Coronavirus: Ontario دراز مدت مراقبت از خانه و آماده شدن خانواده ها برای بدترین

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پینکرست خانه سالمندان در Bobcaygeon, Ont., زمین صفر برای یک رمان شیوع کروناویروس که در آن 22 ساکنان فوت کرده اند و یک سوم از اعضای هیات منزوی پس از آمدن به تماس با COVID-19.

“آنها در حال درمان آن را مانند یک آسایشگاه بود و هیچ امیدی نیست مانند آنها مرحله چهار سرطان مغز و آنها فقط باید برای نگه داشتن آنها راحت است چرا که هیچ چیز وجود دارد آنها می توانند انجام دهند می گوید:” تانیا Bartley که مادر بزرگ گذشت در خانه در پایان ماه مارس.

ادنا قهقهه زندگی با زوال عقل و شروع به برگزاری نمایشگاه علائم ویروس همراه با ده ها تن از ساکنان دیگر که درمان شده اند در خانه و نه انتقال به بیمارستان است.

ادامه مطلب: Coronavirus: 2 بیشتر ساکنان مرگ در Bobcaygeon, Ont. خانه سالمندان

اخبار جهانی به دست آمده است اسناد و مدارک از مقامات بهداشت فرستاده می شود تا در دراز مدت مراقبت از خانه گفت: سالمندان در خانه سالمندان نگهداری می شود باید راحت اگر آنها قرارداد ویروس و نه به بیمارستان منتقل به عنوان کمی وجود دارد که می توان فراتر از آرامش اقدامات است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها را بازی نمی کند به خدا. همه همان است. من اهمیتی نمی دهند اگر آن دو سال یک 10 ساله و 20 ساله و میانسال و سالمند. من اهمیتی نمی دهند” اضافه شده Bartley زمانی که او شنیده ام از دستور.

دکتر می گوید COVID-19 تبدیل انتاریو خانه سالمندان به “منطقه جنگی”

دکتر می گوید COVID-19 تبدیل انتاریو خانه سالمندان به “منطقه جنگی”

این نامه به تاریخ مارس 23, 2020, نوشته شده توسط دکتر آلن بل, مدیر پزشکی و رئیس اورژانس پزشکی در Quinte مراقبت های بهداشتی (QHC) در بلویل, Ont., یک منطقه در شرق انتاریو که خدمات بیمارستان در Belleville, شمالی, Hastings, ترنتون و پرنس ادوارد شهرستان.

آن را تشریح پیشنهادات در مورد چگونه به آماده سازی طولانی مدت مراقبت از مدیران به صورت بالقوه COVID-19 شیوع بیماری در خانه های مربوطه. آن را بار خوانده شده در قسمت:

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“پس از این گفتگو قبل از emptively بسیار مهم است. آن را می دهد خانواده ها هم به هضم این اطلاعات زمانی که آنها در یک وضعیت بحران و باید شیوع اتفاق می افتد آن است که دشوار است برای مدیریت تمام مکالمات در یک بار.”

پرینت این

در این نامه به تشریح چرا بازدیدکننده داشته است بیمارستان توصیه نمی شود با استناد به عدم درمان پزشکی فراتر از مراقبت های حمایتی و گزینه های محدود برای بیماران ضعیف.

ادامه مطلب: کانادا خانه های پرستاری coronavirus نگرانی شیوع معنی خواهد بود که ساکنان ‘مرگ به تنهایی’

“ما مراقبت ويژه همکاران از نظر قوی است که یک درمان را بقا تفاوت به بیماران ضعیف و یک حمایت بسیار بعید است ارائه می شود” و می رود به دولت “برای آن دسته از ساکنان که به توسعه نارسایی تنفسی و مراقبت نیاز به تمرکز بر روی ارائه راحتی برای کاهش درد و رنج در پایان زندگی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اخبار جهانی رسیده به انتاریو وزیر بهداشت کریستین الیوت, که گفت که او غافل از دستورات و اضافه کرد که هیچ کس تا کنون می توان انکار کرد مراقبت های بهداشتی در شرایط اضطراری محیط اتاق.

“اگر مردم بیمار هستند به اندازه کافی است که آنها را مجبور به رفتن به بیمارستان البته آنها خواهد شد انتقال به بیمارستان است. اگر آنها در حال نشان دادن علائم COVID-19 آنها تشخیص داده ایم, با آن, اما آنها می توان به حفظ خود در انزوا در خانه ما را انجام دهد اما هیچ کس در حال رفتن به رد مراقبت های بهداشتی اگر آنها به آن نیاز دارید.”

پرینت این

الیوت می گوید: هیچ بیمار شده است “مسدود” از بیمارستان اضافه کرد: “اگر آنها نیاز به انجام شود وجود دارد آنها گرفته خواهد شد وجود دارد.”

این معلوم نیست که در آن دستور آمد از به عنوان چند شاکیان جلو آمد به اخبار جهانی با تجارب مشابه.

یک خانواده در جنوب غربی انتاریو می گوید عزیزان خود خواسته بود به نشانه چشم پوشی موافقت خود باقی می ماند و در دراز مدت مراقبت از خانه او ساکن در در صورت شیوع.

جامعه تظاهرات پشت Bobcaygeon خانه سالمندان پس از چند سالمندان مرگ از COVID-19

جامعه تظاهرات پشت Bobcaygeon خانه سالمندان پس از چند سالمندان مرگ از COVID-19

“من می خواهم به آن توضیح داد: من می خواهم به یک تصویر واضح تر از آنچه در آن خواهد بود و من هرگز فکر نمی کردم برای یک دقیقه است که آنها نمی خواهد رفتن به بیمارستان تا زمانی که این مسئله آمد تا در مورد نامه داده شده به هر بیمار می گوید:” وندی اونیل که مادر گفته بود او بهترین خواهد بود برای مراقبت در دراز مدت مراقبت از خانه او زندگی می کند در.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: انتاریو مراقبت از خانه و پیدا کردن راه های خلاقانه برای اتصال میان COVID-19 مستند

“این مسائل در Bobcaygeon بسیار ترسناک و این نگرانی در همه جا بنابراین من شده است خواندن و تحقیق در مورد دولت-بودجه خانه ها و خانه هایی که خصوصی هستند و پیدا کردن همه چیز من می تواند به دلیل از راه دور همه ما می توانید انجام دهید این است که تماس و ارسال ایمیل” می افزاید: o’neil.

انتاریو بالا دکتر از وزارت بهداشت ،

دکتر دیوید ویلیامز می گوید: وجود دارد بسیاری از لایه ها را به در نظر گرفتن هنگام برخورد با خانه سالمندان و بیمار پیچیدگی از جمله پایان زندگی مراقبت است.

متعدد سالمندان در Bobcaygeon خانه سالمندان مرگ از COVID-19-بیماری های مرتبط با

متعدد سالمندان در Bobcaygeon خانه سالمندان مرگ از COVID-19-بیماری های مرتبط با

“هیچ بخشنامه به انتقال … انگار درست شده است برخی از افزایش نگرانی است. اگر آن را از شیوع تسهیلات در بیمارستان آنها را بر این اساس درمان و چه در بخش اورژانس و مراکز دیگر در بیمارستان ها انجام می دهند زیرا آنها در حال گرفتن موارد جدید در آینده از طریق اورژانس به هر حال” اضافه شده ویلیامز

“این کسب و کار به طور معمول در دراز مدت مراقبت از امکانات است.”

پرینت این

مقامات بهداشتی می گویند هر دو کارکنان و ساکنان طولانی مدت مراقبت از خانه های در حال نمایش دو بار در روز و در حال اجرا برنامه نظارت با شدید تر غربالگری در تلاش برای محدود کردن و محدود کردن گسترش ویروس.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>