Coronavirus: مونترال گردشگری را به یک ضربه عظیم در درآمد با توجه به COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

با بسیاری از کسب و کار بازگشایی مونترال خرده فروشی سرمایه سنت-کاترین خیابانی است که به دنبال شلوغ تر از آن بود که دو ماه پیش.

اما نبرد با COVID-19 به مراتب بیش از و خرده فروشی درآمد آینده از گردشگران در نظر گرفتن یک ضربه عظیم.

“این ویرانگر به یک نقطه بالا — شما فکر می کنم در مورد تمام جشنواره تمام گردشگری استفاده می شود که به ارمغان می آورد از کبک از کانادا از خارج از کشور ما می گوید:” مارک فورتین کبک رئیس جمهور با شورای خرده فروشی کانادا.

صنعت گردشگری به طور معمول تولید 4.5 میلیارد دلار در هر سال به مونترال اقتصاد است. در این سال از آن خواهد شد هیچ جا نزدیک به آن است.

“برای این تابستان ما در حال رفتن به قادر خواهید بود برای به دست آوردن که پشت همه چیز لغو شده است,” فورتین گفت او امیدوار است که بازدید کنندگان از بقیه کبک را به مونترال برای تجربه یک توریست شیوه زندگی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما امیدوار Quebecers در حال رفتن به می خواهم برای آمدن به مونترال و بازدید رفتن به موزه ها, آنها در حال رفتن به مطمئن شوید که وجود دارد رفتن به فاصله در محل, اما شما در حال رفتن به قادر به شرکت در این شهر و آن را فعال می کند,” فورتین گفت: اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: Coronavirus: Quebec کشتی کروز صنعت نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از لغو فصل

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

تمام حوادث تابستان لغو شده اند تا حداقل Aug. 31st چیزی است که آمار صنعت هتل ،

“تمام آنچه که ما تا به حال در رزرو تا پایان ماه ژوئن لغو شده است و ما با دریافت بیشتر از لغو رزرو” گفت: حوا Paré, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مونترال هتل های انجمن.

بسیاری از هتل ها باقی مانده اند باز در گیر با اقدامات ایمنی در محل Paré گفت. مدیران دعوت مردم به صرف شب.

“ما باز به استقبال هر Montrealers که می خواهید را به یک استراحت و کمی staycation هستید با این حال ما هنوز هم تعدادی از خدمات است که هنوز هم نزدیک استخر هنوز بسته رستوران بسته است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: Quebec صنعت گردشگری می پرسد برای بازگشایی برنامه از استان

Cresent خیابان نیز به طور معمول گردشگری نقطه داغ, اما در این سال آن عمدتا خالی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد بسیاری از کسب و کار که آیا آن ارتباط من و یا دیگران که واقعا تکیه بر گردشگری برای دریافت از طریق این سال می گوید:” استیو Siozos رئیس Cresent خیابان تجار انجمن.

عدم گردشگری و آهسته rollout به بازگشایی بیشتر کسب و کار باعث می شود آن را دشوار برای رفتن تجار محلی.

“در میلیون ها نفر هر کسب و کار را از دست دادن در هر نقطه بین 25-50 درصد از درآمد سالانه خود را,” Siozos گفت: اخبار جهانی است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>