Coronavirus: ساسکاتون با توجه به ساخت ماسک صورت اجباری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهر ساسکاتون است در مراحل اولیه ساخت ماسک صورت اجباری است.

در روز دوشنبه شورای شهر در جلسه مسئولان شهرستان گفت: مشاوران آنها در حال تهیه گزارش است که آیا مردم باید ملزم به پوشیدن ماسک در این شهر به منظور محدود کردن گسترش COVID-19.

“این قطعا زمان شروع به گرفتن گام های بعدی به خصوص با شماره های ما دیدن در این استان در حال حاضر و حتی در فصل آنفولانزا” شهر مدیر جف Jorgenson گفت: در پاسخ به پرسش از مشاوران.

ادامه مطلب: Coronavirus: دانشگاه آلبرتا, مطالعه می یابد در حال رشد حمایت عمومی برای ماسک صورت

او توضیح داد که وجود دو قوه مقننه مناطق که در آن دولت است و به دنبال آن تعیین خواهد شد ساخته شده بر اساس جایی که فاصله فیزیکی می تواند و نمی تواند حفظ شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای اولین بار است که در داخل شهر متعلق به ساختمان ها و شهر-اجرای خدمات مانند اتوبوس ها — که او گفت: یک طرح مورد نیاز خواهد بود اواخر سال 2020 یا اوایل 2021.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دوم این است که در درون خصوصي ساختمان و خدمات است.

“(دیگر شهرداری ها در آمریکای شمالی) در حال رفتن گذشته مدنی امکانات و خدمات و… الزامی ماسک در مناطق دیگر حتی در کسب و کار و یا آن نوع از چیزی که” او گفت:.

ادامه مطلب: شهر ساسکاتون رونمایی خودروهای جدید به نگه داشتن کارگران امن تر دنبال حوادث

“این نوع از چیزی که ما به طور فعال مشغول به کار در شرکت,” او اضافه شده توضیح مقامات در حال بررسی قانونی خود توانایی اجرای چنین آیین نامه.

“ما در حال حاضر در حال کار بر روی یک درک کلی در هر یک از مکان های ما از آنچه که می خواهم نگاه… آن چیزی است که ما قطعا کار در این نقطه” پاملا Goulden-McLeod, مدیر برنامه ریزی اضطراری گفت.

نمایش داده شد در شروع جلسه شورای اسلامی از نمایندگان سینتیا بلوک و Bev Dubois دومی از آنها گفت که او شنیده ام از ساکنان بسیاری در این موضوع است.

ماسک در حال حاضر اجباری در شهرستان و یا استان هر چند استانی و فدرال ارشد بهداشت افسران توصیه می شود مردم آنها را می پوشند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نظرسنجی: اکثر کانادایی ها حمایت اجباری, ماسک, واکسن

نظرسنجی: اکثر کانادایی ها حمایت اجباری, ماسک, واکسن

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>