Coronavirus: Greater Moncton فرودگاه می آموزد در مورد COVID-19 نفر در هیئت مدیره 2 پرواز

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیشتر مونکتون فرودگاه بین المللی قدرت (GMIAA) اعلام کرد که از آن شده است آگاه ساخته و از چند نفر که گذشت از طریق مونکتون فرودگاه و در حال حاضر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

با توجه به GMIAA آلوده مسافران وارد شده و در بیشتر مونکتون Roméo LeBlanc فرودگاه بین المللی در اوایل مارس 8 در top world news پرواز 3440 از تورنتو و در مارس 16 در اطراف ظهر top world news پرواز 3456 از تورنتو است.

ادامه مطلب: N. B. برتر همچنان ادامه دارد فراخوان ملی وضعیت اضطراری به عنوان استان ثبت 18 مورد از COVID-19

“اگر شما و یا هر کسی که شما شده اند در تماس نزدیک بودند در این پرواز, لطفا خود جدا برای 14 روز. اگر شما دچار علائم تماس 811” این GMIAA در بیانیه ای گفت.

پس از نیوبرانزویک دولت وضعیت اضطراری در پاسخ به COVID-19 GMIAA گفت: مردم تنها سفر یا بازگشت از سفر مجاز خواهد بود از داخل فرودگاه به جز برای کارکنان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اجتماعی فاصله نیز اجباری در فرودگاه با مردم نیاز به باقی می ماند حداقل دو متر (شش پا) به دور از دیگران و در تمام اوقات در هر زمان ممکن است حتی در ترکیب اولیه.

ادامه مطلب: نیوبرانزویک هیچ مورد جدید از coronavirus اکثر کسب و کار مطابق به سفارشات

در تلاش برای کمک به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 فرودگاه گفته است که تشویق مردم که یا پیاده کردن مسافر یا چیدن تا مسافر را به باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را در حالی که مسافران یا بارگذاری و یا خالی کردن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این فرودگاه همچنین تشویق مردم به استفاده از آنها رایگان تلفن همراه در انتظار منطقه و یا کوتاه مدت در پارکینگ.

“اولین 15 دقیقه از پارکینگ رایگان به منظور به حداقل رساندن مقدار از مردم از ورود هوا به ساختمان ترمینال” گفت: فرودگاه.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>