Coronavirus: ملکه روز سنت پاتریک حزب رفت و پس از مقامات بهداشت و درمان خواست در برابر آن

روز شنبه دانشگاه منطقه در نزدیکی دانشگاه شلوغ بود با دانش آموزان به عنوان آنها جشن روز سنت پاتریک.

در پی COVID-19 گسترش در کانادا, ملکه را KFL و بهداشت عمومی و کینگستون پلیس هشدار داد دانش آموزان به حضور در خیابان و مهمانی ها و به دور ماندن از اجتماعات بزرگ به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما امیدواریم که پیام ما در حال هل دادن از طریق خودمان [Kingston پلیس] شهر کینگستون دانشگاه و KFL و بهداشت عمومی می کند به برخی از افراد — که آن را به ارزش یک حزب در روز سنت پاتریک برای خود قرار داده و حتی مهمتر از دیگران در معرض خطر گفت:” گروهبان. استیو Koopman گفت: پنج شنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus: ملکه, St. Lawrence تعلیق کلاس برای یک هفته

دکتر کیه مور کینگستون افسر پزشکی سلامت گفت: اخبار جهانی در روز شنبه صبح که هیچ تایید موارد COVID-19 در Kingston منطقه است. او گفت: هفته گذشته که به عنوان یک گروه جمعی ما نیاز به دقت و توجه از تاثیر روز سنت پاتریک را در سیستم مراقبت های بهداشتی.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما اغلب 100 بيمار اضافی یک روز در بخش اورژانس (مرتبط با روز سنت پاتریک). هنگامی که ما در حال تلاش به سطح شیب دار تا خدمات ما برای COVID-19 و آماده سازی سیستم بهداشت و درمان برای هر گونه تاثیر بالقوه در حال حاضر به لحاظ اجتماعی غیر مسئولانه” گفت: دکتر مور در هفته گذشته.

دانشگاه را COVID-19 مشاور ویژه دکتر David Walker, گفت اخبار عمومی ” لایحه Hutchins در یک نشست مصاحبه هفته گذشته است که این امر می تواند غیر منطقی به فکر می کنم که وجود خواهد داشت هیچ روز سنت پاتریک جشن اما خواست دانشجویان به عنوان متفکر و بسیار محتاط به عنوان آنها ممکن است یک خطر برای کسانی که با بیماری های تنفسی.

KFL و بهداشت عمومی ارسال شده به رسانه های اجتماعی و وب سایت خود را که تصمیم گیری ساخته شده توسط این شرکت در روز سنت پاتریک حزب می تواند تاثیر بر منابع محدود و طاقت فرسا فشارهای محلی اتاق های اورژانس در طول COVID-19 وضعیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما ممکن است در نهایت با بیش از خماری. اگر شما بیش از مصرف و یا صدمه دیده شما ممکن است نیاز به مراقبت های اضطراری. این تهدید به ما پایمال اولین پاسخ دهندگان و ما در اتاق های اورژانس در طول زمان افزایش غربالگری و تست برای COVID-19 شده به KFL و عمومی Healths سایت.

ملکه دانش آموزان خواست به جمع آوری برای روز سنت پاتریک خیابان احزاب

ملکه دانش آموزان خواست به جمع آوری برای روز سنت پاتریک خیابان احزاب

هنگامی که دانش آموزان و partiers خواسته شد اگر آنها نگران هستند که در یک گردهمایی بزرگ به طور بالقوه می تواند به گسترش این ویروس گفت: بسیاری از آنها نمی ترسم و مایل به گرفتن خطر است.

“من از اسکاتلند. من سفر کرده ام 3,000 مایل و بدیهی است که این واقعیت که این ویروس اتفاق می افتد در حال رفتن به من جلوگیری از بخار گرفتن [مست] گفت:” Cami که نمی ارائه آخرین نام.

همه دانش آموزان بودند mingling در جمعیت بزرگ. سام لوی گفت: اخبار جهانی که او در حال شکل گرفتن بسیاری از توصیه احتیاطی و تصمیم به پایین آمدن از خوابگاه خود را به سازمان دیده بان حزب از راه دور با دوستان خود.

“من نه لمس کردن مردم و دور ماندن از جمعیت زیادی. من سعی می کنم به حزب pooper — اگر شما می خواهید به بیرون رفتن — اما بهتر است به امن تر از متاسفم در این مورد گفت:” لوی.

در روز سه شنبه COVID-19 مرکز ارزیابی باز در هتل, مرگ سنت جوزف ‘s ساختمان. یک علامت در جلوی درب می خواند که شما را تنها خواهد شد تست شده برای این ویروس اگر شما را ملاقات خاص تست معیارهای تعیین شده توسط بهداشت عمومی انتاریو است.

این لیست شامل:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

  • علامتی مخاطبین از تایید موارد COVID-19.
  • افراد نیاز به بستری در بیمارستان با بیماری تنفسی.
  • بهداشت و درمان کارگران با بیماری تنفسی.
  • ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا خانه های بازنشستگی که جدید بیماری تنفسی.
  • برای اولین بار سازمان ملل اعضای جامعه زندگی-رزرو با بیماری تنفسی.

مرکز روزانه باز است از 1 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر