Coronavirus پاسخ لولا در مک کانل و شومر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فقط دو هفته پیش مجلس سنا میچ مک کانل رهبر اکثریت در سنا طبقه haranguing خود را دموکراتیک همتای چاک شومر بیش از سناتور نیویورک را به اتهام “تهدید” نظرات نسبت به دو دیوان عالی کشور. فقط قبل از آن مک کانل و شومر قفل شده بودند در یک ماه تلخ مبارزه بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

اما به عنوان ایالات متحده آمریکا مواجه و به طور بالقوه مخرب اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به رهبران مجلس سنا در صورت سفت چالش در مورد اینکه آیا آنها می توانند گرد هم می آیند تا به سرعت نهایی یک بسته محرک اقتصادی. توانایی خود را برای رسیدن به یک توافق دو حزبی را شکل بحران’ خرید اینترنتی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

مک کانل و شومر این رابطه بارها شده است تیره و تار در سراسر تهمت و عصر به طور خاص به عنوان کنگره مواجه خاموش شدن ناگهانی دولت و مالی مهلت کمتر از یک غیر قابل پیش بینی مردمی رئیس جمهور خواهد شد که حمله به هر کسی او را می بیند به عنوان یک تهدید حتی اعضای حزب خود. اما هر دو مردان مانند معاملات و آنها ثابت کرده ایم ماهر در درست است که در سال های اخیر است.

“شومر یک معامله ساز و مک کانل یک معامله ساز — او دارای کارت های خود را بسیار نزدیک به جلیقه اما او یک معامله ساز” گفت: سناتور. Tim Kaine (D-Va.), که مشغول به کار از نزدیک با مک کانل در قانون به منظور بالا بردن تنباکو خرید سن 21.

پس از به تعویق انداختن وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید در خانه چند میلیارد دلار “فاز 2” اورژانس coronavirus لایحه مجلس نمایندگان آمریکا است که مصرف سرب در به اصطلاح “فاز 3” تلاش است. این یک $1 تریلیون دلار به علاوه بسته محرک در نظر گرفته شده برای کوسن انتظار ضربه به اقتصاد ایالات متحده به عنوان کسب و کار تعطیل و کل صنایع ببینید کاهش تقاضا برای کالا و خدمات دور ترین و گران اقتصادی نجات تلاش برای کنگره پس از رکود بزرگ به پایان رسید بیش از یک دهه پیش.

“این مهم است که ما در حرکت به سرعت و با قاطعیت به شروع به ایجاد ثبات در اقتصاد ما حفظ آمریکایی’ مشاغل, دریافت پول کارگران و خانواده و نگه دارید تا ما مبارزه بر سلامت جبهه” مک کانل گفت: پنج شنبه. “این دقیقا دقیقا آنچه ما پیشنهاد انجام خواهد شد.”

اما مک کانل می داند هر معامله باید دو حزبی — و نیاز به پشتیبانی از حداقل هفت دموکرات فرض خود را حزبی است که ایران به جلو حرکت کند. است که به شومر — که در قدم اهسته با بلندگو نانسی پلوسی در پاسخ به بحران — اهرم در مذاکرات است.

“این یک مشکل عظیم. در آن طول می کشد پررنگ و قوی اقدام فوری. و ما باید برای ماندن در این در حالی که به دلیل وجود بسیاری از مشکلات مختلف ما باید برای مقابله با, اما ما نمی تواند حزبی” شومر گفت: در سی ان ان مصاحبه شنبه شب. “ما نمی تواند ترسو. آن را باید پررنگ و قوی و جامع است. و ما در حال آماده به ماندن در اینجا و انجام آن است.”

رهبران دو کشور هنوز برای صحبت در مورد سنا “فاز 3” بسته محرک.

مک کانل به دنبال برای اولین بار ساخت یک اجماع در میان جمهوری خواهان مجلس سنا — در همه چیز از پرداخت های مستقیم به وام — و پس از آن به ارمغان خواهد آورد پیشنهاد خود را به شومر به آهن از جزئیات. سناتور انتظار می رود این مذاکرات به گذشته به خوبی به تعطیلات آخر هفته و مک کانل اصرار قانونگذاران به ماندن نزدیک به طوری که مجلس سنا می تواند به سرعت به رای و تصویب بسته کمک.

“من در مورد به عنوان محافظه کار از لحاظ مالی به عنوان شما می توانید پیدا کردن در کاپیتول هیل. اما رویکرد من این است: من خیلی آقای سناتور هر آنچه در آن طول می کشد و ما باید به اقتصاد عقب ایستاده تا زمانی که ویروس موجود است و آن را شامل می شود ما می توانیم یک اقتصاد به بازگشت به” دیابت جان کندی (R-لا.) گفت.

مک کانل و شومر دیده می شود برخی از یو پی اس و فراز زندگی خود را در ارتباط است. در سال 2018 این جفت ارز نادر مشترک ظاهر در دانشگاه لوئیزویل مرکز مک کانل که در آن دو مرد خوشگذران و رد و بدل بطری بوربن. آنها نیز مسجل دو سال بودجه کلاه توافق سال گذشته است.

اما روابط خصمانه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. نیز وجود دارد باقی مانده تلخی در مجلس نمایندگان آمریکا از حزب دموکرات بیش از تصمیم خود برای جلوگیری از دیوان عالی کشور نامزد مریک گارلند و سپس با استفاده از حزبی عضله به فشار تهمت میدارد نیل Gorscuh و برت Kavanaugh بر روی دادگاه عالی.

