Coronavirus: ساسکاتون شهردار می پرسد شهرستان به جشن کارگران ضروری در شنبه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاتون شهردار چارلی کلارک است درخواست از ساکنان برای نشان دادن قدردانی خود را برای خط مقدم کارکنان مشغول به کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شنبه شب در 7 p. m.

“ضروری کارگران خدمات شده اند قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر ابتلا به هفته, برای امن نگه داشتن ما” کلارک در بیانیه ای گفت.

آزادی گفت: Clark امید ساکنان شهر ایستاده در چمن خود را و یا بالکن برای تشویق خواندن و ایجاد سر و صدا برای هر کسی که کار کرده است “را به شهرستان ما را در حال اجرا و حفاظت از جامعه ما” در طول رمان coronavirus همه گیر از امدادگران به فروشگاه مواد غذایی کارکنان.

ادامه مطلب: ساسکاچوان بومی جامعه نا امید و عصبانی’ آن را به عنوان جنگ شیوع کروناویروس

“آنها شده اند در پاسخ به شرایط اضطراری و رسیدگی به بیماران تمیز کردن امکانات و ما را قادر می سازد برای آب آشامیدنی و دسترسی به مواد غذایی است. در شرایط دشوار مانند این مهم است که برای نشان دادن محبت به یکدیگر و به یکدیگر پشت. در این راه ما را به ما نشان می دهد با تشکر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>