Coronavirus: مارکی فراز امیدوار است برای 51 فصل مسابقه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این خواهد بود که 51 فصل از مسابقات در مارکی فراز اما ما باید صبر کنید برای دیدن هنگامی که و اگر که اتفاق می افتد که ما از طریق جنگ همه گیر از COVID-19.

تا کنون همه چیز فقط به تعویق افتاده بود سالانه و تعطیلات آخر هفته از chuckwagon مسابقه است که در حال تحت فشار قرار دادند به اواخر تابستان و یا اوایل پاییز.

اسب مسابقه فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن در پایان ممکن است که بیش از حد می تواند به تاخیر افتاد.

ادامه مطلب: ساسکاتون غربی توسعه موزه به دنبال تصاویر برای coronavirus نمایشگاه

“ما فوق العاده مدیریت در اسب مسابقه پیگیری و آنها مشغول به کار هستند و آنها در حال کار با ما داخلی مدیران اینجا در Prairieland پارک می گوید:” کریستی Rempel مدیر بازاریابی برای ساسکاتون Prairieland پارک شرکت.

“ما قطعا می خواهید برای اجرای این فصل اما ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که ما به دنبال قوانین در رابطه فیزیکی فاصله و تمام الزامات اجباری قرار توسط استان است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ورزشکاران در هر ورزشی نیاز به زمان برای آماده سازی و زمان برای رسیدن به سرعت. این thoroughbreds در مارکی فراز و سوارکاران یکسان هستند اما در حال حاضر انبارهای در اموال نیست و این نوع آماده سازی شده است را در خود نگه دارد در حال حاضر.

مشاهده link ”

“ما در حال تماشای محدودیتی در تجمعات چرا که ما نیاز به طرفداران در می ایستد. و محدودیت در گردهمایی نیز به انبارها و زمان آن است که رفتن را به مربیان اینجا و اسب های آماده رفتن”

این سوارکاران خود موضوع دیگری است که بسیاری از کسانی که مسابقه در مارکی فراز از کشورهایی مانند جامائیکا و ترینیداد و توباگو است. بنابراین تا زمانی که ممنوعیت سفر برداشته آنها در کشور است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آهنگ در سراسر کشور هر چند در حال بسته شدن تعلیق و نه رفتن به جلو با در حال اجرا است. برخی از آنها در حال اجرا هستند اما بدون طرفداران در غرفه” Rempel گفت.

ادامه مطلب: سال اول رجینا قوچ سر مربی ارائه شده با چالش منحصر به فرد در میان COVID-19

“ما نیاز به سه نفر از کسانی که با هم. اسب طرفداران و سوارکاران بنابراین ما از نزدیک نظارت بر آنچه که ما مجاز به انجام این کار در آینده ای نزدیک است.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>