Coronavirus: بیشتر COVID-19 محدودیت آرامی در حال برداشته سراسر کانادا

برخی از گام های قابل توجهی را گرفته خواهد شد امروز در روند آهسته از لغو محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن گسترش COVID-19 همه گیر در کانادا.

کبک, که حساب برای بیش از نیمی از کشور, رمان coronavirus موارد است که بازگشایی, مدارس ابتدایی و daycares خارج از مونترال منطقه است.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

دانش آموزان خواهد بود موضوع را به فاصله فیزیکی و مکرر شستن دست در حالی که مسئولان مدرسه به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی برای تمیز کردن و ضد عفونی.

حضور و غیاب اما اجباری نیست و دو تخته مدرسه گفته اند کانادا مطبوعات که بسیاری از دانش آموزان خود را به ماندن در خانه در حال حاضر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

کبک نیز اجازه می دهد اکثر فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال به باز امروز اما تحت فشار قرار دادند باز کردن تاریخ برای مدارس و کسب و کارهای دیگر در سخت ضربه کلانشهر 25 مه به عنوان مورد شماره های باقی مانده وجود دارد ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: بچه ها و پدر و مادر که مایل به بازگشت به محبوب playsites

Coronavirus: بچه ها و پدر و مادر که مایل به بازگشت به محبوب playsites

در ضمن انتاریو است که اجازه می دهد غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن به صورت منظقه وانت امروز پس از اجازه دادن به سخت افزار و ایمنی فروشگاه های عرضه به بازگشایی در آخر هفته.

آن را نیز باز آن استانی, پارک, اگر بازدید کننده باید پایبند به, فیزیکی, فاصله, قوانین و کمپینگ پارک زمینه سواحل و زمین های بازی بسته باقی خواهد ماند.

آلبرتا است, همچنین برنامه ریزی اجازه می دهد تا برخی از فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن این هفته در حالی که ساسکاچوان و مانیتوبا به تدریج شروع به بازگشایی در هفته گذشته.

ادامه مطلب: کانادا تقریبا در 5K coronavirus مرگ و میر نزدیک به 69K موارد — بیش از 32K فعال

بریتیش کلمبیا تدریجی است در بازگشایی اقتصاد خود را با برخی از خدمات بهداشتی درمانی و رسانه های خرده فروشی و رستوران ها و سالن های موزه ها و از سرگیری برخی از عملیات در اواسط ماه مه.

در طرف دیگر از کشور, نیوفاندلند و لابرادور است که اجازه می دهد برخی از روش های پزشکی برای از سرگیری امروز به عنوان به خوبی به عنوان کم خطر فعالیت های مانند گلف, شکار و ماهیگیری. کم خطر کسب و کار از جمله مراکز باغ و حرفه ای و خدمات مانند شرکت های حقوقی نیز بازگشایی شده است.

از این صبح کانادا ثبت شده بود 68,848 تایید و presumptive COVID-19 موارد از جمله 4,871 مرگ و میر و 32,109 موارد حل و فصل شود.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر