Coronavirus: در اینجا نگاهی به چگونگی این استان برنامه ریزی برای بازگشایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

استان آزاد شده اند برنامه ای برای کاهش محدودیت های که در محل قرار داده شد برای محدود کردن گسترش COVID-19.

در اینجا چیزی است که برخی از استان ها اعلام کرده اند تا کنون:

نیوفاندلند و لابرادور

نیوفاندلند و لابرادور اعلام کرد در مارس 29 که “حباب” بود که محدود به دو خانواده می تواند دعوت از شش اضافی مردم را به دایره خود را.

کوچک گردهمایی برای تشییع جنازه تدفین و مراسم عروسی در حال حاضر اجازه داده شده است با حد 10 نفر زیر, فیزیکی, فاصله, قوانین. اما احزاب و یا گردهمایی های اجتماعی دیگر هنوز هم ممنوع است.

, بازی تنیس شده اند مجاز به رزومه هر چند بازیکنان باید خود را به تجهیزات خود و به اشتراک گذاری آن.

ادامه مطلب: Coronavirus: N. L. ساکنان مجاز به گسترش اجتماعی خود را ‘حباب’ افسر بهداشت می گوید:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حیوان خانگی نظافت خدمات آغاز به کار کرد و در 25 مه با شرکت ها دستور داد برای اطمینان از کارمندان تجهیزات حفاظت شخصی.

شهرداری پارک گلف رانندگی محدوده می تواند باز و تفریحی شکار و ماهیگیری مجاز است.

استان است که در “هشدار سطح چهار” در آن پنج سطح بازگشایی برنامه اجازه می دهد برخی شرکت ها مانند شرکت های حقوقی و سایر خدمات حرفه ای برای بازگشایی همراه با تنظیم کودک-مراقبت از مراکز با برخی از محدودیت.

مشاهده link ”

در سطح 3, درمانگاه خصوصی مانند optometrists و دندانپزشکان اجازه خواهد داشت برای باز کردن و همچنین متوسط خطر کسب و کار مانند فروشگاه های لباس و سالن مو. یک شب کمپینگ نیز مجاز در سطح سه, هر چند هیچ کلمه ای وجود دارد در عین حال که اتفاق می افتد.

در سطح 2 برخی تجمعات کوچک را مجاز و کسب و کار با عملکرد فضاها و سالن های ورزشی در حال بازگشایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سطح 1 را نشان دهنده “طبیعی است.”

نوا اسکوشیا

در مه 29 لیگ برتر استفان مک نیل را اعلام کرد جمع آوری حد 10 نفر به دو برابر حد پنج که تحمیل شد در اواخر ماه مارس است.

فیزیکی فاصله از دو متر است که هنوز هم مورد نیاز خواهد بود به جز در میان اعضای همان خانواده و یا خانواده “حباب”. حد همان است که در داخل خانه و خارج از منزل با استثنا برای مراسم عروسی و مراسم تشییع جنازه خدمات است که می باید 15 نفر است.

جمع محدود نیز به هنر و فرهنگ فعالیت هایی مانند تئاتر و اجرای رسیتال رقص ایمان اجتماعات و ورزش و فعالیت فیزیکی است. کسب و کار مانند تئاتر و کنسرت و جشنواره ها و فعالیت های ورزشی نیز باید پایبند به 10 نفر محدود می کند.

شیوع کروناویروس: Nova Scotia را افزایش می دهد جمع آوری محدودیت برای 10 نفر

شیوع کروناویروس: Nova Scotia را افزایش می دهد جمع آوری محدودیت برای 10 نفر

مک نیل گفت: اردو همچنین می توانید باز کردن اما تنها در 50 درصد ظرفیت و آنها باید اطمینان از سلامت عمومی پروتکل ها به دنبال جمله مناسب فاصله بین campsites.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استانی اردو در حال برنامه ریزی برای باز کردن 15 ژوئن در کاهش ظرفیت برای اطمینان از حداقل شش متر بین سایت های منحصر به فرد.

McNeil اعلام کرده است که اکثر کسب و کار دستور shut در اواخر ماه مارس خواهد بود و مجاز به بازگشایی 5 ژوئن به عنوان طولانی به عنوان آنها را به یک طرح است که به شرح زیر فیزیکی فاصله پروتکل های.

