Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در ورزش جهان در روز دوشنبه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آخرین چگونگی شیوع کروناویروس مؤثر است و ورزش در سراسر جهان:

NHL eyeing خنثی سایت

کمیسر گری Bettman روز دوشنبه گفت که لیگ eyeing “احتمالا هشت یا نه مکان های مختلف” است که هر یک را بازی میزبان به حدود 12 تیم.

رسانه های متعدد نشان داده اند که لاس وگاس یکی از جلو دونده به عنوان یک میزبان سایت. ESPN نیز گزارش داد که مینه سوتا, ادمونتون, تورنتو و ونکوور نیز ارائه طرح های پیشنهادی به NHL. با توجه به Sportsnet کلمبوس است احتمال دیگر.

NHL معلق بازی در مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس با تیم داشتن بین 11 و 14 بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم. ساختار فصل اگر و هنگامی که آن رزومه نامشخص باقی مانده است.

چندین رسانه گزارش داده اند که NHL وزن امکان 24-تیم حذفی مسابقات به جای 16 تیم میشه.

کانادا تاج سه گانه فصل برای شروع در ماه سپتامبر

$1-million ملکه بشقاب باقی خواهد ماند شمال امریکا طولانی ترین به طور مداوم اجرا مخاطرات مسابقه. Woodbine, سرگرمی, مدیر عامل جیم Lawson روز دوشنبه اعلام کرد به باز کردن پا از کانادا تاج سه گانه اجرا می شود هفت. 12 در Woodbine مسیر مسابقه است.

ملکه بشقاب قدمت آن به سال 1860 و به طور گسترده ای به عنوان کشور محبوب ترین و شناخته شده اسب مسابقه. همچنین $125,000 صفحه محاکمه و $500,000 Woodbine اوکس — دو کلید دبستان مسابقه برای ملکه ورق — هر دو برگزار می شود Aug. 15 در Woodbine.

اوکس کانادا است که رویداد برتر برای سه سال fillies و باز پا از کانادا سه گانه تاج یا کلاه.

USGA حذف واجد شرایط برای سال 2020 ما باز

این COVID-19 همه گیر که در حال حاضر به تعویق افتاد باز ایالات متحده از ماه ژوئن تا سپتامبر را مجبور USGA به انجام دور با مقدماتی برای اولین بار از سال 1924.

باز کردن مقدماتی است که مشخصه گلف دوم-قدیمی ترین مسابقات. USGA اغلب اشاره می کند که به طور معمول نیمی از 156-مرد میدان است را از طریق رفتن یا 36-سوراخ مقدماتی یا 18 سوراخ و 36 سوراخ مقدماتی.

آن را حتی سرمایه گذاری در یک کمپین بازاریابی است که نورد در ماه فوریه با عنوان “از بسیاری از, یک,” را به نشان می دهد که برخی از 9,000 نفر اعمال می شود به بازی در ایالات متحده باز در نهایت بازده به یک برنده.

USGA اعلام نشده است شنبه چگونه بازیکنان دیگر را تبدیل به معاف.

لیگ برتر برای شروع 1 فاز ‘پروژه راه اندازی مجدد’

باشگاه های لیگ برتر خواهد شد بازگشت به آموزش در روز سه شنبه پس از موافقت با اجازه “گروه کوچک” جلسات برای شروع اولین گام در راه بازگشت به رقابتی عمل است.

لیگ برتر برگزار شد یک کنفرانس تلفنی به صورت تمام 20 باشگاه در روز دوشنبه که در آن حرکت داده شد به اتفاق آراء حمایت.

این حرکت برای اولین بار در لیگ ‘پروژه راه اندازی مجدد برنامه به راه اندازی مجدد بازی در لیگ است که برگزار می شود یک بازی از مارس 9 با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

دولت در هفته گذشته باز درب برای بازگشت نخبگان ورزش اما موانع متعددی باقی می ماند قبل از لیگ برتر می توانند رزومه پشت درهای بسته با هدف تکمیل باقی مانده 92 مسابقات این فصل است.

پروژه راه اندازی مجدد در اصل به دنبال در ژوئن 12 سرگیری تاریخ اما باید باشگاه ها به توافق برسند و اگر وجود دارد هیچ افزایش عفونت در کشور, بازگشت تاریخ ژوئن 19 یا 26 ژوئن به نظر می رسد به احتمال زیاد.

نیویورک و تگزاس و کالیفرنیا حرکت و نزدیک به بازگشت به ورزش

فرمانداران از نیویورک و کالیفرنیا و تگزاس روز دوشنبه اعلام کرد که ورزش حرفه ای می تواند رزومه کاری خود را در کشورهای مربوطه در آینده نزدیک.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او تا به خواسته های اصلی تیم های ورزشی در دولت خود را برای آماده سازی برای بازگشایی بدون فن.

“نیویورک دولت کمک خواهد کرد که این مهم ورزشی franchises برای انجام درست که او گفت:” در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری در رزول پارک سرطان در بوفالو. “هاکی, بازی بسکتبال, بیس بال, فوتبال, هر کس می تواند بازگشایی, ما, آماده, مایل و قادر شریک است.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد که دولت خود را “آماده است به حرکت به مرحله 2 بیشتر برای بازگشایی کسب و کار.”

