Coronavirus: بازگشایی خودرو شرکت با خیال راحت می تواند در خدمت به عنوان مثال برای دیگران, مدیر عامل شرکت می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خودروسازان در سراسر این قاره در حال هل دادن به بازگشایی گیاهان خود را در میان رمان coronavirus همه گیر و یک صنعت رهبر می گوید اگر این بخش می توانید آن را حق آنها می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای دیگران.

در مصاحبه ای با غرب بلوک‘s مرسدس Stephenson, Linamar مدیر عامل شرکت لیندا Hasenfratz گفت: در حالی که او اذعان دارد آن را دشوار را به زمانی که برای بازگشایی, صنایع, صنعت خودرو است تغییر به “حالت ریکاوری” و معتقد است که آن را می توانید یک مثال مثبت دیگران در بازگشایی با خیال راحت.

ادامه مطلب: شرکت کانادایی شرکت تولید هواکش جراحی, ماسک

“هنگامی که ما آمده این ویروس هنوز هم می شود در اطراف ما خیلی پارامونت شماره یک این است که مطمئن شوید که ما در حال آمدن به محل کار ما در حال آمدن به کار با خیال راحت” او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من فکر می کنم آن را در واقع بسیار خوب است که صنعت خودرو در حال شکل گرفتن اولین گام در این زمینه است و نشان می دهد به عنوان مثال.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چه هواکش?

چه هواکش?

برخی از بزرگترین خودروسازان جنوب مرز — فیات کرایسلر و هوندا و تویوتا — بسیج به خطوط تولید خود را دوباره آغاز شده در هفته اول ماه آوریل با تمرکز بر فاصله گرفتن کارگران و ارائه دنده محافظ.

Linamar دومین تولید کننده قطعات خودرو در کانادا و Hasenfratz گفت که آنها و دیگران در حال کار برای قرار دادن دقیق اقدامات در محل برای نگه داشتن کارگران امن است.

کسانی که شامل همه کارکنان با استفاده از ماسک انجام نمایش های بهداشتی و تست دما قبل از اجازه دادن به کارکنان به امکانات فیزیکی فاصله در مناطق کار و سرسام آور می شکند.

ادامه مطلب: 44 درصد از کانادا خانوار گزارش کار از دست داده در میان COVID-19 همه گیر

این گفتگو می آید به عنوان یک تعداد بی سابقه ای از کانادایی ها باید شغل خود را از دست دیده می شود ساعت کار برش یا در حال تلاش برای انجام کار خود را از خانه در میان جهانی همه گیر.

وجود دارد بیش از 31,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و بیش از 1300 مرگ و میر تا کنون در کانادا.

در سطح جهانی 2.2 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 146,000 فوت کرده اند.

کانادا نیز از دست داد یک میلیون شغل در ماه مارس به دلیل همه گیر و 44 درصد از کانادا خانوار گزارش تجربه از دست کار و یا اخراج به عنوان یک نتیجه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Linamar است که در میان کانادا خودروسازان تغییر خطوط تولید خود را به ساخت قطعات هواکش که به شدت مورد نیاز به منظور کمک به بیماران مبارزه COVID-19.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>