Coronavirus به شمار سختی سوال: آیا نیویورک ضروری کارگران مرگ در حین انجام وظیفه?

Members of the NYPD salute the USNS Naval Hospital Ship Comfort as it departs Manhattan's West Side to return to Naval Station Norfolk in Virginia.

اعضای NYPD سلام USNS دریایی کشتی بیمارستانی به راحتی آن را به عنوان حرکت منهتن در سمت غرب برای بازگشت به نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در ویرجینیا. | گتی ایماژ

نیویورک

نه از سپتامبر. 11 اتحاد خارج تهدید طوری سرعت ویران این شهر صفوف.

نیویورک — کاترین و ریموند Abear حال برنامه ریزی برای خرید ملک اسکله در فلوریدا تجارت در شهرستان گیج کننده زندگی برای خورشید, گشت و گذار و خرابی با فرزندان خود: 5-ماه-پیر استلا و 2 سال با جکسون.

در عرض دو هفته coronavirus torpedoed که رویای.

تبلیغات

این بیماری آلوده پدر و مادر هر دو در آن رم از طریق شهر نیویورک در ماه گذشته قتل مرد 43 ساله کارآگاه NYPD و تبدیل 37 سال اقامت در خانه مادر به یک پوسته شوکه بیوه است. شوهرش مثل همه coronavirus قربانیان داده نشده “line of duty” وضعیت که ارائه بیمه درمانی به خانواده اش. بنابراین به جای برنامه ریزی سفر به دیزنی جهان Abear در حال حاضر بدانند چگونه به پرداخت هزینه برای دخترش بعدی واکسن.

“من 19 سال در کار بود تا او از رفتن به بازنشسته در سال آینده و هر روز او را صحبت در مورد بازنشستگی خود را,” او گفت: در مصاحبه اخیر است. “او به دنبال به جلو به صرف وقت خود را با خانواده به خصوص بچه های خود را. در حال حاضر آن را فقط رفتن به خیلی متفاوت است.”

Abear بخشی از یک ناخواسته باشگاه با باز کردن پذیرش: بستگان کارکنان شهرداری که نشان داد تا به کار در طول Covid-19 شیوع این ویروس و درگذشت. تا کنون 245 کارگران شهرستان از دست داده اند به بیماری — معلمان که با حضور در مدرسه قبل از شهردار, بیل د Blasio خاموش کردن سیستم امدادگران که حمل و نقل بیماران بدحال روز پس از روز و کارآگاه پلیس مانند Abear که شغل نمی تواند انجام بیش از FaceTime.

نه از سپتامبر. 11 اتحاد خارج تهدید طوری سرعت ویران این شهر صفوف و به عنوان ویروس خود را ادامه می دهد یورش آن است که به احتمال زیاد به ترک بیشتر کارکنان شهرداری در پی آن است.

این است مجبور به شهر و مقامات دولتی برای مقابله با یک معضل اخلاقی از ناگفته ابعاد: آیا کارکنان به کار در طول یک بیماری همه گیر ناشی از قرنطینه مرگ به عنوان یک نتیجه مستقیم? چه مسئولیت می کند که دولت باید خود را به بازمانده گان اگر این ویروس را نمی توان به زمان بر ساعت ؟ و با مرگ و میر هنوز نوردی چه هزینه مالی به این شهر خزانه به عنوان یک رکود بافندگی?

سیاستمداران در سراسر نیویورک در حال دست و پنجه نرم کردن با این سوالات به عنوان رهبران اتحادیه کوه یک کمپین برای اطمینان از اعضای خود را از دست داد به این ویروس هستند اعطا “line of duty” وضعیت. تعیین محفوظ است کاملا به سادگی برای کارگران که زخمی شدند و یا جان خود را انجام می دهند شغل: پلیس به ضرب گلوله در یک صحنه جرم آتش نشانان از دست رفته در ساختمان های آتش و…. ارزش سود متفاوت در میان شهر آژانس ها و اعطا شده است با حکم فرد بازنشستگی هیئت مدیره.

“مقامات بهداشتی ساخته شده و عزم راسخ است که این بیماری خیلی مرگبار بود که عموم مردم باید در خانه بمانند و در عین حال ما هنوز هم خواسته خاص ضروری کارگران را به نشان می دهد تا هر روز” عضو شورای شهر جو Borelli یک جزیره استاتن جمهوری خواه گفت. “اگر آنها تا به حال برای رفتن به محل کار در یک وضعیت خطرناک سپس آنها قرارداد آن در این دوره از وظیفه خود را. و وجود دارد هزینه آن شهر و دولت باید متحمل هزینه های آن.”

