Coronavirus می شود امیدوار کننده مواد مخدر است. MAGA جهان نیست و خرید آن.

بیش از سه هفته پیش هیدروکسی کلروکین همه خشم در MAGA جهان با وجود ناقص و پراکنده شواهد در مورد اینکه آیا دارو می تواند کمک به درمان coronavirus. در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از مواد مخدر remdesivir با مثبت اولیه داده های علمی.

خیلی از MAGA جهان می خواهد کمی برای انجام با آن.

در ابتدا ممکن است به نظر می رسد مانند یک سر خاراندن پاسخ. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایه شده است سریع به ترومپت هر گونه راه حل های بالقوه برای این بیماری همه گیر کوروناویروس — به خصوص کسانی که تهمت خود را ترویج — صرف نظر از پرچم قرمز از کارشناسان پزشکی. اما با remdesivir آن را مغلوب ساختن پیشی جستن-تقویت صاحب نظران که در حال بالا بردن پرچم قرمز حتی به عنوان رئیس جمهور ابراز خوش بینی.

در واقع همان بخش از حق که ادعا دانشمندان و رسانه ها به عمد کمرنگ جلوه دادن هیدروکسی کلروکین به منظور صدمه زدن تهمت را ایستاده در حال حاضر آنهایی که کمرنگ جلوه دادن remdesivir. در فاکس نیوز, Laura Ingraham پیشنهاد کرد که remdesivir به عنوان یک جدیدتر مواد مخدر در حال تولید توسط شرکت داروسازی علوم جلعاد می تواند ناامن و گران است. کسانی که در ابتدا به کمک بالا بردن مشخصات هیدروکسی کلروکین مطرح شک و تردید در مورد remdesivir مطالعات.

این واکنش غیرمنتظره به نظر می رسد برای جلوگیری از تفاوت در چگونه این دو دارو را به انظار عمومی. هیدروکسی کلروکین حباب تا از طریق MAGA مردمی — کوچک-سرمایه گذاران شناخته شده ترویج آن را به صورت آنلاین رو در فاکس نیوز و به طور ناگهانی رئیس جمهور در مورد آن صحبت شد از کاخ سفید است. Remdesivir پیشرفت در آمد از طریق دولت تامین می شود آزمایشی است که به برکت Dr. Anthony Fauci این دماغ دماغ از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که مقصر دولت بالا بیماری های عفونی متخصص برای تضعیف رئیس جمهور و باعث غیر ضروری اقتصادی با آسیب های اجتماعی خود را-فاصله دستورالعمل.

Remdesivir اتصال به یک شرکت دارویی نیز شیپور خاموشی به سوء ظن در سمت راست است که مدیران شرکت های بزرگ در تلاش هستند تا با چنگک جمع کردن در سود از coronavirus. هیدروکسی کلروکین از سوی دیگر در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس به شکل عمومی.

این عوامل شد و به احتمال زیاد به اندازه کافی برای خاموش کردن افرادی که تا به حال شده است با استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک سیاسی صف آرایی گریه گفت: David Rapp استاد روانشناسی در دانشگاه نورث وسترن که در مطالعات چگونه اطلاعات غلط اشکال اعتقادات و حافظه است.

این هیدروکسی کلروکین بوستر او گفت: “ممکن است پیدا کردن جایگزین ایده به عنوان خالص به این معنا که آیا از مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را آینده از منابع دیگر که آنها ممکن است اعتماد ندارند.”

این MAGA پایه سوء ظن در مورد remdesivir آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از Fauci روز چهارشنبه اعلام کرد نتایج حاصل از دولت حمایت کارآزمایی بالینی نشان داد که این دارو کوتاه شدن زمان بهبودی برای coronavirus بیماران آن را “روشن و مثبت” توسعه در مبارزه با کروناویروس. Fauci همچنین روشن ساخته است که این گام اول است; تحقیقات بیشتری باید انجام شود به این و دیگر درمان های بالقوه است.

آن شب Ingraham اختصاص یک بخش از خود نشان می دهد که شب استدلال به نمایندگی از هیدروکسی کلروکین. Ingraham برای اولین بار پیشنهاد کرد که remdesivir می تواند در حال حاضر خطرات اصرار داری تا زمانی که دولت تنظیم کننده مانند مواد غذایی و دارو می تواند به طور کامل بررسی درمان است.

“آن نشده است تایید شده توسط FDA,” او گفت:. “آنها ممکن است فراموش اضطراری مجوز. هیدروکسی کلروکین تصویب شد دهه پیش است.”

FDA — که Fauci را اجرا نمی کند — در واقع آیا سرعت حرکت می کند. روز جمعه آن را صادر اضطراری-استفاده از مجوز برای کمک به بیماران دسترسی سریعتر به remdesivir اولین ضد ویروس را نشان می دهد وعده در برابر Covid-19 عفونت است.

Ingraham اضافه شده که remdesivir به عنوان یک داروی جدید می تواند گران قیمت در حالی که “هیدروکسی کلروکین بدیهی است که ارزان و در حال حاضر به راحتی در دسترس است.” او سپس بیرون آورده و یک دکتر که در دفاع از هیدروکسی کلروکین به عنوان “امن” و ابراز نگرانی که remdesivir در اصل توسعه یافته برای مبارزه با ابولا می تواند خطرناک باشد.

