Coronavirus: Hamilton طور کلی Juravinski در میان بیمارستان های غربالگری کارکنان بازدید کنندگان برای COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در روز پنج شنبه, Hamilton, علوم سلامت (HHS) بیمارستان آغاز خواهد شد COVID-19 پروتکل های غربالگری و آژانس است معرفی بیماران و بازدید کنندگان می رسند و زودتر از حد انتظار به آن مراقبت های بهداشتی و امکانات.

در انتشار این سازمان گفت: این نه تنها در حال اجرا نمایش برای جدید کروناویروس اما آن نیز آغاز شده است محدود کردن بازدید کنندگان به بیمارستان اجازه می دهد تنها یک بازدید کننده در هر بیمار در یک زمان بین ساعت 10 صبح و 8 p. m.

ادامه مطلب: Coronavirus: Brant شهرستان را مثبت COVID-19 مورد مراقبت های بهداشتی کارگران که در سفر از طریق فرودگاه همیلتون

با غربالگری جدید روند دسترسی به بیمارستان ها کاهش خواهد یافت به ورودی اصلی و همچنین پارکینگ و ورودی اورژانس که در آن در دسترس است.

آسیب دیده بیمارستان ها همیلتون طور کلی Juravinski, Juravinski سرطان مرکز دانشگاه مک مستر مرکز پزشکی سنت پیتر و غرب یادبود لینکلن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از ورود بیماران و بازدید کنندگان می توانید انتظار به سوالات عمومی در مورد زمان, سلامت, سفر اخیر سابقه و تماس با کسانی که به تازگی از سفر خارج از کشور.

پیش از آن در هفته HHS تبدیل برخی از کلینیک انتصابات مجازی آنلاین مراقبت از جلسات به منظور کاهش ترافیک در آن بيمارستان.

همه غیر فوری, برنامه ریزی مراقبت و روش و همچنین سرپايي درمانگاه در حال حاضر متوقف شده است.

ادامه مطلب: همیلتون خانه سالمندان ساکن تست مثبت برای COVID-19

سنت جوزف بهداشت و درمان همیلتون خود را آغاز کرد COVID-19 پروتکل های غربالگری در روز سه شنبه و معرفی کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان می رسند در مراقبت های بهداشتی و امکانات حداقل 30 دقیقه قبل از هر قرار ملاقات برنامه ریزی شده.

St. Joe نیز شروع به محدود کردن بازدید کنندگان به بیمارستان اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده در یک زمان بین ساعت 10 صبح و 8 p. m.

بیمارستان می رود و به آن می گویند تعلیق اعمال جراحی الکتیو و دیگر غیر اضطراری فعالیت ها علاوه بر تشویق مجازی آنلاین بازدیدکننده داشته است به کاهش چهره به چهره و غیر ضروری درمانگاه بازدیدکننده داشته است به عنوان مجموعه ای از دستورالعمل ها توسط دولت استانی به حداکثر رساندن منابع در طول COVID-19 شیوع.

دولت فدرال وعده کمک مالی برای COVID-19 مالی قربانیان

دولت فدرال وعده کمک مالی برای COVID-19 مالی قربانیان

همیلتون مجموع تعداد تست مثبت برای COVID-19 در حال حاضر در 19 با توجه به شهر سلامت عمومی واحد در روز چهارشنبه.

انتاریو می گوید دو تا از موارد جدید متصل به سفر با یک زن در 30s و بازگشت از کارائیب و دیگری یک زن در 70s که به مکزیک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همیلتون خدمات بهداشت عمومی دیگری می گوید: دارای روابط میراث سبز خانه سالمندان در Stoney Creek.

ادامه مطلب: همیلتون باز می شود 2 ارزیابی مراکز COVID-19

80 سال است كه به سنت جوزف بهداشت و درمان روز دوشنبه برای برنامه ریزی درمان است.

در طول سفر او شروع نمایش علائم و منتقل شد به انزوا جایی که او باقی مانده است.

هفت کارکنان بیمارستان در حال حاضر خود جدا. هیچ یک از بیماران قرار داده شده اند در معرض خطر ابتلا به گفته مقامات بهداشت عمومی.

مشاهده link ”

هیچ مورد جدید گزارش شده در رودخانه و ابشار نیاگارا. وجود افراد تحت بررسی در این منطقه پس از تست مثبت.

Brant شهرستان واحد بهداشت و درمان (BCHU) خود را تایید اولین مورد از این رمان coronavirus روز چهارشنبه پس از یک زن در 40s خود را در بازگشت به کانادا از طریق فرودگاه همیلتون. وودستاک بیمارستان شناسایی زن به عنوان یک بهداشت کار در بیمارستان.

ادامه مطلب: بیماری همه گیر کوروناویروس — top world news تعلیق مسافرت های بین المللی

یک جفت COVID-19 ارزیابی مراکز در حال حاضر باز در همیلتون علوم سلامت’ مراقبت فوری درمانگاه در 690 اصلی سنت W. و شرق-پایان درمانگاه در 2757 پادشاه سنت E. است که توسط سنت جوزف بهداشت و درمان.

ارزیابی مراکز توسط قرار ملاقات فقط برای کسانی که یک ارجاع از پزشک خود و یا همیلتون بهداشت عمومی بر اساس علائم مانند سرفه یا تب سفر تاریخچه و قرار گرفتن در معرض موارد شناخته شده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشتی می گویند کم خطر است برای کانادایی ها اما هشدار می دهند این می تواند به سرعت تغییر. آنها احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران به خواسته خود جدا برای 14 روز در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. و اگر شما مریض در خانه بماند.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>