Coronavirus قتل ایتالیا پزشکان. ایالات متحده می تواند بود.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رم—دکتر مارچلو ناتالی هرگز به سمت چپ خط مقدم در شمال شهر ایتالیا کدگنو زمانی که رمان coronavirus شیوع منفجر شد و بیش از سه هفته پیش. و خط مقدم است که در آن 57 ساله پزشک درگذشت این هفته از بیماری او جنگیدند خیلی سخت است. ناتالی که همسر نیز مراقبت های بهداشتی کارگران تا به حال هیچ موجود شرایط و مراتب کمتر از متوسط سن 80 سالگی از ایتالیا به حدود 3000 COVID-19 مرده است. اما او تنها توافق به بخش مراقبت های او به شدت مورد نیاز در هفته گذشته پس از خود را نشانه ضعف او.

او نمی تواند در هر چه زودتر از آنجا که او نمی خواست به یک واحد مراقبت های ویژه تخت از هر کس دیگری. بحران قرار داده شدید فشار در کل سیستم مراقبت های بهداشتی با برخی از بهترین بیمارستان ها در اروپا با استفاده از دالان برای بخش ICU. ناتالی گرفته شده بود توسط آمبولانس به بزرگتر تسهیلات در نزدیکی کرمونا و سپس به میلان که در آن او به تنهایی و در انزوا. و پس از تشییع جنازه ممنوع است به عنوان بخشی از ملی مستند او نمی خواهد حتی دریافت یک قهرمان بود….

“سلام مارچلو,” Irven Mussi خود را دوست نزدیک و همکار پزشک خانواده نوشت: در وداع نامه منتشر شده در مطبوعات ایتالیا به جای یک مراسم تشییع جنازه. “آنها در زمان شما به کرمونا و سپس نقل مکان کرد و شما را به میلان…. و در حال حاضر شما مرده به تنهایی مانند هر کس دیگری.”

حداقل 2,629 مراقبت های بهداشتی کارگران—حدود 8.3 درصد از تمام موارد در ایتالیا—قرارداد COVID-19.

ناتالی بود که سر از منطقه فدراسیون پزشکان عمومی چهارم دکتر به مرگ در اصلی منطقه قرمز است که تحت مستند پس از Feb. 23. فقط روز قبل از او رفت و به مراقبت او به یک مصاحبه رادیویی که در آن او شکایت کرده است که تست شد مصرف بیش از حد طولانی و که وجود دارد بسیاری از موارد که پزشکان خانواده شد مراقبت از یک خانه تماس اساس و بدون حفاظت کامل افشای آنها را به ویروس.

“شما در کدگنو اولین کسانی بودند که وارد جنگ با ترس اما با برتر احساس وظیفه” Mussi نوشت: به دوست خود. “و شما شکست خورده ام. ما باید همه را شکست داد با شما. پوچ است ویرانگر باشد. ما اولین مانع و ما هیچ حفاظت ما در حال گرفتن بیمار در اعداد بزرگ و در معرض خطر و بیماران ما بیمار است.”

به عنوان virus اسپرد به ایالات متحده کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد در حال تماشای ایتالیا را از نزدیک وضعیت و وحشت پزشکان صدا زنگ بارها و بارها. اما این اعداد را augur هست. ایتالیا دولت اجرای سیستم مراقبت های بهداشتی است که قادر به ارائه 3.2 تخت به ازای هر 1000 نفر نسبت به 2.8 تخت به ازای هر 1000 نفر در ایالات متحده با توجه به OECD. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده تایید کرد که ایتالیا فرستاده بود 500,000 سواب به آمریکا برای کمک به کامل کیت تست. واقعیت این است که بیمار در حال حاضر کمک به کسانی که درک قوی تر شود باید نگران کننده است.

COVID-19 بود که اولین نبرد ناتالی جنگیدند. برای سال او به معکوس کاهش بودجه به دولت و سیستم مراقبت های بهداشتی است که منجر به این زمان فشار بر روی سیستم. او امیدوار است که اصلاحات جدید مجموعه قبل از coronavirus فاجعه خواهد بود در محل قرار داده و به طور بالقوه حتی کمک به جلوگیری از این نوع حوادث در این سیستم با آن مواجه است در حال حاضر.