اصلی مروج هیدروکسی کلروکین همچنین chimed در با نگرانی های خود را در مورد remdesivir پس از Fauci اعلام. جیمز Todaro, یک بیت کوین سرمایه گذار است که بنیاد با هم Google Doc تبادل هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus درمان است که به طور گسترده منتشر شده در محافل محافظه کار و توجه فاکس نیوز اشاره کرد که چندین نفر از اعضای دولت پنل ساخت درمان توصیه هایی برای coronavirus وابسته بودند و جلعاد.

بحث برانگیز فرانسوی, دکتر, Didier Raoult بود که پشت یک مناقشه علمی و ناقص مطالعه در مورد هیدروکسی کلروکین مزایای برای coronavirus بیماران مبتلا شد و به همین ترتیب بی اعتنا از remdesivir نتایج.

“دو محاکمه متمرکز remdesivir تحویل داده و یافته های خود را: یکی در مجله لانست منتشر شده است که در نتیجه به عدم بهبود بالینی یکی دیگر از اعلام جلعاد و سپس توسط Dr Fauci که آیا هر significative نتیجه مورد مرگ و میر” Raoult توییتی.

شیوا Ayyudurai برجسته طرفدار #FireFauci جنبش که طرفداران برای اثبات نشده ویتامین درمانی برای درمان coronavirus ادعا کرد که ارائه remdesivir به عنوان “صرفه جویی در-همه, شود درمان” به کروناویروس تا به حال به نفع تقویت جلعاد سهام.

“در سمت اقتصادی شما یک وضعیت که در آن این است که نقل مکان کرد و در یک مسیر سریع راه است و آن حمایت از قیمت سهام خود را,” او در مصاحبه ای گفت:. “بر سلامت, سمت, این است که در مورد افزایش ایمنی بدن و سلامت فرد است. آن است که بسیار کوتاه مدت راه حل است.”

مقامات از جمله تهمت شده اند مراقب باشید به یاد داشته باشید که remdesivir نیست coronavirus درمانی برای همه. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه آن را به نام “مهم برای درمان در بیمارستان بستری coronavirus بیماران است.”

اما موفقیت های اولیه آمده از مطالعات مختلف هشدار داد که هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين کمی قابل اثبات اثر در درمان coronavirus بیماران. یک مطالعه در برزیل متوقف شد بعد از چند بيمار شروع به تجربه مشکلات قلبی در حالی که بر روی مواد مخدر در حالی که یک تجزیه و تحلیل از ایالات متحده جانبازان بیمارستان ها پیشنهاد شده است که بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که نمی. و در اوایل این هفته FDA منتشر شده یک هشدار است که پزشکان باید در تجویز نمی یا هیدروکسی کلروکین یا کلروکين به بیماران خارج از یک کارآزمایی بالینی است.

به remdesivir مخالفان این تحولات صرفا یک نشانه آن است که نخبگان بودند یک بار دیگر در حال کار در پشت صحنه.

“Fauci عاشق دیوانه داروهای گران قیمت و متنفر ارزان فراوان آنهایی که یا تذکر پیشگیرانه مکمل. شما ببینید که چگونه به سرعت او ستایش #remdesivir و تنها تمسخر و تحقیر برای #hydroxychroloquine?” توییتی مفسر بیل میچل که مغلوب ساختن پیشی جستن شده است retweeting این هفته است.

میچل در ابتدا یکی از بلندترین صدای بر حق رد coronavirus تهدید و مورد حمله است Fauci در گذشته است. استدلال خود را? Fauci است “داروسازی بزرگ عروسک خیمه شب بازی.”

Fauci شده در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای چند دهه. او دریافت یک دولت حقوق و دستمزد و سود هنگامی که یک شرکت دارویی باعث می شود پول است.

Rapp گفت که حملات در این راستا باید روشن و غیر پزشکی هدف در ذهن است.

“آنها با استفاده از لفاظی های است که اجازه می دهد تا آنها را به نه فقط در مورد فکر می کنم که راه حل های بالقوه ممکن است مفید باشد برای Covid بلکه به فشار دستور کار سیاسی خود را,” او گفت: ارجاع بیماری است که توسعه از coronavirus.

عامل دیگری او اضافه شده بود که هیدروکسی کلروکین و کلروکين تا به حال وارد این گفتگو برای اولین بار.

“از یک روانی, دیدگاه, فکر کردن در مورد حافظه چگونه کار می کند, اولین چیزهایی که مردم ذکر هستند که مردم را نگه دارید و آنها چوب در اطراف طولانی ترین,” او گفت:.

بهترین قیاس او گفت: می توان در ریشه های ضد واکسن جنبش که در ادامه به استناد به طور گسترده ای-بی اعتبار مطالعه پزشکی از اواخر 1990s. که مطالعه خیلی ناقص است که این مجله که منتشر شده آن را بعدا آن را پس گرفت — اما آن را به حال تاثیر ماندگار.

“ضد vaxxers خواندن چیزی در مورد اوتیسم بودن ناشی از واکسیناسیون و آنها اجازه نمی دهد که حتی اگر در آنجا بوده است refutations اصلی ادعا می کند” او گفت:. “که اطلاعات بوده است شناور وجود دارد و یا آن را تبدیل به بخشی از استدلال خود را و یا آن را تبدیل به بخشی از هویت خود را بخشی از آنها که بخشی از چگونه آنها را ادعا می کند.”

“شاید” او افزود: “هیدروکسی یک نوع مشابه از اثر این مخاطبان خاص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر