مقرون به صرفه ترین راه را برای دولت به jumpstart خود را همه گیر-کتک اقتصاد خواهد بود به سرمایه گذاری در “سبز” سیاست های محرک که همچنین خدمت برای رسیدن به بلند مدت تغییر آب و هوا اهداف بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده روز سه شنبه توسط اقتصاددانان در آمریکا و انگلستان

برای کانادا که دولت ساخته شده است که تعدادی از آب و هوا پسند وعده و تنظیم اهداف بلند پروازانه برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای, یک کارشناس می گوید: COVID-19 بازیابی ارائه خواهد شد یک فرصت برای تصمیم گیرندگان برای “pivot” به دیدار دراز مدت زیست محیطی اهداف است.

“این یک شوکی که دولت های سرمایه گذاری در بهبود اقتصادی آنها نیاز به فکر کردن در مورد سطح سیستمیک تغییر که ما هدف برای آن گفت:” کاترین هریسون استاد علوم سیاسی در دانشگاه بریتیش کلمبیا است که در ادامه این گزارش که توسط نویسندگان کامرون هپبورن, برایان o’callaghan, نیکلاس استرن, جوزف استیگلیتز و Dimitri Zenghelis.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید COVID-19 نمی تواند ما را فراموش کرده ام تغییر آب و هوا ‘دیگر’ بحران جهانی

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید COVID-19 نمی تواند ما را فراموش کرده ام تغییر آب و هوا ‘دیگر’ بحران جهانی

برای مطالعه این نویسندگان به بررسی بیش از 700 اقتصادی و سیاست های راه اندازی شده در طول یا پس از بحران مالی 2008 توسط G20 سازمان ملل و بررسی 231 کارشناسان از 53 کشور از جمله اقتصاددانان و مقامات از امور مالی وزارتخانه ها و بانک های مرکزی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مطالعه مجموعه منتشر شود در آکسفورد بررسی سیاست های اقتصادیمتمرکز بر کاهش انتشار گاز گلخانه ای (GHG) به عنوان “کلید سازگار با محیط زیست مفید معیار.” هپبورن این گزارش منجر نویسنده هشدار داده که GHG کاهش باعث رمان coronavirus همه گیر “می تواند در کوتاه زندگی می کردند.”

این مطالعه اشاره می کند که برآورد اولیه نشان می دهد تولید گازهای گلخانه ای ممکن است سقوط حدود هشت درصد در سطح جهان در این سال است. در حالی که در مسیر بزرگترین کاهش در یک سال رکورد کارشناسان تفسیر برآورد متفاوت است.

هریسون گفت: پیش بینی کاهش گازهای گلخانه ای در این سال را به ادامه هر سال به جلو برای دیدار با توافق پاریس هدف برای محدود کردن گرمایش جهانی به 1.5 C — چیزی کانادا باید توجه داشته باشید به عنوان “یکی از کشورهایی است که نیاز به ایجاد بزرگترین تغییر است.”

ادامه مطلب: ‘فاجعه بار’ — کانادا مجموعه به دست تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030 هدف 15% گزارش سازمان ملل متحد می گوید

“این یک بیت از یک داستان احتیاطی چرا که اگر شما از آن فکر می کنم این مقیاس تغییر در زندگی ما است که ما تجربه کرده ام بزرگ است یکnd هنوز انتشار گازهای گلخانه ای نیست که به طور چشمگیری کاهش یافته است,” او گفت که او معتقد است که تولید گازهای گلخانه ای بالا باقی می ماند چرا که بسیاری از آنها از “سیستمیک چیز” از جمله گرمایش خانه های تأمین انرژی بخش صنعت و حمل و نقل کالا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

فدرال لیبرال ها ساخته شده انتخابات وعده پاییز گذشته به کانادا به net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و قول داد به معرفی “الزام” اهداف برای رسیدن به آنها وجود دارد. با توجه به COVID-19 گیر دولت است و تاخیر در انتشار آن سال 2020 بودجه که فدرال وزیر دارایی در حال حاضر گفته خواهد اولویت بندی تغییر آب و هوا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این مطالعه نویسندگان استدلال می کرد که COVID-19 بحران “می تواند علامت یک نقطه عطف در پیشرفت در تغییر آب و هوا” و هشدار داد که پیشرفت “بستگی دارد به طور قابل توجهی در سیاست انتخاب در شش ماه آینده.”