مشاهده link ”

لیست از کسب و کار شامل کافه ها و رستوران ناهار خوری اتاق, سالن مو, barber, مغازه ها, سالن های ورزشی و یوگا استودیو, در میان دیگران.

برخی از ارائه دهندگان خدمات سلامت نیز خواهد شد مجاز به بازگشایی از جمله دندانپزشکی ، بینایی سنجی کایروپراکتیک و فیزیوتراپی دفاتر. خدمات دامپزشکی نیز می تواند عمل همراه با برخی از غیر قابل تنظیم حرفه ای مانند ماساژ درمانی, فن معالجه ودرمان امراض پا و naturopathy.

McNeil زودتر اعلام می شود وجود ندارد بازگشت به مدرسه در سال جاری و تصمیم گیری در بازگشایی daycares خواهد بود ساخته شده توسط ژوئن 8.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: کسب و کارهای کوچک کار برای بازگشایی درها به نوا Scotians با در نظر گرفتن ایمنی

مسیرهای پیاده روی و استانی و شهری در پارک ها می تواند در حال حاضر بازگشایی همراه با باغ مراکز مهد کودک و کسب و کارهای مشابه اما تجهیزات زمین بازی است که هنوز هم محدودیت.

سواحل عمومی بازگشایی همراه با فعالیت در فضای باز مانند تیراندازی با کمان اسب سواری, گلف, پارو, قایق رانی و تنیس با این شرط که اجتماعی فاصله و بهداشت حفظ شود.

Sportfishing مجاز است و مردم می توانند با حضور در قایقرانی بادبانی یا قایقرانی باشگاه به منظور آماده سازی قایق برای استفاده است.

رانندگی در خدمات مذهبی در حال حاضر مجاز اگر مردم به ماندن در اتومبیل خود را پارک دو متر از هم جدا هستند و هیچ فعل و انفعالات بین مردم است.

جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد یافته اضطراری برای بهداشت عمومی تا ژوئن 14.

در مه 29 لیگ برتر دنیس پادشاه همچنین اعلام کرد که افرادی که مایل به سفر به فصلی خوابگاه باید درخواست آغاز ژوئن 1 و کسانی که خواهد شد از طریق یک ارزیابی ریسک قبل از تصویب. ساکنان فصلی را نیز آزمایش می شود برای COVID-19 قبل از اتمام دو هفته آنها باید صرف خود در انزوا پس از ورود به استان است.

ادامه مطلب: P. E. I. تمدید وضعیت اضطراری در مجموعه قوانین برای خارج از جزیره cottagers

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شاه گفت که از آغاز ژوئن 1, جزیره خواهد حرکت به مرحله سوم از بازگشایی طرح است که اجازه خواهد داد که چنین چیزهایی به عنوان خانه ناهار خوری در رستوران ها و گروه های کوچک به شرکت در تفریحی و برخی از فعالیت های ورزشی و کتابخانه ها برای بازگشایی شده است. فاز سه نیز اجازه تجمعات تا 15 نفر در داخل و 20 نفر خارج از منزل, سازمان فعالیت های تفریحی و باز از کودک-مراقبت از مراکز.

مشاهده link ”

و همچنین خانواده و دوستان اجازه خواهد داشت برای بازدید از ساکنان در دراز مدت مراقبت از خانه. بازدیدکننده داشته است خواهد بود تنها با وقت قبلی و باید در خارج از منزل.

تحت فاز 2, غیر-تماس با هوای آزاد, فعالیت های تفریحی اجازه داده شد در حالی که کسب و کار خرده فروشی گفته شد آنها می تواند بازگشایی زمانی که آنها آماده است. اقدامات احتیاطی از قبیل فاصله فیزیکی در محل باقی می ماند.

اولویت غیر فوری عمل جراحی را انتخاب کنید و بهداشتی-ارائه دهندگان خدمات از جمله فیزیوتراپیست ها, optometrists و کایروپراتیک از سر گرفته on May 1.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

P. E. I مقننه از سر گرفته مارس 26.

تمام 27 استان را تایید موارد بهبود یافته اند از ویروس.

