Coronavirus را نگه می دارد به قتل و آمریکایی ها در حفظ و آلوده شدن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

2019 رمان coronavirus ادعا بیشتر در چین زندگی می کند روز یکشنبه از هر دوره 24 ساعته پس از وقوع آغاز شد در اواخر سال گذشته و خطر را برای آمریکایی ها به نظر می رسید تنها به افزایش است.

نود و هفت نفر از عفونت بیش از آن timespan در چین آوردن تلفات در این کشور به 909 به گفته مقامات با سازمان بهداشت جهانی است.

60 ساله که فوت پنج شنبه در بندر شهر ووهان که در آن بیماری سرچشمه در ماه دسامبر شد اولین شهروند آمریکایی برای تسلیم به بیماری سفارت آمریکا در پکن روز شنبه اعلام کرد. تعدادی از بیماران مبتلا به کشته شدن توسط ویروس رسما پیشی تلفن 774—از کسانی که درگذشت در طول شیوع بیماری سارس نیز سرچشمه در چین در سال 2002. حتی پس از coronavirus مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین برگزار کرده است ثابت برای برخی از زمان و در دو در هنگ کنگ و فیلیپین.

در هفته های اخیر صدها نفر از آمریکایی ها شده اند تخلیه از چین قرار می گیرد و در انزوا در آمریکا پایگاه های نظامی برای علامت-نظارت است. وزارت امور خارجه گفت: ده ها تن هنوز در انتظار کمک از دولت فدرال در تخلیه از هوبئی استان که در آن نرخ عفونت افزایش یافت و بیش از آخر هفته خروج کارشناسان ترس که بدترین شیوع این بیماری ممکن است هنوز هم آمده است. که گفت 40,235 مردم بوده است آلوده در چین که از صبح روز دوشنبه اما مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها هشدار داد که این تعداد به احتمال زیاد بیش از حد کم با توجه به کاهش شدید فشار در تست امکانات.

در اولین حضور عمومی خود را در دو هفته رئیس جمهور چین روز دوشنبه گفت مقامات باید اعتماد به نفس آنها خواهد شد و پیروزی بر “گریم” شیوع نشان داده است که هر دو “قدرت و بسیاری از کاستی های” کشور خود را بهداشت عمومی سیستم جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

در حالی که تعداد افراد آلوده به داخل ایالات متحده شده است ثابت در 12 از هفته گذشته, 23 آمریکایی قرارداد این ویروس پس از وقوع ضربه در حال حاضر-قرنطینه کشتی کروز در یوکوهاما ژاپن است. در مجموع 135 نفر در هیئت مدیره تشخیص داده شده بود با کاپیتان کشتی گفت: مسافران در الماس شاهزاده در روز دوشنبه. شیوع بیماری در 3,700-فرد کشتی که حامل بیش از 400 نفر از ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر بزرگترین در خارج از چین است. مسافران و خدمه بوده است قرنطینه در کشتی از فوریه. 3 و مقامات این گزارش گفت: آنها نمی توانند تست هر کس در هیئت مدیره.

در گذشته تعداد مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) از این گفته شده بود 398 نفر تحت بررسی عفونت در 37 متحده و سرزمین های آن 318 آمد منفی است. شصت و هشت از این موارد ممکن است هنوز در انتظار که از صبح روز دوشنبه. دوازده موارد قبلا تایید شده در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز ماساچوست واشنگتن و ویسکانسین.

دو نفر از کسانی که 12 نفر بودند گسترش از طریق فرد به فرد انتقال و دیگران بودند بیمارانی که به تازگی از سفر به چین است. وجود دارد هنوز هیچ واکسنی برای این ویروس اما کارشناسان تاکید کرده اند که خطر ابتلا به آمریکا به طور متوسط پایین باقی می ماند حتی به عنوان آنها انتظار برای تایید بیشتر موارد در روزهای آینده و هفته. CDC گفت: هفته گذشته که آن را به حال حمل صدها تشخیصی کیت های آزمایش به آزمایشگاه در سراسر کشور فعال متحده شروع به خود را تست به جای حمل و نقل تمام نمونه ها به فدرال امکانات در آتلانتا.

برای رئیس جمهور تهمت waded به این موضوع در روز دوشنبه, گفتن, استخر خبرنگاران گفت که ویروس ها “به طور معمول” فروکش در مه “با گرما گرما در می آید.”

“ما در شکل بزرگ ، ما 12 نفر” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “بسیاری از آنها را در شکل خوب در حال حاضر.”

در خارج از چین از جمله آمریکا وجود دارد 319 موارد تایید شده در 24 کشور روز دوشنبه به گفته دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است. صحبت از ژنو, سویس Tedros با اشاره به “در مورد” مورد “انتقال به بعد” که بنا به گزارش های آلوده و پنج شهروند بریتانیایی از جمله یک کودک در یک رفت و آمد مکرر کوه. این گروه گفته اند که تا به حال در تماس با دیگر انگلیسی که قرارداد این ویروس در سنگاپور است.

“تشخیص این موارد معدودی می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش” Tedros گفت:.

“در حال حاضر آن را تنها یک جرقه” او ادامه داد. “هدف ما همچنان مهار. ما از همه کشورها به استفاده از پنجره فرصت ما برای جلوگیری از یک بزرگتر آتش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>