کارشناسان نمی اکسپرس که همان “do-or-die” ضرورت ” اما هریسون به ذکر است که پس از همه گیر دوره بهبودی ارائه می دهد یک “فرصت منحصر به فرد” برای کانادا به محوری را از “کسب و کار به عنوان معمول است.”

مثبت زیست محیطی از COVID-19

مثبت زیست محیطی از COVID-19

دیو سایر اقتصاددان ارشد در کانادا موسسه آب و هوا انتخاب هشدار داد که در شش ماه جدول زمانی ممکن است واقع بینانه معیار برای crunched دولت.

“اینها گران قیمت و بزرگ سرمایه گذاری است که نیاز به زمان و صفر است که یک هدف بلند مدت گفت:” ساویر که سازمان دریافت بودجه فدرال اما “حفظ کنترل کامل” بیش از کار خود را.

“بله ما می توانیم با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای تغییر موقعیت خودمان را,” او گفت:. “می خواهیم برای رفع این مشکل در بعد از شش ماه ؟ [آیا] دولت باید منابع لازم برای انجام این کار به ویژه هنگامی که آنها در حال پرداخت یارانه به مردم به آنها را از طریق این مشکل؟”

مطالعه توصیه پنج سیاست سرمایه گذاری

در طول بحران بهداشت عمومی تا کنون دولت از جمله کانادا شده اند لیزری-تمرکز بر گرفتن حجم انبوهی از اورژانس کمک های مالی جریان به حمایت از مبارزه کارگران و کسب و کار. اما به زودی از افغانستان حرکت خواهد کرد از این “نجات” برنامه ای برای بهبود “بسته” است که “تغییر شکل اقتصاد برای دراز مدت” نویسندگان گفت.

برای زمانی که دولت ها در آن مرحله مطالعه توصیه می شود آنها را در یک “مسیر سبز” و سرمایه گذاری در پنج سیاست مواردی است که گزارش شده که بالاتر از همه دیگران را هر دو “بالا” بازده اقتصادی و یک “مثبت” آب و هوا تاثیر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سیاست اقلام مشخص شده عبارتند از: زیرساخت های فیزیکی برای تولید انرژی از جمله انرژی خورشیدی یا باد; تعمیرات اساسی به منظور بهبود ساختمان بهره وری; پروژه برای بازگرداندن و یا حفظ اکوسیستم; تحقیقات به تمیز کردن فن آوری و آموزش و پرورش و آموزش به آدرس همه گیر مربوط به بیکاری و “بیکاری ساختاری از decarbonisation.”

دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای کاهش سطح در سراسر چین

دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای کاهش سطح در سراسر چین

هنگامی که در مقایسه با سنتی مالی اقدامات امداد نویسندگان این پروژه “ایجاد شغل بیشتر و ارائه عالی کوتاه مدت بازده هر دلار صرف شده و منجر به افزایش در دراز مدت صرفه جویی در هزینه در مقایسه با سنتی محرک های مالی.”

هریسون توصیف این توصیه ها به عنوان همه بیشتر “قابل توجه” داده شده که از آنها آمد.

“مردمی که آنها بررسی شد و نه محیط زیست و حتی زیست محیطی اقتصاددانان. آنها بررسی دولت مالی اقتصاددانان و مقامات بانک مرکزی,” او گفت:

“[نویسندگان] انجام مطالعه در راه است که پاسخ دهندگان می گویند ” این سریع است و آن را بزرگ منافع اقتصادی است اما بد آب و هوا.’ آنچه قابل توجه است این است که [پاسخ دهندگان] نیست.”

