Coronavirus: Saskatchewan متوسطه دانشجویی و اتحادیه های کارگری می گویند بیشتر بودجه اضطراری مورد نیاز

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دانشجویی و اتحادیه های کارگری برای ساسکاچوان دو تا از بزرگترین متوسطه موسسات می گویند بیشتر اضطراری پشتیبانی مورد نیاز در طول COVID-19 closedown.

“نگرانی اصلی ما این است که هیچ کس به خصوص هیچ دانش آموز, می شود وقتی که می آید به تسکین و وقتی که می آید به پتانسیل بازیابی گفت:” ریگان Ratt-Misponas دانشگاه ساسکاچوان Students’ Union (USSU) رئیس جمهور.

Ratt-Misponas گفت که تسکین می توانید اشکال مختلف که برخی از این USSU خطاب در نامه سرگشاده ای به دانشگاه در مارس 4.

ادامه مطلب: B. C. فراهم می کند 3.5 میلیون دلار در COVID-19 بودجه برای متوسطه دانش آموزان

در آن USSU خواست برای اقدامات مانند شهریه یخ waiving هزینه های اواخر و reimbursing هر گونه مجبور برداشت. Ratt-Misponas گفت USSU و اداره دانشگاه باید رابطه کار خوب و اتحادیه دانشجویی را به دنبال خواهد داشت-خود را می پرسد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یک بیانیه جهانی, اخبار دانشگاه ساسکاچوان آن گفت: “درک زمان به چالش کشیدن دانش آموزان روبرو هستند در سرعت در حال تغییر COVID-19 بیماری همه گیر.

“اولویت ما این است که برای اطمینان از ایمنی از دانش آموزان ما در حالی که محدود کردن اختلالات به مطالعات علمی و پیشرفت به عنوان آنجا که ممکن است منطقی. ما همچنان به همکاری نزدیک با دولت استانی در روزانه به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان با پشتیبانی از آنها باید در طول این استثنایی ،

ادامه مطلب: فدرال COVID-19 به نفع رنگی کارگران با کاهش ساعت دانشجویان: Okanagan MP

Ratt-Misponas گفت: خوشحالم که برای دیدن برخی از کمک های مانند دولت فدرال کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند اما می داند که نمی تواند کمک به بسیاری از دانش آموزان که نمی توان درآمد مورد نیاز است.

“در حال حاضر بسیار مهم است که دانش آموزان باید با پشتیبانی در دسترس قادر به خرید چیزهایی مانند مواد غذایی و به پرداخت اجاره,” او گفت:.

URSU, ارائه اضطراری, مواد غذایی, کارت

دانشگاه رجینا Students’ Union (URSU,) گفت: دانشگاه رجینا دانش آموزان به صورت چالش های مشابه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

URSU, دانشجو, مدافع, کاترین بویس گفت: حتی با Saskatchewan دولت مهلت قانونی برای اخراج و آب و برق قطع بسیاری از دانش آموزان باید کمی به هیچ درآمد برای نیازهای اساسی.

بویس گفت URSU, در حال حاضر کشیدن از آن اورژانس خزانه داری صندوق برای خرید مواد غذایی, کارت هدیه برای دانش آموزان آسیب پذیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه ادمونتون متوسطه موسسات در پاسخ به همه گیر

بویس گفت: او در حال حاضر به طور منظم دریافت تماس بیشتر برای خزانه داری یک روز از او قبلا در یک ماه تمام.

URSU, در حال حاضر صادر شده بیش از $10,000 در کارت های هدیه, او گفت:.

“من در تلاش برای نجات اندک مقدار از بودجه اضطراری که اتحادیه دانشجویی بورس را ترک کرده است برای دانشجویان بین المللی است که من می دانم همین حالا باید یک منبع درآمد ندارند” بویس گفت.

دانشگاه رجینا خود آموز صندوق اضطراری.

ادامه مطلب: دریایی دانشگاه ایجاد بودجه اضطراری برای دانش آموزان در طول coronavirus بحران

در یک ایمیل U R اقدام مدیر ارتباطات و روابط عمومی پل Dederick گفت: وجود داشته است 36 برنامه با بسیاری از انتظار می رود در روزهای آینده.

“دانشگاه آماده است به مکمل صندوق بیشتر اما ما اختیاری بودجه محدود هستند و همچنین,” او گفت: با توجه های اخیر درخواست تجدید نظر به پر کردن صندوق $30,000 تا به امروز است.

Dederick اضافه دانشگاه در پاسخ به فشارهای مالی با گسترش تعدادی از مهلت پرداخت و waiving خاص هزینه.

دولت نیز در تماس منظم با دولت استانی در سراسر COVID-19 pandemic, او گفت:.

“به عنوان بخشی از این روند مشاوره ما برگزار شد بحث در مورد چگونه همه گیر کرده است منفی تحت تاثیر قرار بسیاری از دانش آموزان از لحاظ مالی دولت از وضعیت آگاه” Dederick گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مخالفان می گوید: استان می تواند پر کردن شکاف

ساسکاچوان NDP رهبر Ryan Meili گفت: هر کسی نیاز به کمک در طول COVID-19 همه گیر باید بودجه دریافت می کنند.

“ما نیاز به سرمایه گذاری در مردم در حال حاضر. بیشتر ما قادر به نگه داشتن مردم شناور در طول این زمان بهتر ما خواهد بود قادر به بازیابی هنگامی که این بیماری همه گیر است” Meili گفت.

“وجود شکاف در حمایت دولت فدرال است که از دیگر استان ها در حال پر شدن است. ساسکاچوان است و در عین حال به انجام این کار است.”

در مارس 2, بریتیش کلمبیا اعلام کرد یک بار $3.5 میلیون صندوق اضطراری برای حمایت متوسطه دانش آموزان در 25 نهادهای عمومی در استان است.

در یک ایمیل به بیانیه روز شنبه, Saskatchewan وزارت آموزش پیشرفته گفت: این استان نقل مکان کرد تا به سرعت با پشتیبانی از.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan تعلیق اخراج در وضعیت اضطراری

“به تاریخ, که همچنین شامل تاخیر در پرداخت وام دانشجویی خود انزوا پشتیبانی و حمایت از اخراج برای دانش آموزان زندگی می کنند که در خارج از محوطه دانشگاه” بیانیه ای گفت:.

“ما همچنان در تماس مداوم با ما بخش همکاران و تحسین و نهادهای عمومی برای کمک به دانش آموزان زمانی که ممکن است از طریق این سرعت در حال تغییر وضعیت است. ما می دانیم که ما موسسات استقرار پشتیبانی به صورت اضطراری کمک های دانشجویی از طریق کانال های موجود و همچنین از طریق درخواست های عمومی. ما در حال کار برای حمایت از این تلاش است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت فدرال است که انتظار می رود به آدرس دانشجو-خاص پشتیبانی از مدتی این هفته است.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران در سراسر کانادا به طور قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. در ساسکاچوان, مسافران بین المللی در حال حاضر مورد نیاز خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت خود به استان است.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>