کروناویروس در حال گسترش است. بنابراین ساختگی ترس از Shen Yun, رقصنده

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مردم در سراسر کشور در حال تماس خود را در بهداشت عمومی ادارات بدونم که اگر Shen Yun, چینی, گروه رقص را 2019 رمان Coronavirus به شهر.

سخنران برای سلامت عمومی ادارات در فیلادلفیا و رنو بگویید The Daily Beast آنها سابقه تماس ترس از آینده Shen Yun اجرای برنامه. یوتا و شهر سالت لیک ادارات بهداشت نیز مانند دریافت تماس و حداقل یک ایمیل به عنوان هیولایی که قبلا گزارش شده است.

گروه رقص شمار هیچ خطر مقامات یکنواخت گفت و ترس بی پایه هستند. Shen Yun انجام نمی در چین در همه به عنوان گروه تئاتر تأکید کرد در یک بیانیه رسمی و پایگاه خود را از عملیات است که در شهر نیویورک است.

هنوز هم با Shen Yun برنامه ریزی برای انجام در رنو این آخر هفته آینده و در سالت لیک سیتی و فیلادلفیا—تماس به مبلغ یکی از احشایی ترین عبارات در عین حال از nativist آمریکا ترس بیش از یک بیماری همه گیر مرگبار.

جیم Garrow سخنگوی فیلادلفیا وزارت بهداشت گفت: دفتر خود دریافت یک تماس پنج شنبه شکایت در مورد Shen Yun عملکرد و درخواست در مورد یک شایعه است که اعضای این گروه تا به حال آلوده شده است. رقصندگان انجام در فیلادلفیا به حال او گفت که آنها بوده ام در ایالات متحده بیش از آنچه که درک می شود این ویروس دوره کمون و در حال توسعه هیچ علائم ظاهری.

این Shen Yun ترساندن فقط ممکن است بخارات اما Garrow دیدم آنها را به عنوان علامتی از یک بزرگتر نگرانی نژادپرستانه ترس بیش از coronavirus.

“این شکایت در حال شرم آور است,” او گفت: روزانه وحش. “تا آنجا که به وزارت بهداشت مربوط می شود Shen Yun نیست یک تهدید در همه. اما ما نگران این احساس در میان برخی از مردم است که اگر کسی از تبار آسیایی و یا سفر کرده است در هر نقطه در آسیا است که آنها یک تهدید و یک بردار از این بیماری است.”

هیستری است مهلک پس لرزه. مغازه در فیلادلفیا محله چینی ها دیده می شود تا آنجا که 50 درصد کاهش در کسب و کار از وحشت بیش از coronavirus آغاز شد Garrow گفت و اشاره کرد که گروه او قرار سازگار جریان مواد به تلاش برای کم ارزش کردن ترس است.

“آن را انجام داده آسیب واقعی به جامعه چینی,” او اضافه شده است. “ما بدست مشابه شکایات و سوالات در مورد, آسیایی متعلق به کسب و کار و کارکنان. وجود دارد هیچ دلیلی برای ارتباط این بیماری با کسی که چینی است. این فقط یک بیماری است. آن را نمی مراقبت از آنچه شما شبیه و یا که در آن شما از.”

آپارتاید احساس وحشت و نگرانی نیست منحصر به فرد به فیلادلفیا. مقامات بهداشت در رنو و دریاچه نمک شهرستان گفت: آنها تا به حال دریافت تماس در مورد کوروناویروس مربوط به هر سفر act—علاوه بر Shen Yun.

این nativist واکنش نبوده است جهانی. The Daily Beast تماس محلی و ایالتی ادارات بهداشت اداره به شهرستانها که در آن Shen Yun است که میله میله به انجام در هفته های آینده—Fairfax, فیلادلفیا, Norfolk, اوماها, Salt Lake City, لاس وگاس, Reno و سنت لوئیس. بسیاری از سازمان ها گفت: آنها تا به حال دریافت تماس در مورد عملکرد گروه.

داگلاس کانتی عمومی وزارت بهداشت در نبراسکا است که بخشی از تیم مدیریت حداقل یک دوجین تشخیص داده coronavirus بیماران سابق همه مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز. این آژانس پیش بینی نگرانی Shen Yun مربوط به کروناویروس: آن اپیدیولوژی بررسی امکان گروه انتقال ویروس مورد بحث آن را با نبراسکا مقامات بهداشتی دولت و هیچ موجود تهدید به گفته سخنگوی فیل رونی. اما رونی گفت: بخش خود را دریافت نکرده این نوع از تماس های نمک دریاچه فیلادلفیا و رنو اند.

یکی Shen Yun داوطلب این باورند محلی در اوماها اخبار خروجی است که دولت چین تا به حال کشت شایعات. هیچ مدرکی وجود ندارد که پکن در تلاش برای تضعیف و بدگویی Shen Yun با یک بیماری را بترساند اما coronavirus اطلاعات غلط است که در حال اجرا شایع در جای دیگر. دولت مورد حمایت روسیه بازیگران در حال گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس به گفته وزارت امور خارجه ایالات متحده شارژ مسکو را رد می کند.

هر چند ترس از گروه رقص بی اساس هستند اسکات Oxarat در Washoe شهرستان در بخش بهداشت و درمان که حاکم رنو نوادا گفت: او حداقل خوشحالم که مردم در حال جستجو برای اطلاعات از منابع قابل اعتماد است که منابع مانند ، بخش خود را دریافت دو تماس های این هفته است.

“کار ما به عنوان کارشناسان است به این سوالات پاسخ,” او گفت:. او همچنین اشاره کرد که ادارات بهداشت در سراسر کشور مواجه شده اند تقریبا غیر قابل عبور حجم کار مربوط به کروناویروس ،

حداقل یک شایعه بی اساس مدعی یک توطئه توسط Shen Yun, رهبری, با توجه به یک ایمیل به دریاچه نمک شهرستان در بخش بهداشت و درمان به دست آمده توسط The Daily Beast از طریق سوابق درخواست. بخش دریافت چهار calls نگران Shen Yun و coronavirus به گفته سخنگوی نیکلاس Rupp.

“یکی از دوستان به من داد خبری که این گروه فقط به پایان رسید نمایشی در کره جنوبی و چند تن از اعضای خود را در بازگشت به آمریکا با علائم کروناویروس اما جلوگیری شد به دنبال کمک پزشکی از رهبر خود. آنها سرکوب اعضای خود را به نشت خبری بنابراین بدون انجام برنامه قطع خواهد شد,” ایمیل می خواند. نویسنده نام شده redacted در همراهی با افشای قوانین حاکم بر اطلاعات شخصی.

هیچ حقیقتی وجود ندارد به آن Rupp گفت. اما emailer حتی به نظر می رسید به شک اصالت اطلاعات خود را نشان می دهد گسترده تر از سیل ساختگی اینتل ممکن است دامن زدن به این سوالات قرار داده و به بهداشت عمومی ادارات.

Shen Yun نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>