Coronavirus: مونترال تماس مبتنی بر ردیابی وب سایت با هدف کمک به صنعت خدمات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مونترال تحقیقات و بازاریابی شرکت امیدوار است یک تماس جدید ردیابی وب سایت کمک خواهد کرد که ایجاد اعتماد بین مشتریان و کافه ها و رستوران ها در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این شرکت به تازگی راه اندازی وب سایت, http://www.juststayopen.com. این یک وب سایت رایگان باز به هر نوار یا رستوران در کبک. کافه یا رستوران می تواند ثبت نام خود را ایجاد آنلاین.

سپس, زمانی که یک کاربر در حال رفتن به یک نهاد است که ثبت نام آنها همچنین می توانید ثبت نام کنید که آنها حضور داشتند که بعد. Lanla نگه می دارد و حامی اطلاعات شخصی دلایل حفظ حریم خصوصی. اگر یک رستوران کشف یک COVID-19 شیوع آن تماس Lanla که پس از آن می رود از طریق خود رجیستری از افراد است.

“من فکر می کنم این یک گام در مسیر درست” گفت: Richard Zeidel یک شریک در Lanla. “وجود دارد هیچ گلوله نقره ای. اما همه نگران ایمنی و تماس با ردیابی و این فقط یکی دیگر از ابزار است.”

وب سایت راه اندازی شد این هفته. Zeidel می گوید Lanla کار کرده با صنعت خدمات برای 15 سال و می خواستم به سعی کنید و آن را کمک به دست به عنوان رستوران ها و میله های زندان همچنان به مبارزه در طول COVID-19 بحران است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: جدید COVID-19 نرم افزار برای آگاه ساختن کاربر مقابل تماس با ردیابی می گوید Hajdu

Coronavirus: جدید COVID-19 نرم افزار برای آگاه ساختن کاربر مقابل تماس با ردیابی می گوید Hajdu

“آن را به طور مستقیم در خط با بهداشت عمومی توصیه. در حالی که آن را اجباری نیست این فقط یک حس مشترک با رویکرد کمک به مدیریت ایمنی کارکنان و مشتریان گفت:” Zeidel. “آن را از چپ به افراد اگر آنها می خواهند برای رفتن به یک رستوران یا نوار. اما اگر شما می خواهید به بازدید از آن مهم است که بدانید اضافی وجود دارد احتیاطی در محل.”

می آید در زمانی که صنعت خدمات است که هنوز هم در حال مبارزه و چند صد نفر جوان در کبک آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در خانه احزاب و رفتن به میله.

چارلز Landry رئیس جمهور کبک نوار و میخانه صاحبان انجمن می گوید او امیدوار وب سایت کمک خواهد کرد که ایجاد اعتماد در مشتریان.

“ما خوشحال می شود اما در همان زمان کسب و کار راه پایین تر” Landry گفت. “این فقط یک ابزار است که مردم تکیه می کنند و برخی از اعتماد به نوار.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

St-Hubert زنجیره ای ثبت نام همه از آن 114 کبک رستوران با سایت.

“ما نمی خواهیم به بستن دوباره آن خواهد بود بسیار بد برای صنعت” گفت: Josee Vaillancourt, مدیر ارتباطات برای بچه St. Hubert. “پس همه بدان معنی است که ما می توانید استفاده کنید برای اطمینان از ما سالم بماند, مشتری, کارکنان, من فکر می کنم آن را واقعا یک اندازه خوب است.”

تا کنون چند صد رستوران ها در حال حاضر ثبت نام در سایت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>