“پروژه هایی که آنها را دیدم به عنوان داشتن اقتصادی چند برابر اثر نیز تا به حال مزایای آب و هوا و امتیاز شد کلی مطلوب تر.”

ادامه مطلب: سرمایه گذاری در آب و هوای اهداف می تواند نقش کلیدی در coronavirus بهبود اقتصادی

در کانادا دولت فدرال در حال حاضر حاکی است که آب و هوا و انرژی پاک سرمایه گذاری می تواند عامل به آن برنامه های بازیابی.

تلاش اقتصاد را باید در برنامه های است که می تواند اجرا شود “سرعت” و آن را “بزرگ چند برابر جلوه” — معنای اولیه هزینه های دولت خواهد شد “پرورش بیشتر هزینه در اقتصاد” گفت: Jean-توماس Bedard که می آموزد اقتصاد در دانشگاه اتاوا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برنارد اشاره به دولت به تازگی اعلام کرد $1.7 میلیارد ابتکار به تمیز کردن یتیم چاه در استان های غربی به نگه داشتن افراد مشغول به کار در طول COVID-19 pandemic به عنوان مثال از یک برنامه است که می تواند نورد نسبتا سریع است. کانادا نیز در حال حاضر دارای تجربه با ساختمان مقاوم سازی برنامه های او اضافه شده است.

بودجه برای تمیز کردن ساسکاچوان یتیم چاه یک مثبت اولین مرحله’ می گوید نخست وزیر معارف

بودجه برای تمیز کردن ساسکاچوان یتیم چاه یک مثبت اولین مرحله’ می گوید نخست وزیر معارف

حرکت رو به جلو ساویر گفت که او انتظار دارد برای دیدن اتاوا کشف “راه های جالب” برای حمایت و یا “مقیاس لباس” در حال انجام اقدامات اشاره به ترودو دولت برنامه وام برای کمک به شرکت های نفت و گاز دیدار با استانداردهای فدرال که نیاز به کاهش انتشار گاز متان اعلام کرد در کنار یتیم چاه های برنامه است.

چالش های پیش رو

اما چگونه دولت ها در مورد طراحی آن سیاست است “مهم” و عدم اطمینان در اطراف همه گیر را در جدول شمار یک چالش است.

نویسندگان این پژوهش استدلال کرد که سیاست های بهبود باید “انعطاف پذیری” داده “معلوم نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد داشت و آیا وجود خواهد داشت دوم یا سوم امواج.”

“ضعیف طراحی شده بازیابی سیاست است که به احتمال زیاد بی اثر در ارائه اقتصادی, آب و هوا و اجتماعی نتایج بدون در نظر گرفتن نظری بالقوه” این گزارش گفت:.

ادامه مطلب: ترودو وعده $252M برای صنعت کشاورزی هواپیمای COVID-19

فشار از تلاش کسب و کار و بخش در کانادا اضافه خواهد شد ملاحظات دولت در طول دوره بهبود هریسون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلبرتا شرکت های انرژی از دست دادن میلیاردها دلار در رکود

آلبرتا شرکت های انرژی از دست دادن میلیاردها دلار در رکود

سایر هشدار داد که مصرف سبز “لنز” در هر جنبه ای از کانادا بازیابی بسته ممکن است بهترین رویکرد برای همه تلاش بخش است.

“ما به عمد قرار داده و برخی از بیت از اقتصاد به حالت اغما رفت. و زیرساخت های فن آوری هزینه های راه حل برای کسانی که برای کمک به این بخش است ؟ شاید به طور کامل نمی,” او گفت:.

“شما رو به نگاهی به آنچه مشکل است و سپس کشف کردن که در آن شما صرف است.”

با فایل های از آماندا کانلی و Mike De Souza

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر