Coronavirus: هیچ آسان برای رفع مشکلات در کانادا پرستاری خانه های بازنشستگی

برای سال, کسانی که به زندگی و کار در پرستاری و خانه های بازنشستگی در سراسر کشور تلاش کرده اند به سبب شیوع مراقبان تلاش برای حفظ یک سطح پایه از مراقبت و کرامت برای پیری و بیمار کانادایی.

این اتفاق افتاد در پشت درهای بسته گفت: Carole Estabrooks استاد در دانشکده پرستاری در دانشگاه آلبرتا با مردم به طور معمول تنها دانستن دولت از چیزهایی که اگر آنها و یا عزیزان خود را به مراقبت طولانی مدت تسهیلات.

سپس coronavirus همه گیر زده و کاستی گرایید.

ادامه مطلب: چگونه کانادا خانه های سالمندان می تواند ثابت برای جلوگیری از تکرار COVID-19 شیوع

“این نه تنها درخشش نور از آن میدرخشید آبشار از چراغ های هالوژن” گفت: Estabrooks که جمع آوری داده ها در دراز مدت مراقبت از 15 سال است.

“و مردم را به وحشت انداخت و آنها در حال گوش دادن در حال حاضر,” او گفت:. “اما خدای من چه آن را در زمان.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک مرد در 80s درگذشت COVID-19 در اوایل ماه مارس پس از تبدیل شدن به آلوده رمان coronavirus در Lynn Valley مرکز مراقبت در North Vancouver, B. C. این بود که کانادا در اعتراض به این بیماری همه گیر و آغاز یک راش از شیوع بیماری و بحران در مراقبت از خانه ها در سراسر کشور است.

“او نمی خواهم به مرگ به تنهایی’: دل دختر صحبت می کند در مورد مادر و نهایی روز در کلگری خانه سالمندان

“او نمی خواهم به مرگ به تنهایی’: دل دختر صحبت می کند در مورد مادر و نهایی روز در کلگری خانه سالمندان

مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات در حال حاضر حساب برای بیش از 80 درصد از حدود 4,500 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در کانادا.

“من آن را خوش خیم غفلت” گفت: Estabrooks علمی مدیر برای دانشگاه ترجمه تحقیق در مراقبت از سالمند یک برنامه با هدف بهبود سیستم.

“هیچ کس مجموعه ای از طرح یک سیستم است که صدمه دیده باشند.”

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو وعده بیشتر COVID-19 کمک آمده از اتاوا

این چیزی است که اتفاق افتاده است هر چند, او گفت:, و در حالی که سیاست گذاران و سیاستمداران متعهد به پیدا کردن یک تعمیر, راه برای تغییر همچنان نامشخص است.

در حالی که داده ها نشان می دهد در دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر جهان دچار بی جهت از COVID-19 ساکنان در کانادا سیستم به نظر می رسد رنج می برند بیش از دیگران است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

داده های بین المللی را دشوار است به مقایسه هر چند یک تجزیه و تحلیل توسط محققان در دانشگاه اتاوا دانشگاه بریتیش کلمبیا و مدرسه اقتصاد لندن اهدا کرده اند کانادا نگران تمایز داشتن بالاترین نسبت COVID-19 مرگ و میر مربوط به مراقبت از خانه های 14 کشور مورد مطالعه به عنوان از آوریل 26.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اساسی resdesign مورد نیاز است Estabrooks گفت: اما آن است که فوق العاده پیچیده است. مراقبت دراز مدت است از یک حوزه قضایی استان و آن را متفاوت از استان به استان است.

برامپتون شهردار نگران پس از 105 سال مادر بزرگ درخواست برای آب در خانه سالمندان جواب داده نشده

برامپتون شهردار نگران پس از 105 سال مادر بزرگ درخواست برای آب در خانه سالمندان جواب داده نشده

یک چیزی که آنها به طور معمول در مشترک او گفت: در حال کارکنان کم دستمزد کارگران پاره وقت _ و understaffed که در آن است.

شخصی در حمایت از کارگران انجام بخش عمده ای از مراقبت در این خانه اما آنها تا حد زیادی غیر قابل تنظیم. هیچ استاندارد برای آموزش و پرورش آنها بدون مجوز و شرایط ورود متفاوت از حوزه قضایی به حوزه قضایی است.

که باعث می شود آن را دشوار است به تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از وجود دارد, اجازه دهید به تنهایی می دانم که اگر کانادا به اندازه کافی.

Estabrooks و تیم او شده اند جمع آوری داده های آنها می تواند در آن دسته از کارگران و بسیاری از زنان مهاجر کارگر در چندین مراقبت از خانه به سنگ فرش با هم ساعت آنها نیاز به یک حقوق و دستمزد کامل. آنها اغلب بدون سود و یا حتی مریض روز و این کار فوق العاده دشوار و استرس زا حتی قبل از این بیماری همه گیر.

نخست وزیر جاستین ترودو به تازگی اعلام کرد که 4 دلار-میلیارد دلار طرح به افزایش پرداخت برای کارگران خط مقدم از جمله کسانی که در دراز مدت مراقبت از خانه.

اما کانادا نمی تواند به عقب برویم به پرداخت این کارگران حداقل دستمزد پس از همه گیر شده است گفت: حسن Yussuff رئیس کنگره کار کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

این سازمان منتشر کرده است 21 توصیه برای بهبود مراقبت دراز مدت پس از بحران گذشته از جمله دستمزد بالاتر و وضع کارکنان نسبت. آن را نیز توصیه می کند از بین بردن خانه های خصوصی و افزایش فدرال نظارت طولانی مدت, مراقبت از بخشی از کانادا بهداشتی عمل می کنند.

این کنگره گفت: خانه های خصوصی و عمومی بهداشت و درمان-مراقبت از منافع نقطه مخالف آنها به عنوان تلاش برای به حداکثر رساندن سود اغلب در حمایت از کارگران است.

این یک برنامه فدرال NDP در حال حاضر پشتیبانی می کند.

خانه سالمندان کارکنان در Bobcaygeon, Ont. فایل طرح دعوی در دادگاه بیش از مثبت کاذب COVID-19 نتایج آزمون

خانه سالمندان کارکنان در Bobcaygeon, Ont. فایل طرح دعوی در دادگاه بیش از مثبت کاذب COVID-19 نتایج آزمون

برخی از ادبیات پیشنهاد کرده است خانه های خصوصی در ارتباط با کیفیت پایین تر از مراقبت با توجه به الیزابت کوان محقق ارشد در کانادا کار کنگره است.

انتاریو سلامت ائتلاف یک تقویت کننده بهداشت عمومی, مراقبت از داده های جمع آوری شده مربوط به COVID-19 مرگ و میر در انتفاعی, غیر انتفاعی, عمومی و خانه ها در این استان از مارس 28 آوریل تا 5.

در خانه که در آن وجود دارد, مرگ و میر بسیاری از مرگ و میر ناشی از کل تعداد تخت برای سود خانه بود و نه درصد است. نسبت بود 5.25 درصد غیر انتفاعی خانه و 3.6 درصد در خانه های شهری. تحلیل نگاه در حدود 95 خانه در انتاریو حتی اگر وجود دارد نزدیک به 200 خانه با شیوع بیماری در آن زمان است.

دکتر سمیر سینها مدیر تحقیقات سیاستگذاری سلامت در موسسه ملی پیری در دانشگاه رایرسون گفت: آن هنوز روشن نشده و اگر وجود دارد تفاوت عمده بین سود و یا خانه های شخصی این زود به همه گیر. تمام مدل های مراقبت دراز مدت شده است در مبارزه با مشکلات مشابه برای مدت زمان طولانی او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آنچه که قبل از از بین بردن عزیزان از خانه های پرستاری در میان COVID-19

جمعیت کانادا مسن تر شدن مردم زندگی طولانی تر و پیچیده تر سلامت و نیازهای اجتماعی. نرخ بيماران مبتلا به زوال عقل در دراز مدت مراقبت از خانه در حال افزایش است.

“من فکر نمی کنم که کمک های مالی از این خانه نگه داشته است سرعت به سطح مراقبت از آنها انتظار می رود به ارائه” سینها گفت.

انتاریو وزیر مراقبت دراز مدت Merrilee فولرتون اذعان کرد که استان را سیستم “شکسته” و با تحمل سالها غفلت. او وعده داده شده پس از بررسی همه گیر شده است.

و این چیزی است که همه از کانادا نیاز به بیش از حد سینها گفت.

ترنت Valley Lodge خانه سالمندان “می رود بالا و فراتر از آن” برای ساکنان خود را

ترنت Valley Lodge خانه سالمندان “می رود بالا و فراتر از آن” برای ساکنان خود را

“من نمی دانم که چگونه بسیاری از مرگ و میر ما باید قبل از اینکه ما در واقع انجام این کار,” او گفت:.

فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: آوریل 23 که او با توجه به این ایده از یک “دراز مدت پروژه ملی” به بررسی این موضوع در تمام سطوح دولت.

“وجود دارد قابل توجه اشتها از کانادایی ها و سیاستمداران برای رفع این وضعیت یک بار و برای همه — برای سالمندان در سراسر کشور و برای خانواده خود را که آنها را دوست دارم” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر