ساسکاتون شهردار چارلی کلارک است درخواست از ساکنان برای نشان دادن قدردانی خود را برای خط مقدم کارکنان مشغول به کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شنبه شب در 7 p. m.

“ضروری کارگران خدمات شده اند قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر ابتلا به هفته, برای امن نگه داشتن ما” کلارک در بیانیه ای گفت.

آزادی گفت: Clark امید ساکنان شهر ایستاده در چمن خود را و یا بالکن برای تشویق خواندن و ایجاد سر و صدا برای هر کسی که کار کرده است “را به شهرستان ما را در حال اجرا و حفاظت از جامعه ما” در طول رمان coronavirus همه گیر از امدادگران به فروشگاه مواد غذایی کارکنان.

ادامه مطلب: ساسکاچوان بومی جامعه نا امید و عصبانی’ آن را به عنوان جنگ شیوع کروناویروس

“آنها شده اند در پاسخ به شرایط اضطراری و رسیدگی به بیماران تمیز کردن امکانات و ما را قادر می سازد برای آب آشامیدنی و دسترسی به مواد غذایی است. در شرایط دشوار مانند این مهم است که برای نشان دادن محبت به یکدیگر و به یکدیگر پشت. در این راه ما را به ما نشان می دهد با تشکر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر