Coronavirus: Kingston, Ont., کسب و کار بازگشایی, برای منظقه وانت

فروشگاه های خرده فروشی در کینگستون, Ont., بخشی از بازگشایی در روز دوشنبه به مناسبت اولین روز از منظقه وانت و تحویل در سراسر استان.

پس از coronavirus همه گیر شروع و فروشگاه ها مجبور شدند به بسیاری از نمی رفت و آمد مکرر آنلاین-خرید مانند برایان رکورد گزینه ای در قلب سنگ آهک شهرستان.

“شما نمی توانید فقط از فروشگاه در فروشگاه من; آن را به یک تجربه به مرور از طریق سوابق و آوردن آن را به محدود کردن است و نه فقط همان” گفت: Brian Lipsin فروشگاه را مالک است.

ادامه مطلب: کانادا و برطرف coronavirus محدودیت تست باید افزایش: کارشناسان

روز دوشنبه Lipsin گفت: یک تعداد انگشت شماری از مشتریان آمد توسط خود فروشگاه را انتخاب کنید تا اقلام است. اخبار جهانی صحبت کرد برای یکی از منظقه مشتریان که گفت آنها بوده ام در انتظار Lipsin به بازگشایی شده است.

“من می خواستم به استفاده از خرید به صورت محلی و گرفتن یک هدیه تعجب برای یک عضو خانواده در روز تولد خود گفت:” کارن نورمن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرکز شهر کینگستون بهبود کسب و کار منطقه (BIA) امیدوار است خرید به صورت محلی را تبدیل به یک روند به عنوان صدها نفر از مرکز شهر فروشگاه برنامه در زیر سرب از فروشگاه های که ضروری.

“در طول چند هفته گذشته ما فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و ترا غذاهای طبیعی باید به ما آموخت برخی از درس در چه کار می کند گفت:” میشل Langlois مدیر کل و مدیر بازار برای مرکز شهر کینگستون بیا.

ادامه مطلب: ‘مراقبت شدید’ نیاز به بازگشت به کار مدارس پس از coronavirus مستند: که

در ضمن Lipsin می گوید او آماده شدن برای روز او می تواند به طور کامل باز کردن فروشگاه خود را. او می گوید او دستور سفارشی pexiglass مانع و گذاشته قرمز دو متر نشانگر به مشتری اطمینان از ایمنی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما می خواهیم مردم را در اینجا, اما ما نیاز به انجام آن مسئولانه” گفت: Lipsin.

روز دوشنبه نخست وزیر داگ فورد و تیم او منتشر شد بیانیه ای در منظقه خرده فروشی و آنچه در آن به معنی برای نه تنها مشتریان بلکه کارکنان.

“ما در حال گرفتن بیشتر مردم به کار هنگامی که امن برای انجام این کار و تخمگذار زمینه را برای بهبود اقتصادی” فورد بیانیه بخوانید.

“در همان زمان ما در حال حرکت با دقت و احتیاط به اطمینان ما قرار نیست افراد در معرض خطر باقی می ماند و آماده پاسخ به هر گونه بالقوه شیوع بیماری و یا موج در موارد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: بیشتر COVID-19 محدودیت آرامی در حال برداشته سراسر کانادا

بیش از آخر هفته Lipsin جشن 40 سال در کسب و کار یک دستاورد است که او می گوید دایره کامل آمده است احساس به عنوان اینکه او شروع از ابتدا نیاز به حرکت از طریق یک صنعت جدید.

“آن را به اجرا متفاوت در اینجا; آن را فقط همان” Lipsin گفت.

“در حال حاضر من برای دریافت استفاده می شود برای باز کردن فروشگاه مثل هیچ کس نمی دانست که من بود.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر