Coronavirus: سایت کارکنان برای ‘آموزش’ و ارائه ماسک صورت در پاسخ به آبشار نیاگارا تصویری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهردار آبشار نیاگارا, Ont., می گوید این شهرستان خواهد بود “فعال” این آخر هفته آینده در پی یک ویدیو یوتیوب ارسال شده در روز سه شنبه نشان داد که کمی فاصله فیزیکی یا ماسک-استفاده از در خیابان های شلوغ شهر در میان ادامه coronavirus بحران است.

“این بود شلوغ ترین جمعیت است که ما تا به حال در تمام طول سال گفت:” جیم Diodati که گفت این ویدئو نشان داد یک لحظه نادر در یک شهرستان که “شده است بسیار آرام” و “متروک” در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: Coronavirus: ویدئو نشان می دهد که جمعیت های بزرگ و کوچک جسمی در فاصله آبشار نیاگارا

در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز پنجشنبه در Clifton Hill Diodati گفت: پاسخ خواهد بود “له منحنی” سفیر برنامه شامل کارکنان محلی در لباس زرد روشن تی شرت و کلاه ارائه رایگان ضد عفونی کننده دست و همچنین به عنوان ماسک صورت در هزینه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من افتخار می کنم که از این صنعت برای انجام یک چرخش 24 ساعته. آنها درست در بلافاصله و با شدت و در حال رفتن به صندوق این برنامه به طوری که ما می توانیم آموزش و کمک به مردم آگاه از اهمیت رفتار خود را به خاطر ما می خواهیم این را به عنوان امن به بازی” Diodati گفت.

به نظر می رسد فیلم برای نشان دادن صحنه شلوغ در آبشار نیاگارا, Ont.

به نظر می رسد فیلم برای نشان دادن صحنه شلوغ در آبشار نیاگارا, Ont.

این ویدئو گرفته شده در Clifton Hill شنبه شب در نزدیکی جاذبه های مانند آبشار, آسمان, چرخ, نیاگارا جاده سریع السیر و ماجراجویی دایناسور گلف شوکه یوتیوب بسیاری از بینندگان به عنوان جمعیت های بزرگ و طولانی ترکیب اولیه نشان داد کمی فاصله فیزیکی میان ادامه coronavirus بحران است.

“این باعث می شود من خیلی دیوانه” و “این یک رسوایی من نمی توانم باور کنم که مردم انجام می دهند این” فقط در برخی از نظرات ساخته شده در تفریحی خودی کانال یوتیوب که ویژه این فیلم به ضرب گلوله توسط آبشار نیاگارا ساکن کول مورنینگ.

این ویدئو کشیده بود در بیش از 170,000 نمایش پنج شنبه بعد از ظهر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: انتاریو گزارش 103 جدید کروناویروس موارد 0 مرگ و میر; مجموع موارد در 38,210

در این پست نیز مورد توجه این منطقه است افسر پزشکی, سلامت, مصطفی Hirji که به نام صحنه “ناامید کننده است.”

“با فرض معتبر آن را یک نمونه از خوشنودی به COVID-19,” هجری شمسی گفت: در توییتر پست در روز چهارشنبه بعد از ظهر. “افراد کسب و کار, نظر, رهبران, & سازمان های اجرای همه نیاز به گام تا.”

این حادثه در یک زمان می آید نگرانی برای Hirji و بهداشت عمومی که گزارش شده دو برابر شدن فعال موارد در گذشته ده روز 47 همانطور که از پنج شنبه صبح.

این منطقه همچنین شاهد آن تعداد فعال شیوع حرکت از سه تا شش هفته گذشته با چهار در دراز مدت مراقبت از خانه.

یک ویدیو شات در Clifton Hill در آبشار نیاگارا را نشان می دهد جمعیت زیادی و کمی فاصله فیزیکی در این شهر نهایی آخر هفته در مرحله 2 استان را بازگشایی طرح است. Diodati نیز روز پنجشنبه گفت که او انتظار دارد نیاگارا شورای منطقه ای به تصویب اجباری, ماسک, آیین نامه اجرایی است که او می گوید تمرکز بر “انطباق نه اعتقاد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیش از آن در ماه ژوئن Diodati یکی از چندین منطقه ای نمایندگان که رای دادند در برابر اجباری ماسک آئین نامه مطرح و به شورای منطقه ای گفت: پیش نویس ارائه شده بود که به احتمال زیاد “غیرقابل اجرا.”

ادامه مطلب: بستن رای گیری برای نیاگارا منطقه ای مشاوران تاخیر بالقوه ماسک آیین نامه اجرایی در منطقه

“رویکرد من بوده است من می خواهم به جای گرفتن کسی حق انجام کاری و پاداش است که رفتار و نه از ابتلا به آنها را از انجام کاری اشتباه و مجازات آنها. من باور نمی کنم چوب است بهترین رویکرد” Diodati گفت: اخبار جهانی در روز رای گیری.

با وجود تعویق St. Catharines و Niagara-on-the-Lake جلوتر رفت و گذشت خود آیین نامه.

منطقه ای مشاوران آن را دوباره پنج شنبه شب در ویژه مجازی جلسه شورای با یک پیش نویس تجدید نظر است که در صورت تصویب خواهد شد نیاز به ماسک پوشیده می شود و در فضاهای عمومی کسب و کار و حمل و نقل عمومی با استثنا برای شرایط پزشکی و برای کودکان زیر 5 سال.

کارمند تست مثبت برای COVID-19 در نیاگارا جاده سریع السیر

یکی از جاذبه های است که نمی خواهد باز آخر این هفته خواهد بود نیاگارا جاده سریع السیر go-cart آهنگ به تسهیلات شده است تعطیل و پس از یک تست مثبت از یک کارمند.

مدیر بازاریابی Joel Noden گفت: اخبار جهانی آنها مطلع شدند با بهداشت عمومی از تست مثبت و تعطیل روز دوشنبه به آژانس بررسی جاذبه های کروناویروس پروتکل های ایمنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما از طریق رفت و همه ما فیلم” گفت: Noden. “بدیهی است که ما دوربین های امنیتی در همه جا و ما چک کنید تا مطمئن شوید که او به درستی مجهز به یک ماسک صورت و PPE و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.”

کارمند مشغول به کار در جاده سریع السیر در جولای 7, 8, 12, 13 و 14. این بسته را ببینید تقریبا 50 کارکنان باقی می ماند در خانه خود در انزوا و با توجه به Noden.

مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>