Coronavirus: استان ادامه به شل COVID-19 محدودیت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به کاهش در بسیاری از کشور برخی از استان ها در حال حرکت امروز به شل تر از محدودیت های آنها در اجرا به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

بریتیش کلمبیا است و به پدر و مادر این گزینه از فرستادن فرزندان خود به مدرسه به صورت پاره وقت.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

برای کودکستان تا کلاس 5 و اکثر دانش آموزان به مدرسه بروند نیمی از زمان در حالی که نمرات 6 تا 12 خواهد شد و شرکت در کلاس در مورد یک روز در هفته است. دولت گفت: هدف آن است که برای بازگشت از وقت کلاس در ماه سپتامبر.

منیتوبا کاهش یک قایق از محدودیت ها از جمله ممنوعیت آن در افراد مراجعه عزیزان در مراقبت های شخصی, خانه, هر چند پادمان مانند غربالگری بازدید کنندگان و حفظ فاصله فیزیکی اعمال خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جامعه مراکز سالمندان, باشگاه ها, باشگاه های بدنسازی ناهار خوردن در رستوران ها و کافه بولینگ alleys, استخر, تازه های ورزشی و برنامه های تفریح و سرگرمی نیز می تواند بازگشایی با محدودیت مشتری ظرفیت و قوانین فیزیکی برای فاصله.

تولید فیلم هستند که مجاز به رزومه و ممنوعیت غیر ضروری سفر به این استان شمالی است کاسته شود.

Coronavirus همه گیر است تغییر چهره از مراقبت تسکینی در کبک

Coronavirus همه گیر است تغییر چهره از مراقبت تسکینی در کبک

در انتاریو رانندگی در سینما و پنبه حلاجی شده قفس اجازه داده شد به بازگشایی یکشنبه و امروز به کمپ می تواند بازگشت به استانی پارک با برخی از مقررات.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در ضمن در جزیره پرنس ادوارد در حال حرکت است به مرحله سوم از بازگشایی طرح است که اجازه می دهد تا در خانه ناهار خوری در رستوران ها و همچنین بازگشایی کودک-مراقبت از مراکز و کتابخانه ها. همچنین مجاز در حال حاضر آزاد است با ساکنان در دراز مدت مراقبت از خانه های خاصی تفریحی و فعالیت های ورزشی و اجتماعات تا 15 نفر در داخل و 20 در خارج از منزل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اتاوا صبح امروز نخست وزیر جاستین ترودو سر گرفته خواهد شد روزانه خود را در جلسات در همه گیر پس از مصرف این آخر هفته.

روز یکشنبه کانادا تعداد کل تایید و presumptive COVID-19 مورد بود در 90,929 _ 739 بیشتر از روز قبل _ با اکثریت قریب به اتفاق موارد در کبک و انتاریو است. برخی از 48,854 موارد ذکر شده به عنوان حل و فصل شود در حالی که تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش 222 به 7,295.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>