هنوز مک کانل-شومر پویا است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان سمی به عنوان روابط کردم بین مک کانل و سابق رهبر اکثریت سنا هری رید (D-Nev.). در حالی که رید و مک کانل هر دو خدمت در کمیته تخصیص و بالید خود را در قوه مقننه انعطاف پذیری رابطه خود را به طور کامل به هم ریخت زمان رید بازنشسته در سال 2016. تلخی بین این دو نفر انجام شده بر روی طبقه سنا فلج اتاق کار است.

تا کنون مک کانل و شومر در حال طرح ریزی اعتماد به نفس در مورد توانایی خود را برای دوباره با هم کار کنند برای دفع بی سابقه coronavirus بحران است.

“هر دو طرف در حال رفتن به اندازه کافی انگیزه و ما باید به هر دو حزب بر این و من امیدوار هستم که روحیه همکاری را واقعا لگد می گوید:” اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.).

“من فکر می کنم ما همیشه پس از 9/11 پس از سال 2008 است. ما دوباره آن را انجام دهد” اضافه شده سن. John Cornyn (R-Texas) یک مشاور مک کانل.

اما سال 2008 کمک مالی از ایالات متحده آمریکا خدمات مالی صنعت سوزاننده تجربه برای هر دو مردان است. شومر تا به حال زده به حزب دموکرات مجلس سنا رهبری در توانایی های خود را برای جمع آوری پول به خصوص از وال استریت. شومر بعد از دریافت انتقاد از ترقی خواهان بیش از کسانی که شرکت روابط است.

مک کانل رای دادند برای این مشکل Asset Relief Program (TARP) به عنوان سال 2008 وال استریت نجات بیل نامیده می شد تنها برای دیدن سناتوری دموکرات کمیته کمپین — سپس اجرا توسط شومر — حمله به او را بیش از این موضوع در طول گروههای انتخاباتی که در آن سال. و McConnell — که شناخته شده است هرگز فراموش کردن هر چیزی در حال اجرا است برای انتخاب مجدد دوباره این سال است.

حتی قبل از مقابله با هر یک از دیگر بیش از بعدی اضطراری بسته دو رهبران مجلس سنا را به اعضای خود در خط. مک کانل خود را متقاعد جلسه این هفته به رای دادن برای مجلس-تصویب کروناویروس “فاز 2″ بسته محرک با وجود توافق اعتراض بیش از پرداخت مرخصی استعلاجی مقررات. در پایان این بسته به تصویب در چهار شنبه 90-8. تمام ” نه ” آرا جمهوری خواهان.

جمهوری خواهان انتظار می رود که خود را به پرده “فاز 3” پیشنهاد پنج شنبه. از جمله ایده هایی است که مورد بحث در مذاکرات ناهار جمعه شد پرداخت های مستقیم به فرد آمریکایی که کمتر از یک مقدار مشخصی; تاخیر از وام های دانشجویی به صورت بالقوه سه ماه و مقررات برای کسب و کارهای کوچک.

سنسور. مارکو روبیو (R-Fla.) و سوزان کالینز (R-مین) در حال بحث در مورد دادن کسب و کارهای کوچک بخشایش وام خواهد بود که اداره یک بانک اتحادیه های اعتباری و یا برخی از انواع دیگر وام دهنده.

در ضمن شومر شده است صحبت کردن به طور مستقیم با Mnuchin از جمله دو بار در روز چهارشنبه. شومر و حزب دموکرات هستند پیشنهاد حداقل یک 750 میلیارد دلار بسته به گسترش مرخصی خانواده, پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه بیکاری. پیشنهاد اختصاص $400 میلیارد دلار در اورژانس تخصیص بودجه برای حمایت از سیستم مراقبت های بهداشتی مراقبت از کودک و کسب و کارهای کوچک و 350 $میلیارد دلار به شبکه امنیت اجتماعی برنامه های خود را.

Sens. پتی موری (D-شستشو.) و کریستن جیلیبرند (D-n. y.) گفت: روز شنبه سوم بسته محرک سنا را در نظر بگیرند باید بسیار گسترده تر پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست در جهت آن را به تصویب.

“ما نمی توانیم فقط به انجام هر نوع واکنش که تنها محافظت از شرکت های بزرگ و کسب و کار و تقویت شبکه امنیت اجتماعی است که در آن مردم در حال رفتن به نیاز به کمک بیشتر” گفت: سناتور. Tammy Duckworth (D-بیمار است.) در یک مصاحبه.

شومر اتحاد پیوست پلوسی در تماس برای “چهار گوشه” مذاکرات میان رهبران حزب در هر دو مجلس نمایندگان و سنا اما مک کانل ابراز تمایل تا کنون به نشستن با Pelosi.

در عین حال برخی از خانه دموکرات ترس است که مک کانل خواهد سعی کنید به انتخاب کردن به اندازه کافی حزب دموکرات برای رسیدن به این مهم از 60 رای آستانه که در مجلسی تصویب یک لایحه و سپس سعی کنید به “جام جم” خانه سیاسی است. پلوسی اعلام کرده است که دموکرات ها را در پیش نویس خود را در “فاز 3” پیشنهاد به آنها قدرت چانه زنی در سنا شد.

بحث آمده به عنوان coronavirus است و در نهایت هدف قرار دادن کنگره است. دو خانه قانونگذاران باید قرارداد این ویروس و بیش از یک دوجین در خود قرنطینه پس از داشتن شده است در معرض همکاران یا افراد دیگر که تست مثبت است.

مک کانل قول داده است برای حفظ سنا در جلسه تا زمانی که او و شومر می تواند با تصویب یک لایحه است. برخی از سناتورها به نام از راه دور رای گیری اما تا کنون به نظر می رسد اقامت قرار داده است. رهبران دو کشور امید به یک معامله در محل در اوایل این هفته, اگر آنها می تواند رسیدن به یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>