Coronavirus: مراقبت طولانی مدت خانه در انظار به مجلس عوام مجموعه به بازگشت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به مجلس عوام بازده شنبه در تلاش برای تصویب دستمزد یارانه لایحه برای کمک به محاصره کسب و کار در طول COVID-19 بحران کانادا نیز باید با ادعا عمده مشکلات در دراز مدت مراقبت از خانه.

یک گروه خانه برای بزرگسالان معلول فقط در شمال تورنتو, Ont., گزارش می دهد که شیوع وجود رهبری بیشترین حمایت شخصی کارگران به راه رفتن کردن کار پنج شنبه.

ادامه مطلب: آنچه که قبل از از بین بردن عزیزان از خانه های پرستاری در میان COVID-19

در ضمن منطقه ای مقامات بهداشتی در کبک گرفته اند بیش از دو امکانات پس از مسائل نگران کننده پدید آمده در روزهای اخیر.

مونترال-منطقه سلامت در قدرت می گوید این خواسته وزارت بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی برای حق به محل متعلق به بخش خصوصی اقامت Herron تحت مدیریت خود را پس از شیوع COVID-19.

CIUSSS Ouest-de-l’Ile-de-مونترال در بیانیه ای گفت: این اعزام یک مدیر برای اطمینان بهتر کنترل اوضاع در این تاسیسات که در آن دو نفر کشته شده اند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فقدان آموزش برای مراقبت از خانه کارگر می تواند سوخت COVID-19 گسترش

فقدان آموزش برای مراقبت از خانه کارگر می تواند سوخت COVID-19 گسترش

“ما تیم بسیار بسیج به اطمینان حاصل شود که ساکنان دریافت مناسب, مراقبت از” سازمان بهداشت گفت. “ما می دانیم که این یک وضعیت دشوار برای ساکنان و خانواده خود را. ما در حال قرار دادن همه چیز در محل برای اطمینان حاصل شود که وضعیت تحت کنترل است و آن را در روند برقراری ثبات.”

دولت کبک خواست یک گزارش کامل پس از یادگیری یک Montreal Gazette داستان که گفته مقامات دو ساکنان کشته و بسیاری دیگر که تا به حال دریافت درمان مناسب است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“همانطور که برای شرایط خاص ذکر شده زمانی که ما هنوز رتبهدهی نشده است به اتهام تاسیس: ما را تمام سوالات لازم در مورد نحوه بیماران تحت درمان قرار گرفتند” سازمان بهداشت گفت. “با این که ما در حال حاضر مسئول تسهیلات و ما در حال کار بسیار سخت به اطمینان حاصل شود که ساکنان را به بهترین شکل ممکن شرایط زندگی است.”

ادامه مطلب: ایالات متحده coronavirus موارد رسیدن به نیم میلیون مرگ و میر نزدیک به شکوه جهان

در اتاوا دستمزد یارانه لایحه اجازه می دهد تا شرکت ها برای دریافت 75 درصد یارانه در هر یک از کارمندان حقوق و دستمزد.

“فوری ما اولویت این است که مطمئن شوید که هر کس می شود به کمک آنها نیاز دارند. میلیون ها نفر از مردم که نیاز به کمک واجد شرایط نیست برای CERB,” NDP رهبر Jagmeet سینگ گفت. “ما می خواهیم به سرعت تصویب یارانه دستمزد و رفع شکاف در CERB بنابراین هیچ کس پشت سر گذاشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما متعهد به برگزاری این دولت به حساب در همه گیر اما ما نمی خواهد استفاده از آن به عنوان یک برگ برنده به تاخیر در گرفتن کمک به افرادی که به آن نیاز دارید.”

سه ماهه کبک خانه های پرستاری تایید COVID-19 شیوع

سه ماهه کبک خانه های پرستاری تایید COVID-19 شیوع

نخست وزیر جاستین ترودو قرار است به سخنرانی تلویزیونی خود را به کانادایی ها از مجلس در روز شنبه پس از انجام آن در خارج از خانه گذشته 26 روز.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer همچنین انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس خبری در صبح به بحث دولت در پاسخ به COVID-19 و به یاد بیاورید از خانه.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>