Borelli درخواست de Blasio امضای یک فرمان اجرایی اعطای زنان بیوه مانند Abear ادامه داد: مزایای بهداشت و درمان تا زمانی که او و دولت قوه مقننه مرتب کردن این thornier سوالات.

شهردار دفتر مطبوعاتی نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد Borelli تقاضا و یا هر گونه برنامه های دیگر برای مقابله با این وضعیت به جای تخمگذار مشکل در درب کاخ سفید است.

“رئیس جمهور چپ نیویورکی بدون ابزار مورد نیاز ما برای محافظت از خودمان; حداقل او می تواند انجام دهید در حال حاضر حمایت از خانواده هایی که دچار از دست دادن غیر قابل بیان. دولت فدرال باید ارائه مزایای مرگ به کسانی که واجد شرایط” د Blasio گفت: در یک بیانیه آماده.

مدت کوتاهی پس از ریموند Abear درگذشت در مارس 13, همسرش او را chest X-ray. او به عنوان آماده سازی برای حل و فصل پرداخت او کشف خود را بیمه بهداشت و درمان تا به حال با او درگذشت. بنابراین او پوسته $275 و شروع به تعجب که چگونه او را برای دخترش بعدی اطفال مراجعه کنید.

“ما یک تصمیم هم که او را به کار و حمایت از خانواده ما از نظر مالی و من در خانه بمانند و بالا بردن فرزندان ما. در حال حاضر من در یک موقعیت که در آن من باید بلافاصله شکل هر دو از کسانی که نقش” او گفت:.

باید پنج کارآگاه NYPD که درگذشت از coronavirus اعطا می شود خط of duty وضعیت توسط پلیس بازنشستگی هیئت مدیره Abear او را شوهر فواید و بخشی از $97,324 حقوق و دستمزد برای زندگی است. بدون آن او نیاز به پیدا کردن درآمد فوری و درخواست برای تمدید مزایای یا کبرا که می تواند هزینه تا به 2000 $در ماه است.

کارآگاهان’ اتحادیه پوشش هزینه های داروهای تجویزی عینک و دندانپزشکی و برای خانواده متوفی در حالی که هل دادن قانون در آلبانی که اطمینان حاصل شود که کارگران تلقی می شد “ضروری” و سپس قرارداد Covid-19 فرض بدست بیمار در کار است.

“تفاوت وجود دارد بین بودن به ضرب گلوله در حین انجام وظیفه و در حال مرگ از این coronavirus” پل DiGiacomo اتحادیه رئیس جمهور گفت:. به عنوان او صحبت کرد, دو, دیگر کارآگاهان وضع در شرایط بحرانی از این بیماری است.

او آموزش اعضای خود برای حفظ وسواسی سوابق مستند سازی موارد بالقوه قرار گرفتن در معرض. “ما نمی دانیم که آنچه که در آینده نگه می دارد و این که آیا کسانی که تست مثبت آنتی بادی ممکن است دچار آسیب پایین جاده” می خواند یادداشت اتحادیه آنلاین پست جمعه.

“ما همه چیز را مستند به مطمئن شوید که همه ما کارآگاه محافظت می شود و این اشتباه اتفاق نمی افتد دوباره مثل آن را در 9/11,” DiGiacomo گفت.

Line-of-duty وضعیت برای شهرستان کارکنان شاغل در سپتامبر. 11 امداد تلاش نمی آمد آسان است.

دولت قوانین امضا و چهار سال پس از حملات تحت عنوان کارگران شهرستان که پاسخ داد و پس از آن پایین آمد با بیماری به حقوق بازنشستگی از کار افتادگی به ارزش 75 درصد از حقوق خود را. کسانی که منافع بعدها توسعه یافته به بازماندگان از لباس کارگران به مقدار بزرگتر بازنشستگی پرداخت است که می تواند یک عمر گذشته.

قانونگذاران در حال حاضر با استفاده از این قانون به عنوان یک نقطه شروع برای صنایع دستی به نفع ساختار Covid-19 قربانیان. در سپتامبر. 11 لایحه که پس از آن شهردار مایک بلومبرگ مخالف در زمینه مالی مورد نیاز پس از آن به روز رسانی. در واقع آن بود تا سال گذشته که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو امضا لایحه گسترش همان مزایای بازنشستگی به غیر از لباس کارگران شهرستان که بخشی از مرکز تجارت جهانی پاک کردن.

“ما فقط به پایان رسید 18 سال مبارزه برای تضمین درمان و مزایا برای همه ما 9/11 قهرمانان گفت:” پت لینچ رئیس پلیس خیرخواه انجمن که نشان دهنده 24,000 رتبه-و-فایل افسران. “ما انتخاب رهبران مطلقا نمی تواند قرار داده و قهرمانان این بیماری همه گیر از طریق همان مصیبت.”