نیوبرانزویک

نیوبرانزویک منتقل شد به “زرد فاز” از آن COVID-19 طرح بازیابی در مارس 22, اجازه می دهد آرایشگران و آرایشگران برای بازگشایی و همچنین کلیساها و امکانات تناسب اندام. مراقبت از دندان, ماساژ, کایروپراتیک دیگر “تماس نزدیک” کسب و کار و خدمات نیز اجازه بازگشایی شده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما سایت بارسلونا, منطقه گسترش یافته است که از سفیده بروک به Belledune بود را یک گام به عقب به “پرتقال” در سطح on May 27. ساکنان گفتند که یک بار دیگر جلوگیری از تماس های خارج از دو خانواده حباب. غیر از تنظیم بهداشت حرفه ای و شخصی خدمات کسب و کار است که باز تا 22 مه نیز تا به حال به دوباره. و مردم تنها باید رفت و آمد در داخل و خارج از منطقه 5 به دلیل ضروری.

ادامه مطلب: 2 جدید کروناویروس موارد در N. B., دکتر متصل به شیوع در سایت بارسلونا به حالت تعلیق در

محدودیت در زرد مرحله استان در طرح بازیابی برداشته خواهد شد آغاز ژوئن 5. این فعالیت ها شامل آزاد اسلامی تا 50 نفر داخل سالن مذهبی خدمات به 50 نفر پایین-تماس با تیم های ورزشی و باز کردن یک لیست طولانی از امکانات از جمله استخر ورزشگاه rinks, پارک آب و یوگا و رقص استودیو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مجوز daycares آغاز بازگشایی مارس 19. کودکان مجبور به پوشیدن ماسک یا حفظ فاصله فیزیکی اما در حال نگه داشته و در گروه های کوچک.

هر کسی که به سفر خارج از نیوبرانزویک نمی شود مجاز به دیدن آموزش های اولیه و مراقبت از امکانات برای 14 روز.

N. B. دکتر متصل به COVID-19 خوشه معلق

N. B. دکتر متصل به COVID-19 خوشه معلق

کسب و کار خرده فروشی و دفاتر و رستوران ها, کتابخانه ها, موزه ها و فصلی اردو بودند زودتر مجاز به بازگشایی ارائه آنها روشن برنامه ای برای ملاقات عمومی دستورالعمل های بهداشتی. از سرگیری اعمال جراحی الکتیو نیز بخشی از فاز دو استان را بازگشایی طرح است.

فاز یک آغاز شده است که در آوریل 24, مجاز, محدود, بازی در زمین های گلف و همچنین ماهیگیری و شکار. متوسطه دانش آموزان اجازه داده شد برای بازگشت اگر آن را امن تلقی شده توسط مدرسه و کلیسا بودند دوباره مجاز ارائه مردم باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را و دو متر از هم جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرحله نهایی که احتمالا خواهد آمد تنها پس از یک واکسن در دسترس است شامل اجتماعات بزرگ.

کبک

کبک شروع به اجازه می دهد, هوای آزاد, گردهمایی با حداکثر 10 نفر از سه خانواده با اجتماعی فاصله در محل به عنوان از آوریل 22.

در مارس 25 برخی از کسب و کار خرده فروشی بازگشایی در بیشتر مونترال منطقه است. کبک بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال در آوریل 11.

ادامه مطلب: در میان بازگشایی, Quebec می گوید 41 دانش آموزان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19

اردوگاه های روز در سراسر استان خواهد بود و مجاز به باز کردن که از 22 ژوئن با فاصله فیزیکی و دیگر COVID-19 سلامت اقدامات در اثر. این بدان معناست که گروه های کوچکتر کودکان و مکرر شستن دست. همانطور که برای خواب-دور تابستان اردوگاه های آنها نمی شود مجاز به بازگشایی تا سال آینده.

قرعه کشی پایانه نیز بازگشایی پس از تعطیل در 20 مارس با فروش در حال حرکت به آنلاین تنها.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کبک ساخت و ساز و صنایع تولیدی را از سر گرفته و عملیات با محدودیت در تعداد کارکنان است که می تواند کار در هر شیفت. مدارس ابتدایی و daycares خارج از مونترال بازگشایی در مارس 11, اما مدارس راهنمایی کالج ها و دانشگاه ها بسته خواهد ماند تا سپتامبر است.

مدارس ابتدایی در بیشتر مونترال منطقه بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که در اواخر ماه اوت است.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید بهداشت عمومی شرایط نشده است ملاقات کرد در این منطقه سخت ترین ضربه از coronavirus بنابراین مونترال daycares نیز بسته باقی می ماند حداقل تا ژوئن 1.

