Coronavirus: لندن, Ont., تابستان اردوگاه های مجازی را مسیر برای حفظ سرگرم کننده تابستان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

رمان coronavirus همه گیر شده است و تلفات در فرد اردوهای تابستانی در سراسر کشور اما چند محلی در اردوگاه نگه داشتن روح زنده عملا برای جلوگیری از بچه ها از غم انگیز تابستان است.

برتر داگ فورد اعلام کرد که در اواسط ماه مارس که یک شبه اردوهای تابستانی لغو در پاسخ به COVD-19 بیماری همه گیر.

او گفت: اردوگاه های روز در ماه ژوئیه و اوت ممکن است مجاز به باز کردن در “سخت” بهداشت و ایمنی اقدامات تا زمانی که ادامه روند بهبود در طول بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: https://globalnews.ca/اخبار/6958304/تابستان-اردوگاه-کار-مامان-coronavirus/

برخی از اردوگاه ها در لندن در حال حاضر به تعویض آنلاین, آموزش مجازی پیوند و همچنین اردوگاه کیت برای حفظ کمپ مشغول و امن در خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کتی شهری با موزه انتاریو باستان شناسی گفت: Mike استابز در 980 CFPL لندن زندگی می کنند پنج شنبه این موزه نگه داشتن سنت خود را حفظ فعالیت های تعاملی.

“(بچه ها) که معمولا انجام همه نوع از بازی ها و صنایع دستی و فعالیت های مربوط به باستان شناسی بلکه به طبیعت و منطقه لندن در اطراف آنها گفت:” شهری است.

ادامه مطلب: https://globalnews.ca/اخبار/7004232/لندن-پدر و مادر-calls-برای-بازپرداخت-کمپ-coronavirus/

اما این تابستان گردشگران خواهد شد یادگیری از طریق موزه اردوگاه کیت.

“ما در حال ارائه ما تابستان اردوگاه کیت چیزی است که ما آمده ایم تا با به اردوگاه به خانه پس بچه ها خواهد شد که برخی از بازی های مشابه, صنایع دستی و فعالیت های (و) ما باید برخی از قطعات است که در حال حاضر (مانند) ثبت دستورالعمل.”

شهری می افزاید: این اردوگاه همچنین قصد دارد برای انجام کار های مختلف زندگی می کنند فعالیت های روزانه که بچه ها قادر خواهد بود برای شرکت در.

Coronavirus: پدر و مادر در تلاش برای پیدا کردن تابستان مراقبت از کودکان به عنوان بسیاری از اردوگاه های روز قصد اقامت بسته

Coronavirus: پدر و مادر در تلاش برای پیدا کردن تابستان مراقبت از کودکان به عنوان بسیاری از اردوگاه های روز قصد اقامت بسته

برای مت داستان اردوگاه مدیر در عید پاک مهر و موم است که یک اردوگاه برای کودکان و جوانان با معلولیت های جسمی لغو فرد در اردوگاه تابستانی بود دشوار است اما واضح است تصمیم با توجه به COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داستان گفت جس بردی در 980 CFPL را بعد از ظهر جمعه نشان می دهد اردوگاه روشن مجازی اردوگاه تابستان امسال به امید حصول اطمینان از کمپ باید از این فرصت برای پیوند با دیگران است.

“ما می خواستیم برای ارائه یک پلت فرم است که اجازه می دهد ما به کمپ هنوز هم احساس می کنم وصل” گفت: داستان “و هنوز هم قادر به اجتماعی با یکدیگر (با) برخی از سرگرم کننده فعالیت های اردوگاه.”

ادامه مطلب: https://globalnews.ca/اخبار/5816468/غذا-برنامه-تورنتو-تابستان-اردوگاه/

داستان گفت: اردوگاه Woodeden در لندن تنظیم شده است به ارائه انواع مختلفی از فعالیت ها از جمله “هنر و صنایع دستی و ورزشی و بازی در فضای باز ماجراجویی مهارت های زندگی, موسیقی و درام است.”

“هر روز ما در حال رفتن به ارائه برخی از فعالیت های مختلف [که] کمپ می توانید در خانه و با خانواده خود و سپس آنها می توانند بر روی این پلت فرم به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها انجام داده ایم با دوستان خود به طوری که آنها هنوز هم متصل در اردوگاه اما فقط آنلاین است.”

دنج آتش گرفتن نیست بوت کردن یا. داستان می گوید: این اردوگاه در نظر دارد تا “… چند زنده آتش (پس) این کمپ می تواند (آنلاین) و آواز خواندن آهنگ همراه با (کارکنان و داوطلبان).”

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حال حاضر این اردوگاه در حال برگزاری است جمع آوری کمک به نام 21 بار به چالش بکشد.

“شما در پست یک ویدیو از خودتان انجام چیزی 21 بار و پس از آن اهدا $21 و آن را به سمت کمک به مجازی اردوگاه [و] تجهیزات بودجه توضیح داد:” داستان.

“نیاز به این همه تجهیزات است که هنوز هم وجود دارد اما قادر به جمع آوری پول برای آن تا به حال تاثیر عمیقی بر خانواده است.

را پدر و مادر قادر به فرستادن بچه های خود را به اردوگاه تابستانی در این سال ؟

را پدر و مادر قادر به فرستادن بچه های خود را به اردوگاه تابستانی در این سال ؟

در جای دیگر در این شهر بزرگ تئاتر شرکت خود ارائه مجازی, درام, برنامه این تابستان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

کمپ قرار داده خواهد شد در یک تماس ویدیویی گروهی و همکاری و تعامل در, درام, فیلم, بازی, بداهه, هنر, پروژه های, نقش و صحنه همراه با موسیقی و حرکت و فعالیت و رقص احزاب است.

آثار آجر آکادمی نیز ارائه مجازی اردوگاه های مربوط به لگو های کنکوری و نرم افزار تلفن همراه طراحی و توسعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: یک شب تابستان اردوگاه های لغو شده در B. C. با توجه به COVID-19 نگرانی

شهر لندن اعلام کرده است که لغو آن روز تابستان اردوگاه های برنامه نویسی و همچنین تمام ژوئن رهبری برنامه نویسی و ژوئن PA اردوگاه های روز.

این شهرستان می گوید: تمام ثبت نام خواهد شد به طور خودکار پرداخت.

محلی دیگر اردوگاه ها که خود را لغو اردوهای تابستانی عبارتند از:

-با فایل های از 980 CFPL را Jacquelyn Lebel

مشاهده link ”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>