تا کنون یکی از اعضای PBA مرده است از ویروس. لینچ توصیه باقی مانده بستگان به فایل به صورت خط-of-duty منافع در اثر شجاعانه پلیس بازنشستگی هیئت مدیره به انکار آنها وقتی که می آید زمان برای یک حاکم.

آلبانی نمایندگان مجلس گفت: این تلاش ها حتی بزرگتر از انجام طولانی سپتامبر. 11 مبارزه است.

برای شروع, آن را معلوم نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین آن در حال حاضر هزینه بیش از شش بار به عنوان بسیاری از نیویورک زندگی به عنوان حمله تروریستی. مقامات منتخب نیز در حال آماده شدن برای امکان وجود دارد که کارگران که قرارداد این ویروس می تواند به توسعه بهداشت و درمان مشکلات بعدی در زندگی است.

“9/11 باریک — ویرانگر برای انواع دلایل بود اما یک چیز متفاوت است. این بود یک روز” گفت: دولت بهداشت ، دایان ساوینو یک جزیره استاتن دموکرات کار بر روی این لایحه است. “این طاعون. به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل این یک نسخه مدرن از طاعون.”

ساوینو همچنین می خواهد به دستور مزایای بازمانده خانواده های ضروری کارکنان که کار در بخش خصوصی مانند مواد غذایی کارمندان و تحویل کارگران است.

هزینه آن را همه مشخص شده است.

در ضمن کومو از سوی دولت فدرال برای راه اندازی یک “قهرمانان صندوق جبران خسارت” برای کمک به حمایت از خط مقدم کارگران و MTA کرده است موافقت برای اعطای مزایای مرگ تا 500.000 دلار به خانواده های بیش از 80 حمل و نقل کارگران که درگذشت coronavirus.

این FDNY گزارش شده 10 مرگ و میر از جمله آتش بازرسان پزشکی اورژانس تکنسین ها و امدادگران که به طور قابل توجهی پول کمتر از آتش. فقط در هفته گذشته اتحادیه به نمایندگی از بیش از 20 ، 000 فعال و بازنشسته آتش نشانان اعلام کرد که در حالی که هیچ کدام از درگذشت coronavirus بیش از 17 درصد از آژانس آزمایش مثبت آنتی بادی نشان می دهد احتمال عفونت است.

افسر ارشد پزشکی برای بخش صدور بیانیه ای که در آن کارگران در معرض ویروس — پتو حاکم است که اتحادیه مقامات می گویند کمک خواهد کرد تا در تامین امنیت line-of-duty وضعیت.

“من شخصا نمی توانم تصور کنید که یک عضو از مرگ به طور مستقیم مرتبط با این بیماری همه گیر بودن تعریف شده به عنوان خط-of-duty” آتش کمیسر دانیل نیگرو گفت: اخیرا در یک ویدئو کنفرانس با اعضای.

این اتحادیه معلمان در پیوستن به این تلاش نیز با این استدلال اعضای آن قرار داده بودند در راه آسیب است در طول دو هفته اول ماه مارس زمانی که مدرسه بود در جلسه به عنوان Covid-19 ضمیمه گرفتن آن در شهرستان. تا کنون 68 وزارت آموزش و پرورش کارکنان فوت کرده اند از سرایت.

مایک Mulgrew جمهور ایالات فدراسیون معلمان گفت: de Blasio دولت نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی به مدارس و نمی تجهیز کارکنان کافی دنده محافظ مانند ماسک و دستکش. او را متوقف کوتاه از سرزنش شهردار اقدامات برای بالا رفتن مرگ و میر, اما خواهان حمایت کافی برای باقی مانده خانواده.

“این یک اخلاقی ضروری است,” او گفت:. “هر بزرگ دیگر شهرداری همه آنها را بسته و سیستم خود را بسیار زودتر از شهر نیویورک است.”

در همین حال کاترین Abear در تلاش است برای تعیین چگونه برای زنده ماندن از لحاظ مالی با هیچ کار اقتصادی در طول یک سقوط آزاد و محدودیت در خروج فرزندان با بستگان.

“آنها خیلی جوان است که آنها واقعا یک مفهوم زمان به طوری که او نمی داند که چقدر زمان از دست رفته پس از او دیده نشده پدر خود را,” او گفت: پسرش جکسون. “او می پرسد سوال در مورد او تمام زمان اما در نهایت که به خاطر او به را فراموش کرده ام.”

دانیل Muoio کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر