Coronavirus: پرستاران اتحادیه خواستار برتر به تجدید نظر ‘بازگشایی ساسکاچوان’

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این ساسکاچوان اتحادیه پرستاران خواستار برتر به تجدید نظر “بازگشایی ساسکاچوان.”

“ما بسیار ترس به ثبت نام پرستاران و مراقبت های بهداشتی کارگران که وقتی لیگ برتر شروع به صحبت می کنند در این شرایط و غرق در افکار در مورد باز کردن این استان قرار می دهد ما در یک موقعیت بسیار مخاطره آمیز” این اتحادیه با رئیس جمهور تریسی Zambory گفت: در مصاحبه با اخبار جهانی است.

“ما وجود دارد سعی کنید به نگه داشتن همه امن است.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان اعلام وضعیت اضطراری به عنوان coronavirus نگرانی های رشد

ساسکاچوان اعلام کرد تعطیلی مدارس در مارس 16 و اعلام وضعیت اضطراری در مارس 18. محدودیت محدود کردن گروه تجمعات کسب و کار از عامل عرض و ارائه خدمات مراقبت شخصی و درمانگاه از انجام روش انتخابی باید دنبال کرد.

به عنوان ساسکاچوان گزارش دو مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبه برتر اسکات وزارت معارف گفت: جزئیات بیشتر در reigniting بخش از اقتصاد می تواند در آینده به عنوان اوایل هفته آینده در صورتی که تعداد پایین باقی می ماند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می توانید شروع به فکر می کنم در مورد آنچه که فرایند بازگشایی ساسکاچوان را مانند” وزارت معارف در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

Coronavirus: مسئولان با توجه به برنامه ریزی برای دوباره باز کردن بخش هایی از اقتصاد ساسکاچوان

Coronavirus: مسئولان با توجه به برنامه ریزی برای دوباره باز کردن بخش هایی از اقتصاد ساسکاچوان

تهاجمی تست و تماس با ردیابی خواهد بود پارامونت به طرح خواهد شد که مرحله به مرحله و تدریجی و ساخت فیزیکی فاصله اقدامات در حال حاضر در محل برتر گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

پرستاران اتحادیه معتقد است که حتی بحث است که نشان می دهد بازگشت به حالت عادی در این نقطه می تواند منصرف کردن مردم از تمرین های اجتماعی و فیزیکی فاصله و ماندن در خانه به خصوص به عنوان آب و هوا گرم تر می شود.

“آخرین چیزی که ما نیاز داریم در ساسکاچوان برای خودمان است و فقط برای دریافت مسیر به صحت چون ما دیدن چند تست روز است که به ما دادن نتایج مثبت” Zambory گفت: پس از یک مورد جدید از COVID-19 گزارش شد شنبه.

در حالی که خود را “بزرگ که همه چیز به دنبال این راه” Zambory گفت: محدودیت ها با هدف متوقف کردن گسترش COVID-19 نیاز به ادامه.

ادامه مطلب: می تواند به شما گرفتن coronavirus دو بار ؟ کره جنوبی گزارش 91 بهبود بیماران آزمایش مثبت

Zambory اشاره کرد که چین که در آن اولین مورد از COVID-19 تأیید شد, مبارزه flareups. کره جنوبی دست و پنجه نرم کردن با مفهوم بیماران شدن reinfected.

“من فکر می کنم ما در استان نیاز به توجه به آنچه اتفاق می افتد در این مناطق از جهان,” او گفت:, توجه, Ontario یافته وضعیت اضطراری برای یک ماه دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: انتاریو گسترش وضعیت اضطراری وعده کمک های بیشتر برای دراز مدت مراقبت از خانه

Zambory است اصرار به ساسکاچوان دولت به “بماند” برای حداقل دو هفته دیگر.

“بیایید نمی شود صحبت کردن در مورد بازگشایی ساسکاچوان هر زمان به زودی,” او گفت:.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>