در حالی که ابوت ذکر شده در مارس 31 به عنوان یک هدف تاریخ ستاره تنها دولت است که انتظار می رود به عنوان میزبان برای Genesys 600 NTT IndyCar Series نژاد در تگزاس موتور جاده سریع السیر در ژوئن 6 و PGA Tour چارلز شواب چالش در ژوئن 11-14 در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث. هر دو حوادث برگزار خواهد شد بدون طرفداران در حضور.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت برنامه ای برای باز کردن در چند هفته ارائه “ما این خطوط روند.”

“رویدادهای ورزشی, نرم افزار ورزشی که در هفته اول و یا پس از ماه ژوئن بدون تماشاگر و تغییرات و بسیار تجویزی شرایط همچنین می توانید شروع به حرکت به جلو” Newsom گفت.

NFL در حال توسعه facemask با فولاد N95, مواد

این بازیکنان NFL انجمن, مدیر پزشکی در روز دوشنبه گفت: NFL و تجهیزات شرکت اوکلی در حال کار بر روی توسعه یک ماسک که حاوی فولاد یا N95 مواد در تلاش برای حفاظت بهتر از بازیکنان از coronavirus زمانی که آنها بازگشت به زمین بازی.

در ظاهر در “Adam Schefter, پادکست” تهم مایر گفت: توصیه, احتمالا خواهد شد به NFL که لیگ با استفاده از تجدید نظر facemasks. مایر گفت: طرح های جدید می تواند کل facemask تحت پوشش جدید محافظ مواد.

“بازگشت در اوایل ماه مارس, من پیشنهاد کرده بود که ما باید در نظر رمان و ظهور راه برای رسیدگی به کلاه و facemasks و گسترش ویروس” مایر گفت. “و این بچه ها bioengineers که ما با استفاده از و که در لیگ استفاده می کند — Oakley همانطور که شما ممکن است یا ممکن است نمی دانم آیا تمام چهره پشت بام ها برای لیگ تحت قرارداد این بچه ها رو کمی بین دندان های خود را.”

World TeamTennis چسبیده به جولای شروع

World TeamTennis مدیر عامل کارلوس سیلوا می گوید لیگ است “هنوز هم در مسیر جولای 12” برای باز کردن آن در سه هفته فصل و امیدوار است برای انتخاب یک سایت در این هفته.

سیلوا گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه با AP که چهار شهرستانها “در ترکیب است.” وی با اشاره به تگزاس و فلوریدا که ممکن است میزبان متحده است.

فدراسیون بین المللی تنیس و ATP و WTA تورهای گفت: آنها تمدید تعلیق از بازی به اواخر جولای به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما World TeamTennis تحریم نیست و با این سه گروه و نیاز نیست به دنبال دستورالعمل های خود را.

این WTT در حال حاضر اعلام کرده بود که این امر می تواند چیدن یک شهر میزبان تمام نه از آن تیم برای سال 2020 فصل به جای بازی بازی های مشابه در سراسر ایالات متحده به عنوان آن را معمولا می کند.

آلمانی فوتبال مسائل یادآوری در جشن

بوندسلیگا بازیکنان فوتبال خواهد بود یادآور شد نه برای جشن گرفتن اهداف هم پس از هرتا برلین تیم مشترک آغوش بالا و سپاس بیش از آخر هفته.

اکثر تیم های گیر به مهار بازوی برجستگی زمانی که آنها نمره اما هرتا بیشتر فراوان جشن در 3-0 برنده بیش از Hoffenheim در روز شنبه باعث انتقاد آنها تضعیف لیگ اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بوندسلیگا بین المللی مدیر عامل شرکت رابرت کلاین می گوید باشگاه “در حال صحبت با [بازیکنان] روز را به آنها بگویید و یادآوری آنها را از آنچه باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که ما می توانید کسب درآمد مناسب برای رفتن به یک مسابقه دوم روز سوم روز بازی و سپس تا پایان فصل است.”

کلاین می گوید: به طور کلی این دستورالعمل شد “محترم” به عنوان دو بخش در آلمانی فوتبال بازگشت و به عمل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازیکن نمی تواند جریمه یا ممنوع برای جشن گرفتن با هم.

سری گسترش تعلیق از فصل

این سری است به حالت تعلیق تا ژوئن 14, مگر اینکه دولت ایتالیا به آن چراغ سبز به رزومه کاری یک روز قبل از آن به عنوان برنامه ریزی شده.

لیگ هفته گذشته اعلام کرد که 20 تیم به توافق برای از سرگیری رقابت در ژوئن 13 در خالی استادیوم.

اما فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد روز دوشنبه یک روز پس از فرمان دولت ممنوعیت ورزش تا ژوئن 14, که آن را مطابق.

این FIGC اعلام کرد که “در انتظار هر بیشتر و مطلوب تصمیم توسط مقامات صالح” آن مسابقات باقی خواهد ماند به حالت تعلیق تا زمانی که تاریخ.

سری A شده است از مارس 9, زمانی که دولت دستور داد در سراسر کشور مستند.

وجود دارد 12 دور باقی مانده در سری آ به همراه چهار بازی است که به تعویق افتاد و در 25 دور. همچنین جام حذفی در مرحله نیمه نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>