Coronavirus: Kingston, Ont., فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی درها به مشتریان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خیابان های مرکز شهر کینگستون, Ont., پر شد با خریداران در روز سه شنبه اولین روز فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز کردن درهای خود را به مشتریان.

هفته گذشته این استان اعلام کرد فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مراکز خرید که خود را ورودی و می توانید به دنبال فیزیکی فاصله اقدامات مجاز بودند تا پس از باز ممکن است آخر هفته طولانی.

ادامه مطلب: Coronavirus: آنچه که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در انتاریو در میان فاز 1 از بازگشایی

آن روز که برای بسیاری از مرکز شهر کینگستون صاحبان فروشگاه به حال شده است در انتظار برای دو ماه.

“مردم هستند بنابراین آماده برای بیرون آمدن و دیدن افراد دیگر و فروشگاه و لمس کالا” گفت: ماریا Cronk صاحب فانتزی که.

Cronk و خانواده اش شده است در حال اجرا شرقی انتاریو لباس و کفش فروشگاه برای 35 سال است. بیش از آن زمان Cronk می گوید: او تا به حال هرگز تجربه یک زمان است که او درگیر در این روز-به-روز فعالیت این فروشگاه تا زمانی که او مجبور شد در ماه مارس به دلیل COVID-19 باعث اخراج از 14 عضو هیات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“یک روز ما باز بعدی بسته” گفت: Cronk.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این همه در اين فاصله که رفتن سخت خواهد بود. من فقط می توانید اجازه می دهد تا شاید پنج نفر در فروشگاه من.”

ادامه مطلب: Coronavirus: 3 مورد جدید برای لیدز-گرنویلل و لنرک منطقه

بر خلاف فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها هستند استقبال ناهار خوردن در مشتریان است. این استان اعلام کرد که روز سه شنبه آن است که گسترش همه اورژانس سفارشات تا 29 مه از جمله بسته شدن کافه ها و رستوران ها.

یکی کینگستون نوار مالک می گوید: دو به علاوه ماه بسته است و او را مجبور به بستن برای خوب است.

“ما فقط باید جیب عمیق و ما به دنبال یک خریدار پیش از آن در سال, اما این فقط بیش از حد بود. ما تصمیم گرفتیم تا زمانی که ما مجبور شدند به نزدیک آن این بود که در آن گفت:” بروس دیویس صاحب عذر و بهانه ای.

کوچک در مرکز شهر نوار در گوشه ای از شاهزاده خانم و روحانیت خیابان ها شده پاتوق محبوب برای Kingstonains برای چهار سال است. یک تجربه صمیمی که دیویس می گوید خواهد بود مخدوش با محدودیت حتی اگر او تا به حال منابع مالی برای دوباره باز وقتی مجاز است.

“به بهانه جایی است که شما بسته به یک نوار شلوغ در یک غرفه شما وجود دارد برای چیزهای بی اهمیت شب مشغول است آن را شلوغ را شلوغ آن را سرگرم کننده که در آن شما نشستن در نوار و زمانی که شما صحبت کردن با مردم بر اساس قوانین جدید, تحت, جدید, فاصله, قوانین, که برای رفتن به واقعا سخت,” دیویس گفت: از طریق اسکایپ از تورنتو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تنیس هر کسی ؟ اتاوا بازگشایی برخی از امکانات بیرون از شهر

فقط پایین خیابان دیگری کینگستون کسب و کار است که به تنظیم قوانین جدید.

Mio Gelato بازسازی شده در این فروشگاه به منعکس کننده که از یک فروشگاه مواد غذایی است. بزرگ از جنس پلکسی گلاس سپر جداگانه مشتری از کارکنان وجود دارد و نشانگر در طبقه جداگانه که هر کس با دو متر است.

“ما فقط در فروشگاه خرید در روزهای جمعه شنبه و یکشنبه” گفت: ارین آلن مدیر Mio Gelato.

در حالی که بسیاری از کسب و کار بازگشت و به نوعی از حالت عادی در روز سه شنبه این استان است که هنوز هم مشاوره ساکنان برای ادامه کار از خانه در صورت امکان.

دولت استانی فراهم نیست هر بیشتر جزئیات در زمانی که ساکنان انتاریو را وارد کنید و به مرحله بعدی.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>