو پی اس از موارد جدید توسط بدانند که در آن آنها نشات گرفته است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>