“ما به شوخی در مورد زمانی که این اصلاحات را به اثر می آیند” دوست خود Mussi نوشت. “من ادعا کرد که ما برای اولین بار بازنشسته شما پاسخ داد که ما خواهد بود مرده برای اولین بار. من هرگز تصور نمی کرد که یک بار دیگر, متاسفانه, شما را در سمت راست بوده است.”

حداقل 2,629 مراقبت های بهداشتی کارگران—حدود 8.3 درصد از تمام موارد در ایتالیا—قرارداد COVID-19 از کار با تجهیزات ناکافی و یا بودن در معرض حامل بدون علامت با توجه به آخرین نتایج از وزارت بهداشت ،

در استان برگامو به تنهایی یکی دیگر از سخت ترین-آمار مناطق 50 پزشکان آلوده شده اند و یک سالگی درگذشت. Giulio Gallera سر لمباردی, بهداشت و رفاه, دولت, که در آن برگامو واقع شده است گفت: تعدادی از آلوده سلامت کارگران است که 12 درصد از تمام موارد در دوم سخت ترین ضربه منطقه شمال در نزدیکی که در آن شیوع آغاز شد. “اگر ما همچنان در این راه ما نه تنها خطر ابتلا وجود دارد که نمی خواهد به اندازه کافی پزشکان برای کمک به همه اما همچنین که همان بهداشت حرفه ای تبدیل خواهد شد و با وجود خود یک وسیله نقلیه برای عفونت” Gallera گفت.

سلامت کارگران که به گمان آنها به ویروس و نشان دادن هیچ نشانه هنوز مشغول به کار در بسیاری از مناطق دیگر می گویند که آنها در حال صرف نظر کردن از این تست در دسترس نباشد چرا که تا زمانی که آنها احساس می کنید به اندازه کافی قوی برای کار وجود ندارد و باید متوقف شود. پس از همه, اگر آنها حق محافظ دنده در آنها نمی خواهند به احتمال زیاد تصویب آن همراه است. که در آن کمبود را تبدیل به یک نگرانی بیشتر.

در سراسر کشور, دانشجویان پزشکی و پرستاران در حال فارغ التحصیلی در اوایل به کار در این زمینه و تکنسین ها و دیگر دستیاران پزشکی در آموزش در حال حاضر در خط مقدم به عنوان بیشتر سلامت کارگران بیمار قرار می گیرند. روز چهارشنبه وزارت بهداشت التماس برای همه بازنشسته پزشکان و پرستاران به بیرون آمدن از بازنشستگی و ارائه خدمات خود را به از بین بردن فشار بر روی سیستم. سلامت کارگران در دو شیفت گاهی اوقات کار با تعداد بسیار کمی استراحت سعی کنید به نگه دارید تا با رشد caseload. روز شنبه, ایتالیا, کل caseload رز به 35,713 تا بیش از 4000 از روز قبل.

“اقدامات جدید مورد نیاز برای تنظیم فعالیت پزشکان در درمانگاه ها به حفاظت از بهداشت حرفه ای و کل جمعیت” فیلیپو Anelli رئیس فدراسیون ملی سفارشات از جراحان گفت: در نامه ای سرگشاده به دولت ایتالیا ، “ما پزشکان ” فوق پخش’ ویروس چون ما از نزدیک کار با بیماران بسیاری از آنها ساخته شده شکننده سن و یا از قبل موجود بیماری است. اگر آماری برای COVID-19 هر فرد آلوده می تواند آلوده دو نفر دیگر که بدان معنی است که هنگامی که یک دکتر و بیمار است او می تواند آلوده تا 10 نفر است.”

مقامات می گویند ممکن است تا مارس 26 قبل از منحنی شروع به پهن کردن و موارد جدید شروع به پایین رفتن. با توجه به شکننده کل سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر آن را سخت به تصور کنید که چگونه آن را تیره و تار خواهد بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>