Coronavirus: Long-distance و زن و شوهر از ماسک برای جلوگیری از COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شوهر و همسر تیم در حال کار با هم برای کمک به کسانی که نیاز به facemasks در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — از جمله در ایران.

رشید احمد و Verdah ازدواج در سال 2018 اما در کشورهای مختلف است. Verdah در حال انتظار برای ویزا از دولت کانادا و نمی تواند ایران را ترک تا زمانی که او آن را دریافت.

رشید در ضمن زندگی در ساسکاتون.

“این بسیار عاطفی برای ما زمانی که همسر من در واقع گریه می کند گاهی اوقات و من باید برای غلبه بر استرس که برای او به قوی تر در داخل به طوری که من می تواند کمک به او گفت:” اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان گزارش موارد جدید COVID-19 آوردن مجموع 52

“هر کس [در ایران] است که تنش و ترس بیش از حد چرا که آنها در حال تماشای اخبار و پیدا کردن که بسیاری از مردم در حال مرگ هر روز و برخی از آنها دوستان و خانواده خود را.

رشید نگران است چرا که coronavirus و COVID-19 ایران را ویران کرده اند. به گزارش ایران وزارت بهداشت و درمان کشور بیش از 21,000 موارد و تقریبا 1,700 مرگ و میر — به معنی کسی که می میرد از COVID-19 هر 10 دقیقه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای ایمن ماندن Verdah شده است در انزوا به 25 روز است.

ادامه مطلب: ایران در رد coronavirus کمک از آمریکا و به نقل از تئوری توطئه

او شروع به ساخت ماسک برای ماندن مشغول به محافظت از سالمندان و حفظ منابع رایگان برای حرفه ای پزشکی است که در حال حاضر به اندازه کافی ندارد. آمریکا تحریم های جلوگیری از بسیاری از چیزها از جمله تجهیزات پزشکی از ورود به کشور. سیاست اتحاد چپ پزشکان و پرستاران در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

رشید و مادر خود را آغاز کرده اند که ساخت ماسک در ساسکاتون و به دنبال کمک های مالی به طوری که Verdah می توانید خرید تجهیزات را بیشتر. Verdah و خانواده اش ساخته شده 300 ماسک در دو روز با توجه به رشید.

ادامه مطلب: ساسکاتون مرد ترس ایران تنش را نگه دارید از هم جدا خانواده

رشید گفت که او امیدوار است این ماسک کمک کند و او و Verdah می توانید بیشتر.

اما بالاتر از همه او می خواهد برای دیدن همسر خود را امن در کانادا.

“من امیدوارم که ما قادر خواهد بود به او را در اینجا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است چرا که هر زمان که من می بینم … که نخست وزیر است که کمک به مردم دیگر به خانواده خود را [اینجا] من همیشه فکر می کنم در مورد همسر من است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>