بازگشت به مدرسه و آماده شدن برای موج دوم COVID-19 عفونت در کبک

بازگشت به مدرسه و آماده شدن برای موج دوم COVID-19 عفونت در کبک

خبر خوب او می گوید که آرایشگری ناخن سالن ها و دیگر مراقبت های شخصی کسب و کار قادر خواهد بود برای باز کردن در منطقه مونترال در ژوئن 15.

در ضمن پست های بازرسی راه اندازی به سرعت گسترش COVID-19 پایین آمد در 18 مه در نقاط مختلف کبک از جمله بین گاتینو و اتاوا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

انتاریو

انتاریو آغاز شد و مرحله اول آن از بازگشایی مارس 19 از جمله محدودیت های بلند در فروشگاه های خرده فروشی و جراحی.

این استان می گوید محل کار می توانید شروع به بازگشایی اما کار از خانه باید همچنان به عنوان آنجا که ممکن است.

ادامه مطلب: گزارش های بازرسی در بر داشت ماوس مدفوع غفلت سوء استفاده در انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه قبل از COVID-19

کالج سلطنتی جراحان دندانپزشکی انتاریو می گوید این حرفه در حال حاضر در مرحله 2 از آن سه فاز بازگشایی طرح است. دندانپزشکان قبلا تنها اجازه داده شده است به عمل اورژانس یا فوری مراقبت در بیماران مبتلا به فرد اما در حال حاضر می تواند ارائه دیگر خدمات ضروری با افزایش اقدامات احتیاطی.

تمام ساخت و ساز می تواند رزومه و محدودیت برداشته خواهد شد در تعمیر و نگهداری, تعمیر و اموال مدیریت خدمات مانند تمیز کردن و نقاشی و نگهداری استخر.

اکثر فروشگاه های خرده فروشی که در خیابان ورودی می تواند بازگشایی با فاصله فیزیکی محدودیت هایی از قبیل محدودیت در تعداد مشتریان یک فروشگاه و ارائه منظقه وانت و تحویل.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گلف می تواند بازگشایی هر چند clubhouses فقط می توانید برای washrooms و از مواد غذایی است. اسکله قایق باشگاه ها و قایق های عمومی راه اندازی می همچنین می تواند به عنوان پارک خصوصی و اردو برای تریلر و rv ها که صاحبان یک فصل کامل قرارداد و کسب و کار است که هیئت مدیره حیوانات.

دیگر کسب و کار و خدمات ارائه شده در مرحله اول بازگشایی شامل منظم و دامپزشکی قرار ملاقات نظافت حیوان خانگی, پت و حیوان خانگی آموزش; کتابخانه ها برای وانت یا تحویل و خانه و نگهداری از کودکان.

Coronavirus: برتر داگ فورد در حال حاضر با توجه به منطقه ای بازگشایی طرح

Coronavirus: برتر داگ فورد در حال حاضر با توجه به منطقه ای بازگشایی طرح

برتر داگ فورد پیشتر اعلام کرد که مدارس انتاریو بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی.

در ضمن در این تابستان هوندا ایندی تورنتو رسما لغو شده و با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مانیتوبا

این Manitoba دولت برداشته آن یک ماه محدودیت در مردم داروهای تجویزی منابع اجازه می دهد مردم را دوباره دریافت نسخه پر یا پر برای 90 روز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سلامت خود را از دفاتر از جمله دندانپزشکان متخصص کایروپراکتیک و فیزیوتراپیست ها نیز بازگشایی شده است. خرده فروشی کسب و کار می تواند بازگشایی در نیمه اشغال ارائه آنها اطمینان فیزیکی فاصله.

ادامه مطلب: هیچ مورد جدید از coronavirus در این استان در روز جمعه در بیمارستان زمان انتظار در پایین تاریخی

موزه ها و کتابخانه ها می تواند بازگشایی اما با اشغال محدود به 50 درصد است.

زمین های بازی گلف و تنیس بازگشایی نیز همراه با پارک ها و اردو.

در مه 22 استان آغاز شد اجازه می دهد گروه تا 25 نفر در داخل و 50 نفر در خارج از منزل.

