Coronavirus: Hamilton شورای شهر برای اجرای 500 دلار جریمه برای عدم حفظ فاصله فیزیکی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

همیلتون شهردار در ادامه به درخواست تجدید نظر به همه “با برنامه” اجتماعی-دورى قوانین هستند در اثر توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

فرد Eisenberger می گوید: “اکثریت” مردم در حال انجام کار درست برای کمک به کنترل گسترش COVID-19 بیماری ناشی از ویروس اما اضافه می کند که وجود خواهد داشت بلیط و جریمه برای کسانی که نمی مطابق با قوانین در حال حاضر در محل.

ادامه مطلب: 3 جریمه تحت COVID-19 اضطراری سفارشات برای گلف در بسته Chedoke گلف

آخرین نظرات دنبال یک تعطیلات آخر هفته از هشدار و در برخی موارد 750 دلار جریمه به مردم با استفاده از شهرداری گلف مسیرهای پیاده روی و سینه کش پله ها در حالی که آنها در حال بسته تحت اورژانس را.

Eisenberger می افزاید که این شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن سرکوب یک گام بیشتر با صدور 500 دلار جریمه برای عدم جسمی فاصله خود در حالی که در.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همیلتون شورای شهر است که انتظار می رود به قدرت است که به آن آیین نامه اجرایی مأموران انتظامی در یک نشست مجازی در روز چهارشنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Eisenberger می گوید آن را در مورد قرار دادن “بیشتر دندان” به این نیاز است که مردم حفظ جدایی فیزیکی در تمام زمانها.

ادامه مطلب: شهر همیلتون انتظار می رود به تصویب مالیات تعویق شهردار می پرسد صاحبخانه به ‘ورزش قضاوت’

شهردار تاکید می کند که او می داند این است که “غیر معمول” و “خسته کننده” اما می افزاید که مقامات شهرستان نیاز عمومی “به بیمار می شود.”

نمایندگان نیز انتظار می رود به طور رسمی تصویب کاهش مالیات املاک گزینه در چهار جلسه با waiving مجازات و علاقه در هر پرداخت مالیات اقساط به مدت 60 روز.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>