Coronavirus: چگونه پدر و مادر می تواند کمک به کودکان خود را حرکت قطعیت مدیریت سلامت روانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در این تابستان نیست آنچه پدر و مادر و بچه ها انتظار داشتند که در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از فعالیت های بچه ها لغو شده اند و یا نقل مکان کرد آنلاین و اختلال در زندگی روزمره در نظر گرفتن تلفات در برخی از کودکان و نوجوانان, سلامت روان با توجه به یک روانشناس.

ادامه مطلب: ساسکاچوان پارک های تعیین شده برای تابستان مشغول. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

کریستی Morrissey زندگی در ساسکاتون. در این زمان از سال فرزندان او خواهد بود با بهره گیری از فعالیت های بعد از مدرسه.

در عوض مثل اکثر آنها در خانه است.

از ماه مارس او متوجه تغییرات در 10 و 14 ساله.

“ما زد به کسی در خیابان راه رفتن و جوانترین من نمی خواهم برای رفتن در هر نقطه در نزدیکی او بود و تقریبا ترس از او,” او گفت:.

“برای قدیمی ترین من او را قطعا ساکت تر و پیدا کردن آن سخت به خود معمول خود خوشحال.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تغییرات رفتاری در کودکان و نوجوانان شایع است در حال حاضر با توجه به موسسه روانشناسی کودک در آلبرتا.

“ما همه دچار غم و اندوه شما می دانید که از دست دادن و بودن قادر به دیدن دوستان از دست دادن فعالیت های ورزشی — که ریتم و قابل پیش بینی از دست رفته است از بچه ها زندگی می کند و آنها اتصال خود را با همان گروهی که آنها را” توضیح بنیانگذاران Tammy Schamuhn.

گرفتن بچه ها فعال حتی به عنوان ساده به عنوان در حال اجرا در اطراف در خارج — مهم است, او گفت:. بنابراین ایجاد روابط با مردم آنها را می توانید معاشرت با.

ادامه مطلب: Coronavirus: ورزشگاه رستوران مجموعه ای برای باز کردن در ساسکاچوان در ژوئن 8

“فقط اتصالات و شما که از نظر احساسی در دسترس برای فرزند شما چه که رنگ و خواندن یک کتاب و یا داشتن فقط یک وعده غذایی هم که شما صحبت کردن در مورد چیزهایی که آنها را از دست ندهید و یا چیزهایی که آنها به دنبال به جلو به زمانی که این بیش از,” او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بسیاری از کودکان نمی دانید که چگونه می توانید احساسات خود را, او گفت: پس از طغیان و بداخلاقی های رایج, همراه با کودکان رگرسیون.

برای مثال او شنیده است از والدین برخی از کودکان که آموزش توالت را به عقب بازگشته است.

“گاهی اوقات آن را فقط به ما نیاز به تنظیم محدودیت زمانی که اوقات تلخی اتفاق می افتد اقامت ما قرار داده و ما نمی با استفاده از وقفه ما نمی منزوی کردن بچه ها,” او گفت:.

“این بدان معنا نیست که ما اصلا به عواقب آن, اما آن همه اتفاق می افتد پس از یک کودک آرام است. در آن لحظات بچه ها به ما نیاز دارند تا با آنها نمی شود جدا از ما.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بازی با بچه های خود نیز مهم است برای کمک به آنها را خوشحال نگه دارید اما Schamuhn گفت: شما ممکن است متوجه چیزی عجیب و غریب در مورد بازی های آنها بازی کند.

“شما متوجه افراد بیمار شدن در این بازی شخصیت افراد در حال مرگ در این بازی مردم قفل بودن در خانه و آنها نمی توانید بیرون بروید. و بچه ها در حال نشان دادن پدر و مادر خود را در غم و اندوه و از دست دادن آنها و ترس خود را,” او گفت:.

ادامه مطلب: یک جدول زمانی از رمان coronavirus در ساسکاچوان

او تاکید کرد این مشترک به خصوص در حال حاضر و تشویق والدین به پرسش مانند “به من بگویید که در مورد” یا “به همین دلیل است که شخصیت غمگین ؟” برای کمک به کودکان در مورد احساسات خود صحبت.

Schamuhn گفت: این یک ایده خوب برای پدر و مادر برای شروع مکالمات با بچه های خود را در مورد چگونه آنها احساس.

“به جای پرسیدن بچه های من چه چیزی شما را از دست دادهاید؟’ من صحبت کردن در مورد آنچه که من از دست و به طور پیش فرض آنها شروع به اشتراک گذاشتن با من چون من های” او گفت:.

او افزود: همه بچه ها در خانه در حال مبارزه هستند; بسیاری از آنها خوشحال از مدرسه به خصوص اگر آن را یک محیط است که باعث می شود آنها را مضطرب او گفت:.

در ضمن Morrissey می گوید او انجام آنچه او می تواند به او کمک کند اما گفت: این استان نیاز به نگاه در اجازه دادن به فعالیت بیشتر برای کودکان در حالی که مدارس تعطیل هستند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نیاز به نگاهی به آنچه استراتژی های دیگر ما می توانید به بچه های سالم, فعال, فکر و ذهنی سالم به عنوان خوب,” او گفت:.

زمین های بازی و فعالیت های بسیاری برای کودکان و نوجوانان در حال آمدن به عقب تا زمانی که فاز چهار استان را بازگشایی طرح است. که قصد ندارد یک تاریخ است. که یک مشکل برای Morrissey.

او می خواهد برای دیدن استان اولویت بندی با خیال راحت بازگشایی فعالیت برای کودکان زودتر و نه بعد.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>