مشاهده link ”

این استان همچنین در نظر دارد برای سهولت ممنوعیت مردم از دیدن عزیزان در مراقبت شخصی خانه. ژوئن 1, خانه خواهد بود و مجاز به ارائه محدود, هوای آزاد, بازديد با حداکثر دو مهمان در هر ساکن ، بازدید کننده خواهد شد به نمایش در هنگام ورود خود را و باید برای ادامه عمل فیزیکی فاصله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جامعه مراکز سالمندان باشگاه و تو سرو نیز رفتن به آینده. در تمام موارد وجود خواهد داشت محدودیت در مشتری ظرفیت و قوانین فیزیکی برای فاصله.

میله تو سرو ناهار خوردن در رستوران ها و باشگاه های ورزشی و استخرها را مجاز به بازگشایی ژوئن 1 زیر ظرفیت محدود.

ابتدایی و دبیرستان را متوقف و در کلاس آموزش در مارس و نمی خواهد بازگشایی این مدرسه در سال است. اما آنها اجازه خواهد داشت که از ژوئن 1 به ارائه تدریس خصوصی و یا دانش آموز ارزیابی در گروه های کوچک. برخی از فوق برنامه های ورزشی و فعالیت های دیگر می توانید راه اندازی مجدد.

ادامه مطلب: Manitoba فاز 2 بازگشایی میان COVID-19 شروع خواهد شد ژوئن 1

در دانشگاه ها و کالج ها در برخی از آموزش خاص مانند آزمایشگاه و هنر استودیو خواهد بود قادر به رزومه تا 25 دانش آموزان و کارکنان در یک زمان.

تازه های ورزشی و برنامه های تفریح و سرگرمی و همچنین بولینگ کوچه ها در لیست برای از سرگیری عملیات.

ممنوعیت غیر ضروری سفر به استان های شمالی نیز کاسته شود همانطور که از ژوئن 1. جنوب ساکنان را مجاز به سفر به طور مستقیم به کلبه اردو و پارک ها اما حال گفت: برای جلوگیری از بازدید از شمال جوامع است.

گزینه های وجود دارد برای مرور Manitoba جمع آوری محدودیت

گزینه های وجود دارد برای مرور Manitoba جمع آوری محدودیت

جوانان و بزرگسالان ورزش سر گرفته خواهد شد همراه با فیلم, محصولات. و مذهبی خدمات اجازه خواهد داشت با جمعیت محدود اگر مردم به ماندن در وسایل نقلیه خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سینما و قمار باید بسته باقی می ماند. کنسرت, حرفه ای, رویدادهای ورزشی و دیگر مجامع عمومی نمی تواند در نظر گرفته شود حداقل تا سپتامبر.

مانیتوبا تمدید یک سطح استان وضعیت اضطراری تا اواسط ماه ژوئن برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

ساسکاچوان

این ساسکاچوان دولت در پنج فاز برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد آن آغاز شده در مارس 11 با دندانپزشکان optometrists و دیگر متخصصان بهداشت مجاز به از سرگیری خدمات. فاز 1 نیز شامل بازگشایی دوره های گلف و اردو.

تحت فازهای 2 و 3 این استان می گوید: رستوران ها و سالن های ورزشی و ناخن سالن می توانید شروع به بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن. رستوران خواهد بود و مجاز به کار در نیمی از ظرفیت ها و محدودیت ها را نیز بالابر در برخی از مراقبت های شخصی, خدمات مراقبت از کودکان در مراکز و اماکن عبادت.

مشاهده link ”

دولت همچنین در نظر دارد برای افزایش آن 10-فرد جمع محدود به 15 نفر در داخل خانه و به 30 برای کسانی که در خارج از منزل. افزایش قرار نیست اتفاق می افتد تا زمانی که تاریخ بعد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فاز 4 می تواند عرصه های استخر شنا و زمین های بازی باز.

در فاز 5 استان را در نظر لغو محدودیت در اندازه تجمعات عمومی.

آلبرتا

آلبرتا است تکمیل فاز اول اقتصادی خود را مجددا راه اندازی. مغازه های خرده فروشی, رستوران, روز, مراقبت, آرایشگر, مغازه ها, سالن مو, کشاورزان بازارها و اماکن عبادت بازگشایی با برخی از شرایط.

اجتماعات در فضای باز, در حال حاضر محدود به 50 نفر و داخل سالن اجتماعات به 15.

