Coronavirus N. S. جرم تیراندازی قرار داده و نور افکن در خشونت خانگی. در اینجا چگونه به بحث در مورد آن

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بین coronavirus همه گیر و حمله به طور مستقیم قبل از بدترین کشتار جمعی در کانادا مدرن, تاریخچه خشونت — که حساب برای یکی از پنج قتل در کانادا و کشته شدن زنان به میزان 4.5 برابر بیشتر از مردان شده است محوری مستقیما در کانون توجه است.

یک بیماری همه گیر در یک بیماری همه گیر به عنوان بسیاری گرفته اند به نوشتن.

ادامه مطلب: او شاهد N. S. توده تیرانداز خشونت. او هنوز در تلاش برای شنیده می شود

با وجود توجه دکتر Kari Sampsel یک پزشک اورژانس و پزشکی مدیر و تجاوز جنسی و شریک سوء استفاده از برنامه مراقبت در اتاوا بیمارستان می گوید هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن به سمت destigmatizing گفتگو در مورد شریک صمیمی خشونت است. او می گوید: ما نیاز به عادی سازی این گفتگوها اگر ما در حال رفتن به به طور موثر تر دخالت کند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من تلاش بسیار سخت برای دریافت کلمه است که آن را OK به درخواست است.”

اگر شما تا کنون فکر کردم کسی در نزدیکی شما بود که مورد آزار قرار گرفته اما شما نمی دانید که در آن برای شروع وجود دارد بسیاری از مردم مانند Sampsel که ایستاده و آماده برای کمک به.

هیچ شرم در نیاز به کمک مرور گفتگو می گوید: کارن ماسون, co-founder حمایت از بازماندگان از سوء استفاده و آسیب مغزی از طریق پژوهش (افزایش می یابد).

“این ما را یک زمان واقعا طولانی برای دریافت فراتر از آن جاسازی شده و قدیمی-مدرسه تصور که آنچه اتفاق می افتد در کسی که خانواده خود را کسب و کار” میسون می گوید.

شیوع کروناویروس: که منتشر سیاست مختصر در COVID-19 و جنسيت

شیوع کروناویروس: که منتشر سیاست مختصر در COVID-19 و جنسيت

که مکالمات مسدود کننده اغلب مرکب عدم اطمینان بیش از آنچه که می گویند او می گوید: — یک عدم قطعیت نیست که محدود به برادران و خواهران و دوستان و یا همسایه ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وکلا و قضات و پزشکان و پرستاران و سایر متخصصان نیاز آموزش و پرورش و آموزش بیش از حد میسون می گوید چرا که در نهایت مهم نیست که شما و یا که در آن شما کار می کنند “ما واقعا نیاز به نه تماشاگران. ما نیاز به مراقبت از هر یک از دیگر.”

خشونت اجتماعی است مشکل مربوط به کل جوامع آنجلا می گوید ماری MacDougall مدیر اجرایی ضرب و شتم زنان خدمات پشتیبانی (BWSS) در B. C.

“آنچه که ما تمایل به انجام درمان هر یک از این حوادث به عنوان ایستاده به تنهایی و به عنوان فردی حوادث” MacDougall می گوید. “آنها هستند اما آنها نیز بخشی از اجتماعی-فرهنگی پارچه در جامعه کانادا.”

ادامه مطلب: سوء استفاده ex نمی ملاقات در طول coronavirus بیماری همه گیر. چگونه او می تواند انتخاب کنید تا بچه ها ؟

بیشتر مردم به نظر می رسد هشدار به این واقعیت است که به تازگی او می گوید:. در BWSS بحران خط فیلدینگ تماس بیشتر از حد معمول از خانواده و دوستان و همکاران و همسایگان نگران کسی می دانند که گیر کرده در خانه به طور نامحدود با خود بدرفتار.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اگر شما می خواهید برای نخستین بار باز کردن این موضوع Dalya اسرائیل, مدیر اجرایی WAVAW مرکز بحران تجاوز به عنف توصیه frontloading سوالات خود را.

می گویند چیزهایی مانند: “من می دانم که می توان آن را واقعا ترسناک به بحث در مورد خشونت است که شما تجربه کرده ام اما من می خواهم شما بدانید که من یک فرد سالم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و یا: “من درک می کنم که بدون خشونت است که هر کسی تقصیر, اما من می خواهم به شما ارائه مراقبت.”

ماسون توصیه peppering جملات خود را با حمایت یادآوری: “شما سزاوار نیست این” “این تقصیر شما نیست,” “آیا شما ایمن است ؟” یا “چه می توانم انجام برای حمایت از شما؟”

هر دو ماسون و اسرائیل موافق زبان کلیدی است.

“راه که کسی پاسخ این اولین بار است که مردمی فاش بسیار حیاتی به مسیر چگونه آنها را در ادامه این جاده به سمت بهبود و عدالت می گوید:” اسرائیل است.

با که در ذهن او می گوید: بهتر است برای پاسخ با چگونه شما “می خواهید برای دریافت این فرد” و یا ارتکاب هر نوع تلافی جویانه عمل می کند.

