کارفرمایان مشاغل کاهش در سرعت خشمگین در سراسر کشور با توجه به جرم خاموش شدن ناگهانی بیش از coronavirus کوبیدن دولت بیکاری دفاتر با له از filers رو ناگهانی بحران.

قبل از رسمی دولت داده است انتظار می رود برای نشان اعماق شوک اقتصادی تحمیل شده توسط coronavirus گزارش از مقامات دولتی و کسب و کار در سراسر کشور نشان می دهد گردهمایی یک موج عظیم بیکاری در مقیاس نهان پس از رکود بزرگ.

در نیوجرسی 15,000 مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در دوشنبه twelvefold افزایش بیش از سطح نرمال است. در کانکتیکات نزدیک 8,000 برنامه وارد بیش از آخر هفته یک هشت برابر افزایش بیش از هنجار. رود آیلند مقامات گزارش روز شنبه پنج روز افزایش ادعا می کند با توجه به کروناویروس از 10 در تاریخ 11 مارس به 6,282 در مارس 16.

بیش از 45,000 اوهایو کارگران را برای اعمال نرخ بیکاری طی هفته گذشته اوهایو وزارت کار و خانواده گفت: خدمات بهداشت ، راب پورتمن تقریبا یک sevenfold افزایش بیش از هفته گذشته است.

افزایش چشمگیر در ادعا می کند می تواند خار اقدام بیشتر توسط کنگره فراتر از قانون در حال حاضر مورد بحث است. “این نشان می دهد ضرورت برای کنگره به عمل و عمل به سرعت” پورتمن گفت: روز سه شنبه در یک بیانیه نوشته شده است.

با توجه به NPR/Marist نظرسنجی انجام شده پنج شنبه و جمعه 18 درصد از خانواده ها قبلا کسی گذاشته یا داشتن ساعت کاهش می یابد به دلیل شیوع کروناویروس با زنان ضربه سخت تر (21 درصد) نسبت به مردان (16 درصد) و افرادی که درآمد کمتر از $50,000 ضربه سخت تر (25 درصد) از کسانی که درآمد 50.000 دلار یا بیشتر (14 درصد).

“یک coronavirus رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر است” گفت: جاش Bivens مدیر تحقیقات در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی در یک پست وبلاگ. او تخمین زده است که حداقل 3 میلیون شغل از دست رفته خواهد شد در تابستان. در همین حال ایالات متحده سفر انجمن به طرح 4.6 میلیون شغل از دست رفته در این سال در صنعت مسافرت به تنهایی هل دادن نرخ بیکاری به 6.3 درصد است.

اخراج جاروب کسب و کارهای کوچک و بزرگ. در روز سه شنبه ماریوت گفت: این انتظار به اخراج دهها هزار نفر از کارگران در سراسر جهان. MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی روز دوشنبه بسته 150 رستوران ها و کافه ها با بسته شدن آمده است; Caesars Entertainment Corp. گفت: آن را نیز آغاز کرده است اخراج. در سی قطب نما, قهوه استارباکس محلی رقیب گذاشته بیشتر از آن 189 نفر از کارکنان و Dubliner محبوب ایرلندی بار در کاپیتول هیل گذاشته همه آنها ترک محل خالی در روز سنت پاتریک.

در طول 48 ساعت گذشته, بیمه بیکاری, بیمه دفاتر در سراسر کشور آب گرفتگی شد با تماس های تلفنی و بیکاری ایالت وب سایت سقوط در کنتاکی اورگان و نیویورک.

قانونگذاران در کاپیتول هیل اواخر روز سه شنبه شد و مسابقه به سمت مقابله با کاخ سفید در یک بسته محرک اقتصادی برای کمک به صنایع مختل همه گیر و اتو کردن جزئیات در یک جداگانه coronavirus بسته کمک.

اما بسیاری از بیمه بیکاری ایالت برنامه های در حال آمادگی برای رکود اقتصادی است. بیست و دو ایالت ها و حوزه های قضایی از جمله کالیفرنیا و نیویورک ایالت ایلینوی و تگزاس خطرناکی پایین ذخایر و 10 را کاهش تعداد هفته آنها ارائه مزایای از 2007-09 رکود اقتصادی ، در این مدت از واجد شرایط بودن برای بیمه بیکاری در هر دولت نمی خواهد تحت تاثیر این قانون در حال حرکت از طریق کنگره است.

با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کشورهای دیگر با توجه به محدودیت های مسافرتی و بیشتر آمریکایی ها عقب غیرضروری در سفر, سفر و مهمان نوازی صنایع شده است در میان اولین برای دیدن کار کاهش است.

“ما در حال تنظیم عملیات جهانی بر این اساس” یک ماریوت سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه “است که به معنای کاهش ساعت یا موقت برای ترک بسیاری از همکاران ما در خواص ما.” این سخنگو گفت که کارکنان “خود را حفظ مزایای بهداشت و درمان در طول این دوره دشوار و در ادامه به واجد شرایط برای شرکت – پرداخت رایگان کوتاه مدت از کار افتادگی است که فراهم می کند حفاظت از درآمد باید از آنها مریض است.”

چند شرکت هواپیمایی را قطع کرده و خدمات و دلتا به تازگی اعلام کرد استخدام یخ در پی وقوع.

ایان Kullgren کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im