ادامه مطلب: بدون علامت COVID-19 تست در دسترس خواهد بود به هر کسی در آلبرتا

مرحله بعدی برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه ژوئن 19 با بازگشایی مرحله و سینما, چشمه های آب معدنی و خدمات مانند ناخن و مانیکور, پدیکور و ماساژ.

آلبرتا زودتر افزایش محدودیت برای تجمعات به 50 نفر از 15.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را اجازه برخی از برنامه ریزی غیر فوری به عمل جراحی برای شروع on May 11.

خدمات ارائه شده توسط دندانپزشکان فیزیوتراپیست ها و متخصصان پزشکی دیگر نیز مجاز است. گلف بازگشایی مارس 2, هر چند طرفدار مغازه ها و clubhouses توقیف باقی می ماند.

بریتیش کلمبیا

استانی دولت اجازه داده بخشی از بازگشایی B. C. اقتصاد شروع مارس 19.

ادامه مطلب: مدرسه رزومه در قبل از میلاد در روز دوشنبه. این است که چه چیزهایی را می خواهم نگاه

بازگشایی برنامه و مشروط به سازمان ها و کسب و کار داشتن برنامه است که به دنبال استانی دستورالعمل برای کنترل گسترش COVID-19. هتل ها و پارک ها را به دنبال خواهد داشت و در ماه ژوئن.

پدر و مادر در B. C. داده خواهد شد انتخاب اجازه می دهد فرزندان خود را به بازگشت به کلاس به صورت پاره وقت در ماه ژوئن. دولت می گوید هدف آن است که برای بازگشت از وقت کلاس در ماه سپتامبر اگر آن را امن است.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در زیر بخشی از زمان برنامه ریزی برای کودکستان تا کلاس 5 و اکثر دانش آموزان به مدرسه بروند نیمی از زمان در حالی که نمرات 6 تا 12 خواهد شد در حدود یک روز در هفته است. ترکیبی از آنلاین و کلاس های متوسطه آموزش و پرورش است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

کنوانسیون های بزرگ, کنسرت های بین المللی گردشگری و ورزش حرفه ای با مخاطبان زنده خواهد بود و اجازه نداد به سر تا هر یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس جامعه مصونیت رسیده و یا درمان موثر می تواند ارائه شده برای این بیماری است.

Northwest Territories

مناطق شمال غربی اعلام کرد در مارس 12 بازگشایی طرح که شامل سه فاز است اما دولت نمی گویند که آن را می تواند اجرا شود.

این طرح شامل تجمعات و امکان بازگشایی برخی از مدارس و کسب و کار. اما قلمرو مرزهای بسته باقی می ماند به طور نامحدود به افراد غیر مقیم و غیر ضروری کارگران است.

الزامات متعددی وجود دارد که باید رعایت شود قبل از هر گونه اقدامات آرام: باید وجود داشته باشد هیچ شواهدی از جامعه گسترش; سفر به نقاط ورود در قلمرو قوی و امن; خطرات کاهش می یابد از آمدن کارگر به خاک و گسترش جامعه تست در دسترس است.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یوکان

سفر محدودیت برداشته خواهد شد بین یوکان و B. C. پس از ژوئیه 1 تحت مرحله دوم از این سرزمین همه گیر راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید.

ادامه مطلب: Coronavirus محدودیت های مسافرتی بین Yukon, B. C. برداشته شود در ماه جولای

پس از آن تاریخ بین مسافران استان و قلمرو دیگر نمی خواهد نیاز به از خود جدا برای 14 روز.

خاک می گوید: نظارت بر وضعیت همسایه های قضایی تعیین خواهد کرد اگر آن را امن برای بیشتر محدودیت.

مشاهده link ”

یوکان شده است و به تدریج کاهش محدودیت های همه گیر پس از مه 15 با ناهار خوردن در رستوران, روز, مراقبت و تفریحی مراکز بازگشایی.

ارضی پارک ها و اردو باز خواهد شد برای تابستان در هفته آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دو خانواده تا 10 نفر در مجموع در حال حاضر قادر به ارتباط برقرار کردن با هر یک از دیگر به عنوان بخشی از یک “خانواده حباب.”

خاک را بازگشایی طرح به تشریح پنج فاز از جمله یک دوره پس از واکسن در دسترس است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>