“کسی نمی تواند به کسی که آسیب رساندن به آنها را ناپدید می شوند از جهان خود را” اسرائیل می گوید. این هزینه می تواند برخی از مردم خانه های خود جامعه و دیگر شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند و حتی حضانت فرزندان خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ترس از انزوا و او را آرام نگه داشته و از طریق سال است. او انجام داده بودن سکوت

کریستی Yuris مدیر برنامه در پایان دادن به خشونت ارتباط از میلاد می گوید: بهترین چیز شما می توانید انجام دهید این است آن را روشن حمایت خود را خواهد شد در حال اجرا.

“آنهائی که در این نوع از روابط اغلب احساس می کنید فشار زیادی از دوستان و خانواده از جامعه به ترک” Yuris می گوید. اما او می افزاید: “آنها ممکن است آماده شود که این گفتگو است.”

چگونه Natalia Jimenez جان سالم به در یک اقدام به قتل

چگونه Natalia Jimenez جان سالم به در یک اقدام به قتل

گرفتن مکالمه راست می گوید Sampsel — به خصوص در محیط پزشکی.

“شما می توانید کشتی های در حال عبور در باد, پس به صحبت می کنند زمانی که شما در حال آمدن به عقب و جلو از تمام چیزهایی که شما در حال انجام,” او می گوید. این یک بخشی از دلیل که چرا Sampsel شاخه برنامه هایی مانند خود او: آنها طراحی شده برای زمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یک دنیای ایده آل او می گوید: در آنجا خواهد بود “true جهانی غربالگری” در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات به معنی بدون توجه به آنچه در درمان یک فرد می آید برای آنها خواهد بود پرسید: سوال در مورد امنیت خود و تجربیات خود را با خشونت به عنوان بخشی از یک تاریخچه پزشکی.

“ما را انتخاب کنید تا بسیاری از مردم بیش از ما در حال حاضر در حال انجام است چرا که ما نمی پرسند.”

در حوزه قانونی ویکی, قانون می گوید: یکی از دلایل مردم نمی پرسند که ناراحتی احتمال تشدید عدم آموزش اجباری.

ادامه مطلب: هنگامی که خانه نیست امن — چگونه coronavirus قرار می دهد همسایگان در خط مقدم جبهه از سوء استفاده

“این مسائل پیچیده و متنوع و متفاوت رویکرد به این سوالات را بپرسید و خود را گرفتن پرچم قرمز می گوید:” یک وکیل با افزایش قانونی زنان در مرکز.

که عدم اطمینان بیش از چگونه به بپرسید که آیا به درخواست — که بیشتر مرکب چه چیزی برای انجام با این اطلاعات زمانی که یک فرد فاش قانون می گوید.

“یکی دیگر از دلایل که چرا ما نمی بپرسید این پرسش است که دلیل قانونی خود سیستم است نه یک مکان امن برای زنان به افشای خشونت” او می گوید.

در برخی از موارد افشا شده اند ملاقات با حمله به شخصیت آن فرد و یا اتهامات آنها در حال دروغ گفتن و یا آنها فقط “کاملا بر این باور نیست.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آیا ما را از دست ندهید, Nova Scotia تیراندازی علائم هشدار دهنده — اخراج و یا آنها ؟

این مهم است به یاد داشته باشید که چقدر گسترده به مسئله خشونت است می گوید: Tracie Afifi استاد در دانشگاه مانیتوبا و سردبیر از کودک آزاری & غفلت.

“خشونت علیه زنان و کودکان یک مشکل بزرگ در کانادا و اغلب مردم درک نمی کنند این یک مشکل در اینجا آنها فکر می کنم شاید این مشکل در کشورهای مختلف” Afifi می گوید.

اما کانادا سیستم ایمنی بدن است. یکی در هر چهار پلیس-گزارش جرایم خشونت آمیز است که خشونت خانگی یک زن کشته شده است توسط شریک صمیمی او به طور متوسط هر شش ماه — و کسانی که آمار که تا قبل COVID-19.

بر اساس رایزنی با خط مقدم ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور, دولت فدرال اشاره کرد 20 تا 30 درصد به طور متوسط افزایش در تقاضا برای سازمان است که در حمایت از قربانیان خشونت مبتنی بر جنسیت از جمله به عنوان پناهگاه و بحران خطوط. BWSS که در آن MacDougall آثار گزارش شده است 400 درصد افزایش در تماس از اواسط ماه مارس.

ادامه مطلب: پناهگاه در خط مقدم کمک به زنان فرار خشونت — اما آنها نیز در بحران

همه گیر نیاز کانادا به نوآوری می گوید Afifi را تنظیم کنید و مطمئن شوید که مداخلات قرار نیست خانواده ها در حال حاضر جدا شده به دلیل فاصله فیزیکی در خطر بیشتر برای خشونت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نیاز به فکر می کنم از راه هایی برای نگه داشتن مردم امن است.”

در پاییز سال 2019 همانطور که ما با نزدیک شدن به سالگرد 30 از École Polytechnique قتل عام اخبار جهانی در زمان یک نگاه در عمق در راه است که در آن خشونت علیه زنان است و نه بهبود یافته در دهه های پس از.

شما می توانید پروژه کامل در اینجا.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه خشونت مبتنی بر جنسیت این منابع می تواند کمک کند.

— با فایل های از کانادا مطبوعات

[email protected]

@Jane_Gerster

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>