Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ورزش امروز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آخرین چگونگی شیوع کروناویروس مؤثر است و ورزش در سراسر جهان:

  • کانادا المپیک, پارالمپیک, شنا محاکمه به تعویق افتاد.
  • مردان المپیک فوتبال مقدماتی به تعویق افتاد.
  • فیفا توصیه به تعویق افتادن مارس, آوریل, مسابقات بین المللی

رپتورز بازیکنان, کارکنان, تست منفی پس از تماس با جاز

تورنتو رپتورز بازیکنان و کارکنان که تحت آزمایش COVID-19 اوایل این هفته “همه در حال حاضر منفی” برای این ویروس با یک نتیجه در انتظار این تیم روز جمعه گفت.

رپتورز تحت آزمایش رمان coronavirus پس از یادگیری است که یک بازیکن در یوتا جاز, یک تیم آنها به تازگی با آن مواجه شده است.virus.

“همه اعضای سفر که مورد آزمایش قرار گرفتند روز چهارشنبه در تورنتو را دریافت نتایج خود را و همه آنها در حال حاضر منفی است. نتایج جستجو برای یک فرد اضافی در انتظار” رپتورز گفت: در یک نسخه.

“این نتایج را تحت تاثیر قرار دهد و پروتکل های ما اما. کسانی که به خواسته خود جدا تورنتو بهداشت عمومی ادامه خواهد داد به انجام این کار. ما تمام تمرین های اجتماعی فاصله و خوب بهداشت دست و — مهمتر از همه — به دقت نظارت بر سلامت ما است.”

دو سری از بازیکنان تست مثبت

دو فیورنتینا بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان یک باشگاه فیزیوتراپیست.

بالا-لایه لیگ ایتالیا تیم فوتبال توییتهایی که مدافع و کاپیتان باشگاه آلمانی Pezzella جلو پاتریک Cutrone و فیزیوتراپیست استفانو Dainelli “هستند و در سلامت خوب در خانه های خود را در فلورانس.” آنها آزمایش پس از “نشان دادن برخی از علائم.”

در حال حاضر وجود دارد نه سری بازیکنان که تست مثبت است.

ماراتن لندن به تعویق افتاد اکتبر با توجه به کروناویروس

سالانه ماراتن لندن بود که با توجه به محل در تاریخ 26 آوریل به تعویق افتاده است به Oct. 4 دلیل coronavirus سازمان گفت: روز جمعه به مناسبت آخرین در یک خط طولانی از عمده بین المللی ورزشی حوادث مختل همه گیر. “جهان در یک وضعیت بی سابقه ای دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر جهانی COVID-19 و بهداشت عمومی است که هر کس اولویت” رویداد مدیر هیو Brasher در بیانیه ای گفت.

فیفا توصیه مارس, مارس عرضه شود به تعویق افتاد

فیفا توصیه کرده است که تمام مسابقات بین المللی برنامه ریزی شده بود در مارس و آوریل به تعویق افتاد به دلیل coronavirus و گفت که باشگاه نمی خواهد بود موظف به انتشار بازیکنان برای هر بازی که پیش بروید. آمریکای جنوبی و آسیایی در مقدماتی جام جهانی بودند که با توجه به بازی می شود در حال حاضر به تعویق افتاده است. با این حال, اروپایی, بدن یوفا هنوز به نام یورو 2020 حذفی مسابقات که شامل در مجموع 16 تیم.

مسابقات سه گانه کانادا تعلیق نجومی برای شش هفته

مسابقات سه گانه کانادا تعلیق فصل آن به مدت شش هفته با توجه به COVID-19 همه گیر اما این سازمان قصد دارد به رفتن پیش با قهرمانی جهان حوادث برنامه ریزی شده بعد از این تابستان در دو شهرهای کانادا.

مسابقات سه گانه کانادا اعلام کرد جمعه شب در بیانیه ای که آن را به حالت تعلیق در آن فصل تا مارس 30.

“به عنوان وضعیت در حال تغییر است به سرعت در کانادا و سراسر جهان, ما احساس می شد بیشتر محتاطانه به اطمینان حاصل شود ما به عنوان یک ورزش در حال انجام بخشی از ما را برای حفاظت از جوامع ما و دیگر شهروندان آسیب پذیر بی سابقه ای در طول این زمان” مسابقات سه گانه کانادا گفت.

“هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که ما موفق فصل مسابقه از جمله برگزاری مسابقات قهرمانی جهان حوادث در مونترال و ادمونتون بعد از این تابستان. امید ما این است که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در حال حاضر همه ما خواهد بود قادر به بازگشت در شروع خط را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

کانادا المپیک, پارالمپیک شنا محاکمه به تعویق افتاد

کانادا در بازیهای المپیک و پارالمپیک شنا محاکمه شده اند به تعویق افتاد با توجه به نگرانی از گسترش COVID-19.

شنا کانادا اعلام به تعویق افتادن جمعه پس از سفارش از استان انتاریو دولت برای محدود کردن تجمعات بیش از 250 نفر است.

محاکمه شد و به جای برنامه ریزی شده از 30 مارس تا 5 آوریل در تورنتو Pan Am مرکز ورزشی.

“با 3000 تا 5000 نفر انتظار می رود برای حضور در روزانه ما در المپیک و پارالمپیک محاکمه خواهد به شدت بیش از توصیه های از انتاریو افسر ارشد پزشکی” شنا کانادا مدیر عامل Ahmed El-Awadi گفت: در یک نسخه.

Bettman و در عین حال برای قرار دادن جدول در NHL ‘مکث’

NHL است گفتن آن بازیکنان و کادر برای دور ماندن از یخ و خود منزوی در حالی که هاکی است در یک وقفه ناشناخته ظهر طول coronavirus بیماری همه گیر.

کمیسر گری Bettman روز جمعه گفت او آگاه از هر بازیکن یا لیگ کارمند تست مثبت برای کروناویروس جدید, اما او نمی تواند برای برخی می گویند که هیچ کس احساس بد و یا در انتظار نتایج آزمون. لیگ پنج شنبه اعلام کرد آن را با قرار دادن آن در فصل “مکث” اما Bettman باقی می ماند خوش بینانه از سرگیری بازی و در نهایت اعطای جام استنلی.

Bettman گفت: صاحبان اولین نتیجه تست مثبت با هر بازیکن به معنی “فیلمی است که” و این که تصمیم به تعلیق این فصل پس از آنچه اتفاق افتاده است در NBA. وجود دارد برخی از 700 بازیکنان در میان 31 تیم NHL در سراسر شمال امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>