Coronavirus می شود Trumpian پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به سهولت آمریکایی’ ترس در مورد پتانسیل گسترش coronavirus چهارشنبه شب با قرار دادن خود در مرکز آن است.

او ترک خورده عاقلانه در مورد germaphobia, بازگو اجرا با یک دوست بیمار با استفاده از یک کمدین را تند تند تکان داد در اطراف نمودار رنگارنگ نشان دادن امریکا برتری در مهار ویروس و ذکر حقایق او فقط یاد گرفته در مورد آنفولانزا.

این یک عملکرد است که تا به حال نگه داشته و کارکنان کاخ سفید در لبه تمام طول روز و همیشه از رئیس جمهور به طور غیر منتظره توییتی برنامه های خود را برای یک کنفرانس مطبوعاتی پس از debarking در طلوع آفتاب از نیروی هوایی. تنها چند ساعت قبل از خود ظاهر شد و انتظار می رود برای شروع ارتباطات کارکنان شد نامشخص در مورد چگونه و یا جایی که — کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد و اگر رئیس جمهور و یا فقط coronavirus نیروی کار را سوال.

اما در پایان این کنفرانس مطبوعاتی بود و استراتژیک تلاش کاخ سفید برای تعدیل نگرانی در مورد کوروناویروس — ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تعداد کم موارد کروناویروس در آمریکا و مقصر نوسانات اخیر در بازار سهام در هر دو coronavirus نگرانی و آمریکایی در واکنش به نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری. و در حالی که او گفت: دولت بود و آماده شدن برای بدترین سناریو “من فکر نمی کنم ما همیشه خواهد بود در هر نقطه در نزدیکی آن است.”

“تهدید برای آمریکا باقی می ماند,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از روی سکو کمتر از یک روز پس از یک مقام بهداشتی گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از وقوع خواهد آمار ایالات متحده و فقط چند دقیقه قبل از مراکز کنترل بیماری اعلام کرد و آن را به حال شناسایی شده در کالیفرنیا اولین coronavirus مورد که تا به حال قرارداد شده است از سفر خارج از کشور.

Coronavirus اکنون از چین به ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و جاهای دیگر باعث جهانی وحشت و ارسال به بازار سهام بود. در واشنگتن دستیاران در حال ترس است که رکود اقتصاد می تواند صدمه دیده است یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های کلیدی خود را در طول گشتند پیشنهاد.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به سیگنال او به دست گرفتن کنترل.

برنامه های خود را برای کنفرانس مطبوعاتی در به ندرت استفاده می شود اتاق جلسه آشکار شد که سرویس مخفی مقامات خال خال شد راه رفتن در اطراف شلوغ اتاق مطبوعات منطقه نشان می دهد ریاست جمهوری بازدید ممکن است در آینده. لحظاتی بعد یک به روز رسانی برنامه از کاخ سفید اعلام کرد که رییس جمهور, معاون رییس جمهور و اعضای coronavirus نیروی کار خواهد بود برگزاری پايه بلند كن بادي در کاخ سفید را تقریبا mothballed James S. بردی نشست خبری اتاق.

اخبار تنظیم کردن سراسیمگی از فعالیت به عنوان عکاسان و فیلمبرداران درهم خود را برای دریافت تجهیزات و دوربین های دیجیتال در محل.

آن نادر بینایی به رئیس جمهور در تریبون. او به نظر می رسد تنها یک بار قبل در سال 2019 همان روز Nancy Pelosi بود به نام مجلس به سرقت نور افکن برای یک لحظه و به او تبریک می گویم و برای حمایت از ساخت و ساز از مرز دیوار. او همچنین برخوردی خشن روبرو سر خود را در اتاق جلسه یک بار به هیجان انداختن “عمده اطلاعیه” از مقامات کره در سال 2018 به پایان رسید که تا حال برنامه های خود را برای دیدار با کیم جونگ سازمان ملل متحد.

قبل از کنفرانس مطبوعاتی آغاز شد رئیس جمهور دریافت شد یک جلسه از اعضای coronavirus نیروی کار که پس از شلوغ پشت او را در کوچک اتاق جلسه مرحله.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن شروع نسبتا پایین کلید برای شروع, اما چیدن بخار به عنوان او رفت.

در یک نقطه, رئیس جمهور که کارکنان همیشه نگه می دارد و ضد عفونی کننده دست در نزدیکی pantomimed شستن دست های خود را برای دوربین های دیجیتال و گفت که مردم باید درمان ویروس مانند آنها خواهد آنفولانزا.

“من تا به حال یک مرد آمد تا به من یک هفته پیش. تا به حال دیده می شود او را در یک مدت زمان طولانی. من گفت: “چه میکنی؟’ او گفت: “خوب خوب است.’ او در آغوش من. من گفت: “حال شما خوب است؟’ او گفت: ‘نه'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خنده را دوباره تصویب.

“او گفت:” من در تب و بدترین آنفولانزا.’ او را بغل کردن و بوسیدن من. من گفت: “ببخشید” و شروع به شستن دست من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید انجام دهید این است. من فکر می کنم شما می خواهید برای درمان این مانند آنفولانزا درست است ؟ شما می دانید, آن را می شود درست است.”

او حتی به شوخی در مورد او شهرت خود به عنوان یک germaphobe و گفت که در مورد coronavirus خود میل شدید برای اغلب شستن دست های خود را به نظر می رسید مانند یک طرح خوب است.

در نقطه دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تا رنگ چاپ از دانشگاه جانز هاپکینز مثال آنچه در مدرسه به تعیین بهترین-آمادگی کشور برای رسیدگی به شیوع بیماری. ایالات متحده البته شماره 1.

او همچنین پرت به اجرا پایین چگونه مرگبار آنفلوآنزای فصلی شده است. از سال 2010 CDC تخمین می زند که بین 12,000 61,000 اند سالانه از آنفولانزا. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تعداد در بازه زمانی بین 25,000 و 69,000 سالانه است. تا کنون coronavirus کشته شدن حداقل 3 ، 000 مردم است.

عمده اخبار از کنفرانس مطبوعاتی بود مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب معاون رئیس جمهور مایک پنس برای اجرای دولت در پاسخ به کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار پنس بود مصرف تزار مانند موقعیت و نه او جابجایی وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر از پیشرو داخلی نیروی کار. آذر ایستاده بود پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول کنفرانس مطبوعاتی خندان به طور گسترده ای یک روز پس از شهادت در کاپیتول هیل و فیلدینگ سوال دشوار است.

آذر است دیده نمی شود به عنوان در معرض خطر سه نفر نزدیک به کاخ سفید گفت: حتی اگر تصمیم به بالا بردن پنس آمد و به عنوان یک شگفتی بسیاری در بخش بهداشت و درمان.

کاخ سفید هنوز هم ممکن است انتخاب کردن به کسی که از خارج از دولت به مدیریت پاسخ اگر coronavirus شیوع دارد گفت: یک فرد که به تازگی عرضه شده و دولت با یک تعداد انگشت شماری از نامزدها.

پنس انتصاب دیده می شود به عنوان یک مصالحه برای شرکت دادن مقامات وقت برای ارزیابی نیازهای خود را و ببینید که اگر این بحران را تشدید, در حالی که همچنین اجازه می دهد آذر به صورت ذخیره پس از کمتر از یک ماه به عنوان تلاش رهبر.

آدم Cancryn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>